Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, giger_andrus napisał:

Pewnie inny rodzaj paczki bo gry ślą za 15.
Plus, że masz śledzenie przesyłki i olbrzymią szansę na brak kosztów celnych.

A to niby jak śledzenie przesyłki ma wpływać na decyzję celników?:yao:

 

VAT+swoje opłaty celne mogą do(pipi)ać już od 40 Euro ale wątpię aby komuś chciało się przypierdalać do paczki za 55$ (jakby ktoś nie wiedział taka paczka to na ogół płaski kwadrat o wymiarach 35 x 35).

 

edit: mi ostatnio typ z Xasthura wysłał płytę za 20$ listem ekonomicznym...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ornit napisał:

A to niby jak śledzenie przesyłki ma wpływać na decyzję celników?:yao:

 

VAT+swoje opłaty celne mogą do(pipi)ać już od 40 Euro ale wątpię aby komuś chciało się przypierdalać do paczki za 55$ (jakby ktoś nie wiedział taka paczka to na ogół płaski kwadrat o wymiarach 35 x 35).

 

edit: mi ostatnio typ z Xasthura wysłał płytę za 20$ listem ekonomicznym...


Te dwie rzeczy nie mają związku. Wymieniłem je jako plusy.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Square napisał:

W tej cenie wysyłki są już wszelkie koszty celne, tak więc jeżeli dodatkowo coś naliczą na poczcie to wtedy trzeba pisać do LRG i będą zwracać.

W życiu większej bzdury nie czytałem:yao:! Zamawiałeś kiedyś coś z zagranicy i miałeś do czynienia z urzędem celnym? A może jeśli urząd celny nie przyczepi się do "kosztów celnych uwzględnionych w cenie wysyłki" to może sklep powinien ci je zwrócić?:dynia:

 

 

 

PS Jeśli się mylę to przeproszę.

Odnośnik do komentarza

No to przepraszaj, bo zamawiałem limitowaną kolekcjonerkę Nex Machina z LRG i na poczcie dowalili mi 90 PLN VAT. Dobry użytkownik na forum wspomniał, żeby pisać do LRG co też uczyniłem i dostałem od nich zwrot poniesionych kosztów, bo wg nich już je pokryłem płacąc za wysyłkę (taką mają umowę z przewoźnikiem). Możesz się doczepiać, że nie opisałem dokładnie sprawy, ale dla klienta końcowego jest jasne: dolicza koszty odprawy --> pisz do LRG o zwrot.

Odnośnik do komentarza

Poczty i firmy kurierskie czasem dowalają swoje "opłaty administracyjne" za to, że załatwiają łatwe połączenie odbiorca - urząd celny, udostępniają druki do zapłaty, itp. W tym przypadku mogło to zadziałać, nawet kiedy opłaty celne wyniosły 0, to system dalej naliczył te dodatkowe koszta. 

 

Wygrałem raz z FedExem, kiedy mi coś takiego wywinęli pisząc, że nigdy nie podpisywałem z nimi umowy na świadczenie takich usług i jak chcą brać kasę to niech idą do nadawcy, bo to on jest ich klientem, nie ja. Oczywiście cło i podatki zapłaciłem bez gadania, tylko te ich wewnętrzne opłaty mi nie spasowały. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
7 godzin temu, Popi napisał:

Tak się zastanawiam, kiedy DLC i czy w ogóle będzie czy gra już sczezła całkiem?
RE7 o tej porze miał już o wiele więcej kontentu.

 

Szkoda, że zapomniałeś dodać, że cały dodatkowy kontent do RE7 był płatny, a tu masz wszystko za free (nie licząc jakichś śmieci typu nowe wdzianka). Szczerze? Gra i tak jest obładowana zawartością, więc może lepiej niech teraz cała flota idzie w produkcję RE3 remake. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Josh napisał:

 

Szkoda, że zapomniałeś dodać, że cały dodatkowy kontent do RE7 był płatny, a tu masz wszystko za free (nie licząc jakichś śmieci typu nowe wdzianka).

 

I nie licząc muzyki, którą wycięto - i nie licząc broni z inf ammo, które upchnęli w irracjonalnych time trialach by wypchnąć to do DLC. No pomnik bym im postawił, tacy wspaniałomyślni w tym Capcom!

 

Szczerze? Gra i tak jest obładowana zawartością

 

:facepalm:

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...