Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Berion napisał:

Bulwersuję się bo nie ma tego co prawilny RE2. Słowo remake zobowiązuje. 


A zerknij na okładkę raz jeszcze i przeczytaj tytuł.
Widzisz tam gdzieś "Remake"?
Skończ już te swoje krucjaty, bo coraz częściej udowadniasz, że Twoja przypadłość sprawia Ci poważniejsze problemy, niż Ci się wydaje.

Odnośnik do komentarza

@Dr.Czekolada Bonusem po przejściu gry spełniając określone warunki. Cheat to jest wklepywanie sekwencji przycisków, które są konsekwencją post QA lub celowym marketingowym działaniem (kiedyś uważano, że cheaty zwiększają zasięg ponieważ gry niedostępne dla osób nieumiejących grać stają się dostępne, więc je zostawiano/dodawano). Umownie cheaty, to także modyfikacje pamięci ulotnej (np. RAM np. poprzez nieautoryzowane urządzenia takie jak np. Action Replay, Code Breaker itp.).

 

@Wredny Musisz mieć napisane remake aby stwierdzić, że gra została napisana od nową, wiernie lub mniej odwzorowując oryginał? Być może to Cię zaszokuje, ale są ludzie na świecie, którzy używają własnego mózgu i nie trzeba im opisywać kreować rzeczywistości.

 

 

Żaden z was nie czyta ze zrozumieniem, i macie problemy z definicjami, jednocześnie kierując się emocjami, a nie logiką. Stąd ten szok kulturowy...

Edytowane przez Berion
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Niegdyś w prasie takie bonusy były opisane w dziale cheaty/tipsy dla mnie takie bonusy to cheaty a sposób ich uzyskania to sprawa marginalna, efekt jest ten sam.

 

Cytat

Żaden z was nie czyta ze zrozumieniem, i macie problemy z definicjami, jednocześnie kierując się emocjami, a nie logiką. Stąd ten szok kulturowy...

Odezwał się gościu rzucający epitetami w josha.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

@Wredny Tak jest, dla jednej gry na 50 lat rozwoju stwórzmy nowy termin by zracjonalizować braki.

 

@Dr.Czekolada I co z tego że gazeta X napisała Y? A ja w podręczniku do historii miałem, że Polacy po wojnie jeździli na Syberię za pracą... Można się spierać, tym bardziej że słowo pochodzi od słowa oszukiwać. Tylko czy oszukiwaniem można nazwać nieukrywane przez dewelopera ułatwienie, czyli coś co zostało przewidziane jako nagroda dla gracza? Modyfikacje pamięci takie nie są, zaprojektowane ody do wklepania też nie są czymś co masz napisane na okładce (oczywiście były wyjątki). Można się spierać. Ja w każdym razie nic o cheatach per se nie pisałem tylko o wyciętej zawartości, a jak się wkrótce okazało nawet i takiej wyciętej by zwiększyć zysk na "sztucznym DLC". Normalny człowiek winien reagować na takie praktyki oburzeniem, a nie jak nasz nieszczęsny speed-runner racjonalizujący braki (choć akurat jemu wybaczam, wychował się już na czasach bezwzględnej maksymalizacji zysku, więc tego może nawet nie być w stanie zrozumieć).

 

Prześledź całą listę dialogową co do tych epitetów bo uprawiasz teraz erystykę.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Do ostracyzmu już przywykłem, widocznie wyprzedzam swoją epokę. Na CDRi komuniści, na DP folksdojcze, na GPP uznano mnie za barbarzyńcę, na PPE zbanowali za "mowę nienawiści", a inne strony już wymarły więc nie zdążyli się skompromitować. To teraz do kolekcji "forum extrima"? :) W sumie to i lepiej, jeden złodziej czasu mniej.

Edytowane przez Berion
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

@Josh Poucinane lokacje, wrzucone trzy scenariusze (no, powiedzmy że jeden), spłycenie postaci do ról amerykańskich tępych nastolatków, brak wielu broni (maszynówa była, masz złe informacje...), muzyka przesunięta do DLC, bonusy przesunięte do DLC a żeby to się sprzedawało to podkręcenie czasówek. Co w zamian? Niegrywalne tryby, które są takim samym gównem jak Hunk, o kretynizmach typu Tofu nie wspominając (a jak będzie remake RE3 to samo napiszę napisałbym o mercenaries).

 

I kolejne nie, Capcom nie życzy sobie za nie pieniążki tylko irracjonalnie worek złota. Ale niech was dymają jeszcze bardziej. Tego wam życzę bo może wtedy otworzycie oczy (tylko że będzie już za późno...).

Edytowane przez Berion
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...