Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

56 minut temu, alb84 napisał:

uc?id=1sVpP7c6kJq3tqAF8wS0Bd8ojfpQVWk26

 

Żonka tłumaczyła się, że autobus chciał ją zabić to uciekła do krawężnika (te po lewej) ... No cóż, to tylko kawałek amelinium stwierdziłem jak poprawiłem (te po prawej) miesiąc później :sapek:

Ale za to jakie fajne wentylki z logo Mazdy. Takie detale to się szanuje.

 

U mnie ostatnio wleciała wymiana tarcz, klocków, jednego zacisku i szczęki od hamulce ręcznego. Gur.wa, a pomyśleć, że w maju/czerwcu już go miałem nie mieć. Jak na jesień/zimę uda się sprzedać auto to ktoś wygra życie, pół auta wymienione w tym roku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

@kanabis no ja bym tak zrobił, z tyłu powyciągał bym żarówki i jak jest dojście to odkurzacz i/lub sprężone powietrze na maxa :unknown:, a jak nic nie da to demontaż. Grunt to znaleźć dobry tutorial, żeby wiedzieć gdzie mogą być ewentualne zatrzaski czy coś w tym stylu i na spokojnie się za to zabrać - > nie powinna to być jakaś mocno skomplikowana robota. Ja u siebie ostatnio z yt robiłem obydwa frontowe głośniki w drzwiach, grają jak nowe i kupa kasy w kieszeni, nie łam się takimi bzdetami... oby "tylko takie" awarie :)

Edytowane przez alb84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No ja mam od 3 dni kia na serwisie. Zalało mi z tyłu podłogę i nie wiedzą z jakiego powodu. Mój teść mówi że to na 100 % uszczelka w szybie i leci do kabiny na podłogę. Ale ci uparcie sprawdzają inne rzeczy byle szyby nie wyjmować. Wkurwiam się bo auto ma 1,5 roku a dywan kompletnie zalany był. Żona jest alergikiem i ostatnie czego potrzebuje to grzyb w aucie. Nie po to kupuje nowe w salonie auto aby po niecałych 2 latach mieć grzyba. Na razie czekam cierpliwie ale codziennie dzwonię do nich po update. Jak już znajdą usterkę i naprawia zarządam po wysuszeniu wymianę dywana bo jak mi ten co był mokry kilka dni wstawia ponownie nie odbiorę auta. Czytam gwarancję i tam jak wół pisze że jeżeli część auta uległa zniszczeniu z powodu usterki gwarancyjnej innej części to podlega wymianie. Kia serwis Olsztyn nie polecam. Auto zastępcze tylko na 4 dni jutro muszę oddać i zostaje bez auta. Dodatkowo mam wrażenie że nie mają czasu moim autem się zająć i mnie zbywają. Mają 2 tygodnie na podanie powodu usterki i chyba chcą w pełni ten czas wykorzystać.... Tylko tego mi jeszcze teraz było trzeba do stresów w pracy jebane auto

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiedz, że twoja praca ma znaczenie w walce z wirusem i zrobisz aferę w mediach społecznościowych jeśli nie zostawią ci samochodu zastępczego. Albo napisz coś w ten deseń w komentarzach na Facebooku Kia Polska. 

 

Btw https://www.kiaownersclub.co.uk/threads/water-moisture-in-the-sides-of-the-trunk.51829/

Odnośnik do komentarza

No wkurwia to że jedyne co ich interesuje to przyciąć na kosztach. Ale nie dam się choćbym miał nie mieć auta kilka tygodni. Ale obiecuje że wtedy ich obsmaruje w odpowiednich miejscach. Serwisy aso są milusie dopóki wymieniasz u nich opony i robisz coroczny serwis bez usterek.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...