Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

@ faka - Tu się mylisz, bo są wymiatacze na padach, którzy są w światowej czołówce - w tym Polacy np. z GTPL - i nawet jak kupisz koło za 3000, to i tak powąchasz spaliny :) Nie piszę akurat konkretnie o Tobie, bo nie wiem jak potrafisz kręcić, ale są cyborgi pośród nas.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

@ faka - Tu się mylisz, bo są wymiatacze na padach, którzy są w światowej czołówce - w tym Polacy np. z GTPL - i nawet jak kupisz koło za 3000, to i tak powąchasz spaliny :) Nie piszę akurat konkretnie o Tobie, bo nie wiem jak potrafisz kręcić, ale są cyborgi pośród nas.

 

No kumam, wiem, że trzeba na to poświęcić dużo czasu, żeby być takim dobrym na padzie, co niemniej na kierownicy jest dużo łatwiej. A takich, co na padach wyczyniają cuda to tylko szacunek.

 

No teraz jeśli ta gra stoi online to bez kierownicy nie podchodź, bo na padzie grając z żywymi przeciwnikami, co mają koło nie masz szans na wygranie wyścigu co po części rozumiem tematykę gry. Chociaż kasę wydać na to musisz jak nie więcej 1k zł na sprzęt. Suma sumarum nie wszystkim przypadnie do gusta ta gra, chyba, że podzielą wyścigi dla padów i dla kierownicy w co wątpię.

Po czasie będziesz jeździł z ludźmi na swoim poziomie bo niby jest ten cały ranking. Chociaż ja i tak w niego nie wierzę, bo zawsze trafią się debile i będzie burdel na pierwszym zakręcie, to jest już wpisane w wyścigi z randomami.

Ta gra ma mieć na starcie prywatne pokoje?

 

 

Nie wiem, zobaczę niedługo to sam pogram jak będzie ten online się sprawował na padziku, bo kierownicy nie mam. Ostatni GT jaki grałem to było 4, dalej już nic.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Czy ta gra naprawdę jest always online?

 

Jeśli tak, to ja pier,dolę. W 2013 taki płacz o Microsoft bo chciał w tym kierunku pójść, a teraz gierka Sony dokładnie to wprowadza i zgarnia dobre oceny xD. Zdajecie sobie sprawę, że kupujecie produkt, który za kilka lat będzie po prostu wyłączony? Tak jak przy premierze GT6 przełączono pstryczek w serwerach GT5, tak tutaj przy premierze czegokolwiek następnego po prostu wyłączą dostęp do serwerów i gra stanie się totalnie bezużyteczna.

 

Czekam na wytłumaczenie, że no przecież to gra skupiona na wyścigach online więc to w porządku, że bez połączenia z netem nie pograsz nawet w tego pożal się boże singla, śmiało. Podpowiem tylko, że hostowanie gier p2p wymyślono jeszcze w zeszłym stuleciu.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

But let's not pretend like we weren't warned. In a blog post last month, Sony revealed that "n order to ensure fair racing for all, GT Sport will require an Internet connection for the majority of functionality. This connectivity requirement is to ensure that progress, car availability, and driver ratings are properly maintained at all times."

 

Now we know what "the majority of functionality" means: everything other than "Arcade" mode. This means you can take part in one-off races against the AI, time trials, "drift trials," split-screen two-player battles, and the limited VR mode. And you'll only have access to cars and racetracks you unlocked while you were online.

 

If the servers are down or your PS4 is not connected to the Internet, no other parts of the game are available and no progress can be saved. (This means you'll lose any in-game credits or level progression earned in Arcade mode.) Obviously, online matches depend on the servers. But so, too, do the rest of the game, stuff that's always been available offline in the past. Campaign mode (the career mode which includes the notorious Gran Turismo driving school) is off limits while offline. Also offline: buying new cars, viewing your garage, editing car liveries, and even the "taking photos of fancy cars in exotic scenery" mode.

 

W offline nie można zarabiać, nie można kupować nowych samochodów, nie ma nawet dostępu do całej zawartości którą możnaby nazwać singlem. To jest żałosne.

Odnośnik do komentarza

tez nie kumam tych ocen, ja bym za sama taka praktyke odjac oczko, a gdzie tam reszta

 

200zl za wypozyczenie gry (choc ma sie plyte) i granie do czasu jak laskawie serwery wylacza (a polyphony w gt5 zrobilo to zaraz po premierze gt6 by wymysic migracje graczy i pewnie podreperowac slabe jak na serie wyniki sprzedazy)

 

ja wiem, ze w tych czasach jak wylacza serwery to wiele gier plytowych bedzie srednio grywalna z uwagi na brak dostepu do patchy, ale tu juz jest nowa liga dymania

Odnośnik do komentarza

To jest ciekawe, że największy ból dupy mają Ci którzy grać w GTS nie będą.

