Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No dźwięki dostały porządnego kopa. Co mi się spodobało po tych opisach w grze, to ten cały system e-sportu i postępu w grze bazującego na osiągnięciach w multiplayerze. Całkiem fajne może to wyjść, jest fajny podział na rangi pod względem szybkości i czystości jazdy

Odnośnik do komentarza

Tak jak Gmeru pisał, narazie można sobie pochodzić po Menu, zdjęcia samochodów które się pojawiają w Menu są obłędne, samo Menu wydaje się być bardziej przejrzyste od tego z GT 5/6, mi się podoba.

Z opisów w grze wynika ze ten poziom kierowcy który przeplata się z poziomem fair play może być rewolucja w grach wyścigowych - zakładając ze to będzie działało.

Jak nie bawimy się w menu i zostawimy pada w spokoju to odpala się taki trochę traiker/replay/gameplay niestety jest on na oczy tym czym gorzki ogórek w mizerii.

Jeśli tak będzie wyglądał faktycznie gameplay w becie to pod katem wizualnym jest to średniak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale jaka rewolucje ja pytam, cos podobnego dziala w takim iracing od lat i oddziela idiotow wykanczajacych polowe stawki na pierwszym zakrecie od ludzi ktorzy chca sie poscigac jak ludzie.

To teraz pokaz mi druga taka grę na konsolach na których grają Janusze i osoby chcące se sobą rywalizować poważnie.
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie jestem na 100% pewien, ale przy realizacji kodu jest napisane, że beta działa tylko z kontem do którego kod został przydzielony.

Daj znać gdy będziesz pewien :wujaszek:

Ja dostałem kod od kumpla i się ściąga. Nawet nie straszcie, że i tak nie zagram :/

 

 

 

Nie zagrasz, działa tylko z konkretnym PSN ID.

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie jestem na 100% pewien, ale przy realizacji kodu jest napisane, że beta działa tylko z kontem do którego kod został przydzielony.

Daj znać gdy będziesz pewien :wujaszek:
Ja dostałem kod od kumpla i się ściąga. Nawet nie straszcie, że i tak nie zagram :/

 

Nie zagrasz, działa tylko z konkretnym PSN ID.

Póki co gra się uruchamia, dostałem trzy samochody i mogę łazić po menu. Zobaczymy jak jutro będzie w godzinach testowych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...