Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Sprytnie to wymyślili, niby króciutkie scenariusze, ale jest dużo trudniej niż w trybie Czwarty Ocalały. Nie da rady tego przebiec za pierwszym razem. I znów trzeba mocno kombinować taktycznie. Podoba mi się scenariusz lachona. Utknąłem na parkingu i muszę wykombinować gdzie zaoszczędzić broń i zioło, żeby mieć cokolwiek na koniec tego piekła :)

Odnośnik do komentarza

@nobody Nie ma zagadek i wracania, to typowa rzeźnia dla hardcorów :) Masz tylko zaznaczonego typa który ma kluczyk do drzwi bądź furtki, czyli do kolejnego killrooma. No i po drodze zbierasz fanty z maszyn na cukierki. Wybierasz jeden z kilku, zioło albo ammo, oto jest pytanie :)

 

Póki co nie jestem w stanie ukończyć żadnego scenariusza :) Granie na wspomaganym nie wchodzi w grę. Najtrudniejszy wydaje się Zapomniany Żołnierz, państwo Veganie niszczą mnie w sekundę. Spróbuję przejść lachona, też jest ciężko ale można liczyć na fuksa pod koniec :)

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wam idzie w bonusowym trybie

 

Spoiler

Szeryfa? :) U mnie rekord zabitych 39/100. Cisnę to bo chcę trofika. Straszny hardcore, ale może jakoś się uda. Wyjaśniam dla nie grających - czwarty scenariusz Ghost Survivors to ordynarna horda. Odblokowujemy ją za przejście trzech scenariuszy DLC (Kendo, laska, żołnierz). Akcja toczy się na stacji benzynowej z początku gry. Trupy se wchodzą z zaplecza i z ulicy. Niektóre mają plecaki z bronią i ammo. Problem polega na tym że nie ma się gdzie ukryć, cały czas trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zbawieniem są typy z butlami na plecach, dobrze trafisz i kilka zombiaków z głowy.

 

Odnośnik do komentarza

Skończone

 

 

AesAnLs.jpg

 

+

 

 

 


 

pMQGD8M.jpg

 
 

 

 

No i standardowo filmik ze zmagań (żaden speedrun, takie raczej luźne przechodzonko), w końcu w dobrej jakości :)

 

 

 

O wiele bardziej wolę robić speedruna głównego wątku, chociaż i tutaj bawiłem się całkiem fajnie. 3 godzinki przyjemnego, survivalowego strzelania. Nie powiem, parę razy łapska mi się spociły. 

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Skoro to takie survivale gorsze od Hunka to troche jestem zawiedziony. Nie jara mnie to w ogole. Hunk raz zaliczony i wiecej nieodpalany. Liczylem na cos bardziej w stylu story DLC do Resident Evil 7. 
Story dlc będą na bank płatne, to jest raczej taki gest z ich strony bo gra się ładnie sprzedała.
Ja dopiero dziś hunka zagrałem, i mnie zmęczył na tyle że odechciało mi się te dlc masterowac.
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MEVEK napisał:

Cudeńko..

 

52005882_2288827571167601_1104015811518922752_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-dub4-1.xx&oh=54567dc198e6744644cf8ee35c401933&oe=5CEFDC08

 

52029287_2288827577834267_2900601812551729152_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-dub4-1.xx&oh=37d0af6dd9b95a737221d9833363fd23&oe=5CF50945

 

Jedna ulepszona kula mozna zabic 2 przeciwnikow. Czasen trzeba pokombinowac zeby sie dobrze ustawili. Warto!

Szkoda, ze do konca nie poznalem jej historii. Jestem przygnebiony, bo mogloby to juz do konca poprowadzic, a tak watek sie urywa :sapek: 

Byc moze jeszcze wrocimy do tego w jakims innym dlc. Bede czekal.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Josh napisał:

Skończone

 

 

AesAnLs.jpg

 

+

 

  Ukryj zawartość

 


 

pMQGD8M.jpg

 
 

 

 

No i standardowo filmik ze zmagań (żaden speedrun, takie raczej luźne przechodzonko), w końcu w dobrej jakości :)

 

 

 

O wiele bardziej wolę robić speedruna głównego wątku, chociaż i tutaj bawiłem się całkiem fajnie. 3 godzinki przyjemnego, survivalowego strzelania. Nie powiem, parę razy łapska mi się spociły. 

 

Ciezko bylo z trybem "no way out"? Ile podejsc, jak z amunicja? Moze wyskrobiesz kilka porad?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Szkoda, ze do konca nie poznalem jej historii. Jestem przygnebiony, bo mogloby to juz do konca poprowadzic, a tak watek sie urywa :sapek: 

Byc moze jeszcze wrocimy do tego w jakims innym dlc. Bede czekal.

 

Nie ma żadnego końca, to tylko historyjka na zasadzie "what if...?", a spiknięcie córki burmistrza z Benem to był zapewne tylko pretekst, żeby gracz miał jakiś cel w trakcie jej rozdziału :) 

 

Godzinę temu, MEVEK napisał:

Ciezko bylo z trybem "no way out"? Ile podejsc, jak z amunicja? Moze wyskrobiesz kilka porad?

 

Powiem tak: nie jest to jakiś mega hardkor, ale to i tak najtrudniejsza misja z pakietu Ghost Survivors. Pykło za trzecim razem, chociaż już za pierwszym dużo nie brakowało (89 killów). Amunicji do pistoletu masz nieskończoną ilość,  z drugiej strony handgun sprawdza się tylko na zwykłe (i to pojedyncze) zombie, więc traktuj go raczej jako ostateczność. Jak będziesz widział zombie z tymi wybuchającymi plecakami to nie zabijaj ich od razu, tylko strzelaj im w nogi - plecak upadnie na ziemię, dzięki czemu będziesz mógł go zdetonować w dogodnym momencie (czyli kiedy zrobi się naprawdę tłoczno), szkoda go marnować na pojedynczego stwora. Przynajmniej jeden strzał z bazooki zostaw sobie na końcówkę, mniej więcej kiedy na liczniku wybije coś koło 80-tki, bo wtedy jest największy bajzel. Miotacz ognia pięknie sprawdza się na większe skupiska. Shotgunem koniecznie ładuj heady. Staraj się nie marnować niebieskich herbów, bo nie ma ich zbyt wiele. Pewnie też kilka razy poginiesz, ale dzięki temu nauczysz się kiedy i z jakich drzwi wyskakują najgorsze maszkary, więc przy każdym kolejnym razie będziesz coraz lepiej przygotowany (wszystko jest oskryptowane). Jak coś jeszcze mądrego mi się przypomni to chętnie się podzielę :good:

 

 

 

 

 

Chyba całkiem nieźle. Wystarczy na dzisiaj męczenia DLC, czas się kłaść spać :Coolface:

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Coś na co czekałem od premiery, RagnaRox - jeden z najlepszych growych felietonistów na YT - wrzucił niemal godzinny, świetny materiał traktujący o tym, dlaczego Remake 2 jest tak kur.ewsko dobrą grą, szczególnie w kontekście designu i gameplayu.

 

Polecam obejrzeć również inne materiały tego autora.

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...