Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Można włączać kierunkowskazy i światła, tego konkurencja czyli F7 nie ma, myślę że to duży plus i powód takiej oceny i ceny  :empathy:

 

 

 

http://www.ppe.pl/recenzje/3516/gran-turismo-sport-recenzja-gry.html

 

 

jeden z plusów : bo to gran turismo  :bad:

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Można włączać kierunkowskazy i światła, tego konkurencja czyli F7 nie ma, myślę że to duży plus i powód takiej oceny i ceny  :empathy:

 

 

To jest opcja specjalnie dla polaków, można jak na autostradzie mrugać kierunkowskazami żeby zjezdżali z drogi. Warte każdej złotówki.

 

https://www.youtube.com/watch?v=h7YWM2-jvx0

 

:banderas:  :banderas:

 

 

 

Niektórzy powiedzą, że to taki Prologue - nie głoście herezji! Jeśli wydaje Wam się, że wyznacznikiem dobrej zabawy są liczby, to mająca 700 fur w swoim garażu, siódma odsłona Forzy wygląda śmiesznie na tle tytułu z poprzedniej generacji - Gran Turismo 6, która to oferowała dokładnie 1197 maszyn. Tak wiem, jestem złośliwy, ale takie są fakty. Mimo to zapraszam do recenzji...

 

Recka pro, coś w stylu he he he a u was to murzynów bijo.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

W wydanej wersji nie można się ścigać w warunkach deszczowych (nie wiadomo kiedy będzie można i czy w ogóle), a oczekiwane przeze mnie z zainteresowaniem zadania z serii Racing Etiquette to nie są grywalne misje, a... uwaga... dwa kilkuminutowe filmiki z komentarzem. Wspaniałe rozwiązanie PD. Już widzę jak krótkie wideo nauczy niecierpliwych Januszy ścigałek, pragnących jak najszybciej dostać się do trybu Sport, odpowiedniego zachowania się na torze i reguł CRC. O budzącym śmiech zestawie torów, w którym brakuje m.in obecnych w GT6 Spa, La Sarthe czy Ascari już nie wspominam. Dobrze, że znalazło się miejsce dla 3-4 tras rajdowych, które nikogo. Serio, PD? Na to czekaliśmy przez te 4 lata?

 

 

Tymczasem Kaz:

 

https://www.instagram.com/p/BaUp8h-FfN3/

 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem ludzi zdziwionych, że komuś, kto grał w GT od jedynki (np ja) nie podoba się pójście tylko w online. Bo takie czasy, fejsbuczki, twitche, multi single hiv. Jakby był rok 2015, wyszłoby takie GT Sport z online z okrojoną zawartością jako przetarcie przed GT7 zapowiedziane na koniec 2017 roku to byłoby mega, super, coś do zaostrzenia apetytu. A tak na 99% beda leciec darmowe i niedarmowe DLC przez najblizsze 3 lata, a GT7 pewnie na PS4 nigdy nie zawita, bo modele są już pod PS5 zrobione :teehee: 

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze digital deluxe nawet xD Wy narzekacie, a ja demem się obesrałem z radości, dobrze mi się grało. Ni to symulator, ale też nie arkejd jak nfs. Dla mnie dobre w ch.uj, misję w ogóle mega mi się podobały. Gram też w forze i już mi się ona znudziła, pewnie zaraz mi się znudzi gran turismo, ale mam chociaż (pipi)a jego mać ikonkę alfy w avatarze. Warto było zapłacić za deluksa!!!!!!1

Odnośnik do komentarza

Cóż za wysiłek z ich strony, dawać deszcz jedynie do gymkhany, którą da się pokonać w 20 sekund.

 

 

Przypominam słowa Kaza z grudnia 2014:

 

 

 

“Everything will be running naturally,” Yamauchi assured us. “PS3 was much, much more difficult. The high quality of data that we have being rendered on the PS4 I think is going to make an incredible difference.”

 

He went on to reveal a little more of his vision for how the first Gran Turismo on PS4 will feel.

 

“For GT7, myself and my staff have a clear vision: to do everything we couldn’t do in GT6,” Yamauchi revealed. “We want to make it very Gran Turismo. By that I mean it’s going to be a game that matches the very era that we live in, in 2015 or 2016.”

 

Odnośnik do komentarza

Zapis z nauki jazdy nie przenosi się z dema, zostają tylko czasy a samą jazdę trzeba rozegrać jeszcze raz. W sumie dobrze bo znowu wpada za to darmowy samochód. W wyścigach online pojawiły się 3 eventy. Dwa są planowane na 4 i 5 listopada i maja znaczek FIA. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać. Gra prosi  o maila użytkownika, będzie wysyłać info z wydarzeń w GTS. Dawno już nie miałem takiego oporu, żeby wyłączyć grę i zbierać się do pracy :), jest moc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...