Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajnie popatrzeć jak super najnowsze/popularne sportowe fury z pierwszych części, staja się klasykami w kolejnych grach....

Kto tam teraz jeździ Tom's Castrol Supra (echh GT1 do GT3) .... ?  echhhh  

;)


Na filmiku wyżej widać fragment szutrowy. Czyli znowu pancerne wstążki na brzegach wąziutkich tras + auto bez trakcji = immersion in driving simulator equals zero :/

Odnośnik do komentarza

Brak kariery skutecznie hamuje moje zainteresowanie tą częścią. Chyba poczekam na 7 na PS5.

Ja mam trochę odwrotnie, ale to zasługa zapowiedzi systemu podobnego do iRacing, jeśli dopracują to na podobnym poziomie, to pewnie nie uwolnię się od tej gry ładnych parę lat. Jeśli okaże się nieskuteczny, to bez żalu sprzedam grę.

 

Do tej pory jestem zdziwiony, że nikt nie próbował inspirować się tym.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

@Jakim

To zaawansowany system matchmakingowy, oceniający jak jeździsz z włączeniem dosłownie wszystkiego i co najlepsze działa naprawdę dobrze (w iRacing). Jeździ się z osobami na swoim poziomie i z podobnym poszanowaniem reguł. Rozbijasz auto, źle wyprzedzasz, niepoprawnie hamujesz? Jeździsz z sobie podobnymi. Jeździsz czysto, to w zasadzie pewne jest, że przeciwnicy również tak będą, bo jak nie, to system szybko sprowadza cię na ziemię :v

Kaz i spółka wprowadzają podobny, dla mnie to najlepsza wiadomość dotycząca GT - na tak poważne ściganie jak iRacing nie mam już czasu (dobrej kierownicy już też - swoją sprzedałem dawno).

Dlatego też nastawienie na online mnie potencjalnie cieszy.

Odnośnik do komentarza

Również się zarejestrowałem. Fajnie, że wystarczy podać tylko psn id, a nie wypełniać jakieś tabelki. Ciekawi mnie tylko jak będą przyznawać wiszery. Na chybił-trafił czy np. będą wybierać tych, którzy dużo grali albo mieli jakieś dobre wyniki w oficjalnych wyścigach czy ligach. No i ile takich miejsc przygotowali.

Odnośnik do komentarza

Wpis jakiegos typa "hands on the game" podczas PAX-a:

 

" (...) The last race I tried was on a dirt road where I slid around as if I were on slippery ice. I don’t know if it was the vehicle or just my inexperience with the game, but I couldn’t tame my car. In fact, after about 2 minutes, I decided to quit and go back to asphalt. I’ll try it another time. (...)"

 

Czyli szuter jak przewidywałem w dalszym ciągu był jest i będzie porażką....   :D

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

Wpis jakiegos typa "hands on the game" podczas PAX-a:

 

" (...) The last race I tried was on a dirt road where I slid around as if I were on slippery ice. I don’t know if it was the vehicle or just my inexperience with the game, but I couldn’t tame my car. In fact, after about 2 minutes, I decided to quit and go back to asphalt. I’ll try it another time. (...)"

 

Czyli szuter jak przewidywałem w dalszym ciągu był jest i będzie porażką....   :D

 

Może koleś po prostu przesadzał z gazem i fruwał po tym szutrze jak zwierze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...