Skocz do zawartości

Narcos - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

https://naekranie.pl/aktualnosci/brat-pablo-escobara-roznosi-narcos-na-strzepy-chce-miliarda-dolarow-od-netflixa-2380488

 

 

Musisz wyeliminować wszystkie zagrożenia. Jeśli masz intelekt, nie musisz używać broni. Jeśli nie masz – musisz. Sądzę, że w tym przypadku Netflix powinien zatrudnić płatnych zabójców po to, by chronili ekipę serialową.

Netflix jest przerażony. Wysłali nam długi list, by nas zastraszyć. Aktualnie prowadzimy z nimi rozmowy poprzez naszą kancelarię, aby zapłacili nam miliard dolarów. Jeśli ich nie otrzymamy, skasujemy ten ich malutki serialik. (…) Widzicie, posiadamy wszelkie prawa do naszych nazwisk i wszystkiego, co związane z tym biznesem. Nie zadaję się z ludźmi z Doliny Krzemowej. Oni mają swoje telefony i inne produkty. Ale nigdy nie przeżyliby w kolumbijskiej dżungli. Ich matki powinny pozostawić ich w swoich łonach.

Brat Escobara pozwał Netflixa do sądu i domaga się miliarda dolarów odszkodowania.

Co ten facet tekstami wali xD

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sezon trzeci zaczął się niemrawo, ale jak już panowie z Cali się rozkręcili to oglądało się świetnie. Największym minusem było obsadzenie Danielamagicala w roli Salcedo, co spowodowało, że ciężko było mi się wczuć w tę postać. Bałem się, że zaraz powie "kochani robimy kociołek", albo pojawi się głos Peni czytającego "go ha go ha 3 pesos". Wybijało mnie to strasznie z rytmu, ale i tak uważam, że trzeci sezon dorównał poziomem do poprzednich i nie mogę się już doczekać akcji w Meksyku. 

 

 

 

Jorge_Salcedo.PNG

ru-0-r-650,0-n-sT23571946cSJ_danielmagic

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie chciałem się za ten serial zabierać, bo czasu nie miałem i podejrzewałem, że mnie wciągnie. W końcu miałem trochę luzu i 3 sezony wleciały w tydzień. 3 sezon trochę słabszy (ale i tak bomba) i mam nadzieję, że 4 sezon powstanie.

 

A nie dawało mi spokoju skąd kojarzę aktora grającego Corillo (super postać) i w końcu wpadłem, że to Gaff z Breaking Bad. I jego kultowe "negocjacje" z Gusem: "Es que si o que no?" :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie 2>1>3. Chyba z pół nowego sezonu musiało minąć, żebym się jako tako wciągnął. Wątek Jorge najciekawszy, natomiast sam karter z Cali jak dla mnie lepiej działał jako postaci epizodyczne (w S03 najlepszy, ale niestety najkrócej obecny, był Chepe). Plusem natomiast jest brak tego białasa z DEA, Pena zawsze spoko. Czwarty sezon chyba już sobie daruję, zero zajawki na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i skończyłem wszystkie trzy sezony. Ależ to było dobre, naprawdę. Pierwszy i drugi sezon z Pablo były świetne i bałem się, że bez niego to nie będzie to samo, ale panowie z Cali dostarczyli równie dobrze. Nawet pomimo znajomości historii i wiedzy na temat pewnych ważniejszych wydarzeń wciąż to wszystko oglądałem pełen napięcia. Trzeci sezon już w ogóle był tak stresujący, że musiałem sobie dawkować odcinki i robić przerwy, bo za dużo na raz by było. Coś wspaniałego, czekam na kolejny sezon jak cholera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...