Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Chyba jest to nowy build, nagranie z Taipei, silniki chyba dalej kosiarki chodz nagrande przed tv w otwartym pomieszczeniu zawsze troche zniekształca.

W 3.50 widać, że HDR ładnie daje na światłach, ta gra ma mieć najmocniejszy efekt z dotychczas wydanych gier.

Więcej specjalnie nie zwróciłem na nic uwagi, może więcej powiedzą znawcy GT w temacie

 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No chyba, że przełożą na wiosnę 2018, a potem na "późniejszy okres roku", po czym wyjdzie PS5 i stwierdzą, że przerzucą projekt bo nowy sprzęt lepiej i łatwiej się programuje, więc będzie akurat na premierę nowego hardware'u.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Idioci w Sony zamykaja porzadne studia a tych zóltych nierobów trzymaja nadal. Zeby jedna gre robic tyle lat. Juz lepiej jak by zamkneli Polyphony a zostawili Evolution i im oddali serie. A tak ciagle beda dzwieki jak z psxa i auta standard. Ze o zmiennej pogodzie juz nie napisze. Do zaorania jest ta seria.

Edytowane przez Ma_niek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wow. Kolejne auto z gry widmo. Mogliby najpierw wcześniej dokończyć ten projekt w GT6 jak już go zaczęli, a nie zostawiać w połowie i olewać. No, ale teraz jak już "nikt w to nie gra", to nie ma co się przejmować. No i lepiej niech zajmą się produkcją gry, a nie klepią filmiki reklamowe.

Odnośnik do komentarza

Idioci w Sony zamykaja porzadne studia a tych zóltych nierobów trzymaja nadal. Zeby jedna gre robic tyle lat. Juz lepiej jak by zamkneli Polyphony a zostawili Evolution i im oddali serie. A tak ciagle beda dzwieki jak z psxa i auta standard. Ze o zmiennej pogodzie juz nie napisze. Do zaorania jest ta seria.

 

 

Wow. Kolejne auto z gry widmo. Mogliby najpierw wcześniej dokończyć ten projekt w GT6 jak już go zaczęli, a nie zostawiać w połowie i olewać. No, ale teraz jak już "nikt w to nie gra", to nie ma co się przejmować. No i lepiej niech zajmą się produkcją gry, a nie klepią filmiki reklamowe.

 

 

niech oni umra, tylko zmiana deva (taaa ciekawe na kogo bo evolution zamkneli) moze uratowac ta serie

kazdancez5zxv.gif

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A na forum nadal ludzie myślą, że Kaz odpowiada przed kimś innym niż drugi Kaz :v  Facet jest nie do ruszenia, jego gry zarobiły najwięcej dla Sony i są ich najmocniejszym IP (chociaż tak samo jak w przypadku serii Halo z tendencją mocno spadkową).

@mrynk

To słabiutko to ponad 5 mln.. - fun fact: 2 miliony sprzedanych kopii Forzy Horizon 3 to sukces. Gry wyścigowe nie sprzedają się jak kiedyś. 

Swoją drogą jak już pojawił się ruch w temacie, to można było wrzucić wrażenia z GDC od USGamera:

 

 

Slipping behind the wheel of the game, I was presented with a choice of six tracks: Brands Hatch GP and Indy, Willow Springs, a Tokyo street circuit, the full Nurburgring Nordschleife course, and a dirt track. Since I haven’t actually driven Gran Turismo Sport on dirt, I chose the latter option, and then selected a Subaru Impreza WRC rally car to drive. After that, it was a case of choosing auto or manual gears, and then switching off the driving assists – and I was ready engage in vehicular battle.
 

 

Walking away from the demo, I was extremely impressed with what I experienced. As I’ve already said, the game looks jaw-dropping, with a level of detailing that puts other racers into the shade. It has that signature Gran Turismo hyper-realistic look, feeling exceptionally crisp and clean. But what really worked for me was the handing engine. It just feels so slick, smooth and detailed, with a definition that takes the feel of the game to new heights. 

This certainly bodes well for the regular PS4 version. While it obviously won’t feature the same graphical fidelity of the PS4 Pro iteration, the game should play identically – and that means it’ll basically handle in the same way. I’m absolutely dying to get my hands on the game, but it seems that we’ll have to wait a while before that’s possible. When I asked when the game was likely to be released, the Sony representative said, “sometime later this year.

Odnośnik do komentarza

Napisałem "w porównaniu do poprzedniczek" :D

 

Ja sam ostatecznie nie nabyłem GT6, po tym jak pograłem w demo przed premierą gry. Te problemy z frameratem i gorsza jakość obrazu od GT5 (subiektywnie dla mnie) odrzuciły mnie. I jak widać po sprzedaży wielu innych, hue hue.

 

A grałem setki godzin w wszystkie części GT zaczynając od GT1 po japońsku w lutym chyba 1998 r.

 

Do tego 2 kierownice kupione....


 

Odnośnik do komentarza

No ja 6-kę też odpuściłem, premiera gry w okresie premiery nowej konsoli to był fatalny pomysł. Zresztą generalnie uważam, że jedna część na generację zupełnie by wystarczyła. To wyścigi w końcu. Mastering tras i pobijanie czasów to główny cel ścigania się.  Dlatego, z wyjątkiem wyścigów arade'owych, nie lubię krótkich cykli wydawniczych.

@Up
VGchartz to śmiech na sali. nigdy nie radzę się sugerować ich danymi.  Ponad 5 mln. sprzedanych kopii to dane prosto od Sony (cała seria to ponad 76 mln.)

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak, prawie 2 razy mniejsza sprzedaż od GT2.

 

A jak jeszcze w GT Sport kastrują ficzery w stosunku do GT5/6 (zmienna-płynna pora dnia, pogody), to kiepsko to widzę (czyt. recenzje -> sprzedaż).

 

Do tego jeśli od tylu lat nie potrafią zrobić wyścigów szutrowych  to niech to już odpuszczą ten mode, bo do tej pory zawsze im wychodziła jakaś beznadziejna jazda na lodzie. 

Odnośnik do komentarza

widze ze raz na pare miesiecy ta sama dyskusja

 

ktos wchodzi i pisze ze powinni zamknac studio po czym przychodzi ktos inny i pisze ze nie zamkna bo sie dobrze sprzedaja gry

 

i tak wkolo macieju od premiery gt5 prologue

Gra ta sama od 20 lat to i dyskusje te same.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.