Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko takie bledne wrażenie tej predkosci. Dzieje sie tak zawsze gdy nagrany jest obraz na telewizorze. Zupelnie inaczej bedzie gdy ten sam przejazd zobaczymy bezposrednio z konsoli. Nie wiem czemu tak jest ale to przeklamanie.

Nie zgodzę się, mam nadzieje ze nie masz racji. :P

 

https://youtu.be/XjZG5qvyi1c

 

Obym dostał się do bety to rozwieje to moje wątpliwości.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W odniesieniu do ostatniego newsa - Postęp w wykonaniu brzmienia silników jest rewelacyjny? Brawo brawo, postęp który zajął 16 LAT (licząc optymistycznie od premiery GT3)! Naprawdę jest się czym chwalić, mam dosyć ekscytowania się Gran Turismo kiedy nawet w GT6 80% modeli samochodów stanowiło czyste porty z GT4 (wydanego 12 lat temu na PS2) z podbitą rozdzielczością! Część z nich poprawili ale większość dalej pamięta poprzednią generację, pamiętam jak dumnie zapowiadali ponad 1000 samochodów w GT5, pojawiały się screeny, przechwalano się detalami, gamepley'e, była taka sama dyskusja jak o GT Sport dzisiaj, po czym okazało się, że 800 samochodów to porty z GT4 bez widoku z kokpitu (o samplach dźwięku opon z PS1 użytych w GT5 Prologue nie wspomnę) i od premiery GT5 nie udało im się tego zmienić aż zdążyła przeminąć cała generacja konsol  :lol: Chociaż nie, przecież wypuścili sporego patcha do GT6 który owy ''widok z kokpitu'' dodawał ^_^ Przecież to jest jawna kpina ze wszystkich graczy którzy z braku jakichkolwiek konkretnych zmian ekscytują się najmniejsza nawet pierdołą i przymykają oczy na wszystkie inne wady, teraz zapowiedzieli Gran Turismo Sport, wrzucą ze 150 samochodów (żeby jeszcze faktycznie 150 różnych) pokażą moc PS4 i co wszyscy będą zadowoleni?  A jakiekolwiek sensowne uszkodzenia pojazdów? Zobaczcie w którym miejscu jest Forza Motorsport, tam jakoś udało się to wszystko zrobić i to w dwa lata (premiera FM2 w 2007 a FM3 w 2009) pomimo tego, że także część modeli różniła się jakościowo (np. porty aut z FM2 do FM4) ale ''rewelacyjne wykonanie brzmienia silników'' nie zajęło im 16 lat! Oczywiście wszyscy miłośnicy Gran Turismo znajdą na wszystko wytłumaczenie typu, że to ''symulator jazdy a nie wypadków'' no bo przecież Gran Turismo to król :)

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...