Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się nie zaczęło a już serwery padły. Co za gónwo obsrane.

 

Pojeździłem kwalifikacje. Model jazdy z wszystkim na off całkiem sympatyczny. Dźwięki dalej w tyle za Forza. Grafika jak na GT całkiem ładna.

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niestety ta beta to brązowy parujący kloc, serwery na korbę chyba? leżą i kwiczą

 

udało się pośmigać chwilę time triala...same old same old, typowe Gran Turismo, jak grałeś w jakąś część to nic cię tu nie zaskoczy...te auta co mam fajne ale nie takie żeby było jakieś uczucie pędu...meh wolałbym Driveclub 2 albo arkejdowe  jeżdżenie po burakach w to miejsce :/ grafika też mnie nie zabija, DC to to nie jest

 

ale beta się przyda żeby wiedzieć że to GT jest nie dla mnie, aż mam ochotę odpalić DC i polatać uber furami na złamanie karku...bo tutaj tego nie znajdę

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się na tą chwile GT remaster  tyle co pograłem .Graficznie na te czasy słabo ja nie wiem co oni tam robią w tym Polyphony ten silnik jest do wy(pipi)ania od razu.Te drzewa no panie, a trawy to tam też nie ma, pobocze na biednym normalu .Wnętrza aut wyglądają mizernie oświetlenia tam nie ma.GT jest robione kilka lat już a tu imo brakuje jeszcze kolejnych .Dramat .Najgorsze jest to ze sama jazda wciąga nawet na padzie , jak wciągała i to jest jedyny plus .

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Serwery pełne bo wszyscy się rzucili głodni wyścigów :)

Udało mi się dołączyć do lobby dopiero za trzecim razem.

Nie wiedziałem że każdemu po włączeniu gry losuje inne autko, mi wylosowało Megankę Sport i w tej grupie dała radę, poza startem oczywiście napęd FF :(

Edytowane przez DieseL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten filmik powyżej. W zasadzie nie powinienem komentować tego co zobaczyłem, bo to beta, ale jak tak będzie to wyglądać w fullu to ja piurkuję :facepalmz:  Lagi, pływająco-myszkujące samochody po torze. Masakra. No ale jak już wspomniałem to tylko beta, więc z natury rzeczy są rozgrzeszeni :dunno:

Odnośnik do komentarza

z calego serca marze by to sie nie sprzedalo, bo jesli to sie nie sprzeda to moze wtedy dopiero sony przejrzy na oczy co robi z ta firma i graczami kaz - wstyd w jaki pastiz zamienila sie ta seria przez swojego tworce, a nikt w sony nie mial jaj by oddac ja na czas np evolution 

 

jesli to sie dobrze sprzeda to ta seria nigdy nie bedzie ewoluowac 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj ponad 2h, na początku były problemy aby w ogóle do serwerów bety się podłączyć, 5 razy zamknij aplikacje i jakoś zatrybiło. Ping cały czas 130 i auta generalnei skakały po torze albo hologramy, mało wspólnego było ze ściganiem. No ale spoko, to beta naprawią jeszcze.

 

Model jazdy po wyłączeniu asyst całkiem spoko, autem zarzuca tylko jakby za dużo się ślizga, nieczuć niestety masy auta ani prędkości tak jak choćby w Driveclub. Tutaj czy jedzie sie 50km/h czy 150km/h jeśli nie spojrzy się na licznik ma się wrażenie, że to stała prędkość. Jezdziłem po torze też jakimś mercedesem który latał już 280km/h jest szybciej i jakiś pęd, ale to jeszcze nie to.

 

Otoczenie i trasy to jakby PS3, modele aut i oświetlenie wyglądają dobrze, ale nic poza tym. Nie czuć zupełnie, że to nowa generacja wyścigów, jest po prostu tylko poprawnie. W menu stoją wypieszczone modele aut pięknie oświetlone, ale w grze niestety to już tak nie wygląda. Dzwiek silników jakiś taki beznamiętny nadal.

 

Ogólnie zawód, marka Gran Turismo, a nie wyróżnia się niczym na tle konkurencji. Jeśli tak ma wyglądać końcowy produkt to ja nie wiem co oni robili przez ten cały czas od 2013 roku czy jeszcze wcześniej.

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No premiery już pewnie nie przełożą bo ile można robić jedną gre, pewnie premiera na koniec roku.

Zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądał końcowy produkt, ale IMO dużo się nie zmieni.

Ja licze właśnie na Dirt4 który wychodzi 9 czerwca

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.