Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy po ostatnim upgradzie gry nastąpił mały downgrade grafiki - jakoś więcej ząbków widzę na PS4 bieda edition.

Ząbków jest tyle ile było, czyli kłują nadal, tak jak i kwadratowe cienie. Natomiast ffb, fizyka i inne niuanse po updacie na plus.

Odnośnik do komentarza

 

Czy mi się wydaje czy po ostatnim upgradzie gry nastąpił mały downgrade grafiki - jakoś więcej ząbków widzę na PS4 bieda edition.

Ząbków jest tyle ile było, czyli kłują nadal, tak jak i kwadratowe cienie. Natomiast ffb, fizyka i inne niuanse po updacie na plus.

 

Dźwięki też poprawili, czy nadal wszystkie auta brzmią tak samo jak odkurzacz?

Odnośnik do komentarza

To chyba musisz zmienić nagłośnienie. Nie jest idealnie, ale o wiele lepiej niż wcześniej. Słychać dobrze i zawieszenie i skrzynię, a silniki też dobrze mruczą, więc nie wiem jakie odkurzacze.

Nie trzeba być audiofilem, żeby to stwierdzić. Nie wymaga to też mocnego sprzętu audio. Jak dźwięki są skopcone, to to słychać.

 

Przykład w tym video:

 

BMW Z4 GT pomimo komentarzy, to jest ok, ale kolejny Focus SVT to jakaś kpina. Hyundai, Ford i BMW z wnętrza wydają niemal identyczne dźwięki. Troszkę kiepsko.

 

Dla porównania dwie inne gry z BMW Z4:

 

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co tu tak cicho? Patch 1.06 wyszedł i muszę przyznać, że daje czadu.

 

Grafika, dźwięk i co najważniejsze, fizyka poszły w większym lub w mniejszym stopniu do przodu!

 

Dodano bajery graficzne takie jak więcej dymu i ślady opon. Chyba polepszono AA, na Slimce obraz wydaje się lepiej wygładzony.

 

Dźwięki zostały wzbogacone o nowe odgłosy, bardzo miła dla uszu zmiana.

 

Fizyka to imo gwóźdź programu tej aktualizacji, prawie jak inna gra. Ciężar aut, transfer masy, podsterowność, nadsterowność, ogólna praca zawieszenia, te elementy przeszły na prawdę sporą zmianę względem 1.05. W takim tempie zmian, do premiery możemy dostać całkiem niezłego sima, który być może jednak będzie konkurencją dla AC i PC.

Odnośnik do komentarza

Do bety mam dostęp od samego jej początku po raptem 2tygodniowej fascynacji coś sie wypaliło i nie tylko u mnie bo u 7 znajomych także.Kupić full wer. już raczej nie kupie, mam przesyt a z drugiej strony zawód że to nie prawdziwy nextgen aż dziwne bo zawsze byłem fanem serii tak obecnie lepiej bawię się przy MK8.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio młodemu włączyłem bo chciałem coś pojeździć, zawsze daje mu free run to jakieś auto odblokowuje :D  i rzeczywiście jakby inaczej to troche wyglądało, na pewno ząbki mniejsze choć wciąż jeszcze są. Dzwieki lepsze, ale wciąż przypomina mi to sokowirówki wysokoobrotowe, nie czuć że auta mają duże silniki jak w musce car, to mnie nadal troche razi.

Odnośnik do komentarza

Kolejny mało konkretny trailer. Ogólnie gra wygląda i brzmi (wreszcie!) dobrze. Drugi miesiąc już gram w betę i sądzę, że dostaniemy solidne GT. Tyle i tylko tyle. Ilość contentu jak na długość prac nad tytułem (pod koniec roku miną 4 lata) jest natomiast mocno zasmucająca. Martwi to, że nadal nie widzieliśmy żadnych wyścigów rozgrywających się w deszczu i w nocy. Tyle było narzekań Kaza na strukturę PS3 i trudnościach prac z Cellem, a mimo to byli wcześniej w stanie ogarnąć ficzery, które teraz, przy pracach na znacznie mocniejszej konsoli, wyleciały (time/day cycle; dynamic weather).

 

Myślę, że Sony by już dawno pogoniło Kaza, gdyby nie jego zasługi dla marki i te wielomilionowe kopie GT sprzedane w przeszłości. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.