Niesamowicie ciekawe, nie będę kupować gry, która poszła w zupełnie nieodpowiadającym mi kierunku i nie posiada podstawowych dla mnie funkcji. Niespotykane!

 

Mam GT3, GT4, GT5 i GT6, w każde grałem (w jedne mniej, w drugie więcej). Mam PS4. Czekam na oskarżenia o fanboizm i inne tego typu :usmiech:.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

To jest ciekawe, że największy ból dupy mają Ci którzy grać w GTS nie będą.

Niesamowicie ciekawe, nie będę kupować gry, która poszła w zupełnie nieodpowiadającym mi kierunku i nie posiada podstawowych dla mnie funkcji. Niespotykane!

 

Mam GT3, GT4, GT5 i GT6, w każde grałem (w jedne mniej, w drugie więcej). Mam PS4. Czekam na oskarżenia o fanboizm i inne tego typu :usmiech:.

No i spoko. Tylko jaki jest sens jęczeć od kilku stron na ten temat?
Odnośnik do komentarza

 

 

To jest ciekawe, że największy ból dupy mają Ci którzy grać w GTS nie będą.

Niesamowicie ciekawe, nie będę kupować gry, która poszła w zupełnie nieodpowiadającym mi kierunku i nie posiada podstawowych dla mnie funkcji. Niespotykane!

 

Mam GT3, GT4, GT5 i GT6, w każde grałem (w jedne mniej, w drugie więcej). Mam PS4. Czekam na oskarżenia o fanboizm i inne tego typu :usmiech:.

 

No i spoko. Tylko jaki jest sens jęczeć od kilku stron na ten temat?

 

Bo to forum dyskusyjne?

Odnośnik do komentarza

jakie to bylo zayebiste w starych czesciach - gielka, uzywany samochodzik, sunday cup, farmienie kasy, eventy dilerow, radosc z kupna czegos nowego, licencje by odblokowac nowe cupy w kampanii 

 

miod, czemu idiota to porzucil? przeciez to bez problemu mogloby egzystowac obok tego calego online i lig jakie chcial zrobic

 

i jeszcze te pjerdolenie o czasie realizacji gry - gt na ps3 robiismy tak dlugo bo mamy juz modele na ps4 wiec tam developing pojdzie szybko, wychodzi ps4 i gt z ujowa liczba aut po 4 latach i co gada kaz - gts na ps4 robilismy tak dlugo bo mamy juz modele aut na ps5 wiec tam developing pojdzie szybko

Odnośnik do komentarza

Bo to jest Prologue tylko ze zmienioną nazwą i rozbudowanym online, tylko tyle i aż tyle. Pamiętajcie poprzednie prologi? Szkoła jazdy, kilka wyścigów i w GT5 Prologue rzucili jeszcze prosty tryb online. Teraz zmienili nazwę i to działa, poczytajcie jakieś strony typu n4g, itd.

Hamburgery są święcie przekonane o tym, że ta gra jest po prostu GT7 w nowej formie i nie przemówisz im do rozumu.

Potem tylko wielkie zdziwienie będzie dlaczego singiel kończy się na bzdurnej szkole jazdy :) 

 

Gdyby to wydali pod nazwą GT7 Prologue czy coś w ten deseń to na dzień dobry do gry przylepiono by łatkę, że to płatne demo i czekali grzecznie na pełnoprawną odsłonę gry.

Jednak zmiana nazwy, pucowanie się nad tym jakiego to nie stworzyli fantastycznego trybu online i odpowiedni marketing poskutkowały, nikt nawet nie wspomina o Prologu.

Odnośnik do komentarza

Nie mają, ale tam możesz wybrać sobie samochód, tor i spokojnie pojeździć czy masz połączenie z serwerami czy nie. Zdajesz sobie sprawę, że w GTS bez Internetu/serwerów nie kupisz nawet żadnego samochodu, a w arcade dostępne są tylko te kupione? Tory też trzeba odblokować online. Ta gra nawet do czasówek dla przyjemności się nie będzie w pewnym momencie nadawać.

Odnośnik do komentarza

Czy Asseto Corsa, Racing Room czy iRacing mają singla? Czy komuś to przeszkadza?

A te gry to kontynuacja słynnej serii GT? Czy tak samo byś reagował gdyby nie wiem wyszło nowe GTA ale tylko z trybem Online. No przecież czy komuś to przeszkadza?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Tylko w Asseto możesz sobie pojeździć offline.

No i dobrze, nie znam tych Racing Vroom Vroom czy iRacing. Znam jedynie Assetto, mogłem to zaznaczyć. Temat jest o serii Gran Turismo, nieważne czy u innych biją tych przysłowiowych murzynów czy nie biją.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...