Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Ja rozumiem sentyment, ale gdzie te pikselowe pokraki pasują do fotorealistycznego stylu gry? Podobnie miałem w którymś z nowych Tomb Raiderów - też można było śmigać klasyczną, kwadratowo-trójkątną Larą, ale uznałem to za śmiesznostkę, której nie zamierzałem odpalać, bo by mi się kłóciło to z resztą designu.
Zresztą Leon ma "klasyczny" strój na dzień dobry, tyle że odpowiednio urealniony, więc nie widzę potrzeby wracać do tej skamieliny :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki - czy te zapalające ładunki z granatnika Claire ubijają zombiaki jednym strzałem, czy to jakiś stun jest tylko? Bo dałbym sobie łeb obciąć, że te truposze, które spaliłem, przy kolejnej przebieżce znów mają się dobrze i blokują mi drogę. A właśnie striggerowałem MrX, więc przestało być przyjemnie, a zaczęło się stresowanko, więc takie niedogodności odczuwam dużo bardziej :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od poziomu trudności i od... zombiaka. Ktoś już wcześniej odkrył, że zombie mają w tej grze różną wytrzymałość - niektóre padną od zaledwie kilku pocisków z pistoletu, a inne zapewne przyjmą na klatę nawet ze dwa strzały z granatnika. Parę razy na hardkorze zdarzyło mi się, że  nawet headshot ze strzelby nie wystarczył. 

Odnośnik do komentarza

Kurcze, wstałem wcześnie, zasiadłem do Plejki czwórki i lipa. Na razie dodali tylko dwa stroje 98. 

 

Mnie strasznie cieszy w tej grze headshot który wchodzi losowo. Po kilku przejściach i dokładnym zapoznaniu gry staje się jasne że z łatwo padającymi zombie to byłaby inna, gorsza gra :) Survival man!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, aux napisał:

Kurcze, wstałem wcześnie, zasiadłem do Plejki czwórki i lipa.

 

Już można pobierać DLC, które wylądowały na serwerach. No zaraz będzie granko i jaranko w goty gierkę :banana:

 

Patch waży 1 gb także niewiele.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Też już pobrałem i zaczynam pierwszy scenariusz. Ręce mi drżą z podniety, hehe. Szkoda że tylko dwa trofea dodali, w dodatku jednego nie rozumiem

 

Spoiler

Ukończ scenariusz Bez Wyjścia? Nie ma takiego w grze. Chyba że to bonus za przejście Widmowych Ocalałych? :)

 

Ojojoj. Przygoda Hunka to był pikuś przy panu Kendo, ani jednej apteczki nie ma, chyba że jestem ślepy :) Straszny hardcore i jakie pułapki czekają na gracza, np. gdy czekamy na windę :) Nowe trujące zombie bardzo fajne, plecaki i wybuchowe butle również na plus. Olewam ten hardcore i sprawdzę kolejny scenariusz.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...