Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Zapis z nauki jazdy nie przenosi się z dema, zostają tylko czasy a samą jazdę trzeba rozegrać jeszcze raz. W sumie dobrze bo znowu wpada za to darmowy samochód. W wyścigach online pojawiły się 3 eventy. Dwa są planowane na 4 i 5 listopada i maja znaczek FIA. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać. Gra prosi  o maila użytkownika, będzie wysyłać info z wydarzeń w GTS. Dawno już nie miałem takiego oporu, żeby wyłączyć grę i zbierać się do pracy :), jest moc.

A auta i cr. z bety przenosi? Jeszcze 10GB aktualizacji i się zacznie :)

Odnośnik do komentarza

Przenosi 500k kasy, 5k żółtej waluty, 8 fur i nie wiem czy nie ma jakiegoś bonusu do lvlu bo od razu po zrobieniu byle czego dostałem 5 lvl a w demie miałem chyba 13. Za zwykła wersje pre-order było 500k kasiory dwie fury w wersji samochód bezpieczeństwa", animowany motyw. Jest jeszcze gratisowo 9gb czegoś do ściągnięcia, wydaje mi się ze to grafiki ale już nie miałem czasu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

To będzie bardzo trudna :platinum:

 

:bunny:

Jeśli te 3 złota są do zrobienia tylko i wyłącznie online to będzie to jedna z najtrudniejszych platyny ogólnie, nie tylko w świecie GT. Jeśli nie będzie się tego dało nawet zrobić w prywatnej sesji to już w ogóle procent zdobytych będzie mniejszy niż 0.5%. Zobaczymy. Sam jestem ciekaw, będzie sporo jeżdżenia w każdym razie :)
Odnośnik do komentarza

 

To będzie bardzo trudna :platinum:

:bunny:

Jeśli te 3 złota są do zrobienia tylko i wyłącznie online to będzie to jedna z najtrudniejszych platyny ogólnie, nie tylko w świecie GT. Jeśli nie będzie się tego dało nawet zrobić w prywatnej sesji to już w ogóle procent zdobytych będzie mniejszy niż 0.5%. Zobaczymy. Sam jestem ciekaw, będzie sporo jeżdżenia w każdym razie :)

Tak. Tylko w Sport czyli online. Będzie najtrudniejsza platynka ever. Challenge accepted

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...