Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dear emtebe,

 

Congratulations - you've been chosen to try out the Gran Turismo Sport Beta.

 

You can follow the link below for the latest Beta information - like how to provide feedback to the development team, retrieve your voucher code, submit bug reports and get all of the latest news.

 

Thank you for your parti(pipi)tion. We look forward to seeing you online during the Beta!

 

The PlayStation Beta Trial Team

Sony Interactive Entertainment Europe

 

 

Ściągam :)

 

 

Ponad 17GB do pobrania.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

co wy napisaliście w tej wiadomości na końcu dlaczego chcielibyście dostać tą bete? brali to w ogóle pod uwage? ja napisałem że się nie mogę doczekać gry i że z chęcią bym też przetestował, ale jak nie dostałem to chyba trzeba było jakiś elaborat napisać i w du,pe nieźle wejść jaki to nie jestem fanem od urodzenia XD beczułka trochę

Odnośnik do komentarza

Ogólnie można ocenić wygląd gry bo jak się nic nie robi to automat leci. Można zmieniać widoki itd. więc graficznie bez problemu można się przyjrzeć. HDR itd. Sporo zrzutów wrzuciłem na forum do siebie bo za dużo ważą aby tutaj. Menu UHD dość pokręcone ale nagram coś o tym. Wiem, że dopiero się oceni gameplay itd. ale ja głównie skupiam się na wyglądzie i naprawdę czy te drzewa cały czas muszą być: X ; ) ) ) ) )  Aktualnie odpaliłem na 78" i wszystko wygląda bardzo dobrze. Oczywiście HDR i kolory mocno podbijają to wrażenie. Do rozdzielczości też nie mogę się przyczepić na tak dużym ekranie. Nadal uważam, że gadanie o samym 4K to bzdura... nie wiem co miało by zmienić natywne czy takie jak tutaj jak i tak siedzimy ponad 1m od TV... A to co jest wystarcza w 100%.

 

58ee7e870de40_GranTurismoSportWersjazzam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...