Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3,5k za koło pod konsole? Cyce kogoś ostro swędzą.

 

BTW.

Podobno ludzie już znaleźli obejście, żeby jeździć autem z klasy wyższej w niższej czy coś takiego. Podobno BMW M4 kosi całą resztę, w wyższej Nismo. Tak tylko piszę co czytałem, ale takie coś trzeba jak najszybciej patchować...

nie obejście tylko downgrade, ta beemka kosi bo ma na tył napęd. Sam nią jeżdże. Jest tam homologacja a'la forza, normalnie auto jest dociążone itp, ale, że odpycha się tyłem to na tym torze idealnie to pasuje. O dziwo lacner będąc 4x4 nie może jej pokonać w tej klasie (po downgradzie chyba też jest zresztą by być w N300). 

 

W tej grupie wyścigów dla gr4 to cayman z kolei kosi, ale dziwne jest to, że raz ukręcisz czas i potem możesz każdym autem z tego czasu się kwalifikowac. Więc ja tam coś ujeździłem i jeżdże ferrarką gt4 albo alfą w tych wyścigach, i startując z wyższych lokat nie mogą mnie wyprzedzić już, a pewniej się czuje niż tym kajmanem który przyklejony jest do toru bardziej im szybciej jedziesz :D

Odnośnik do komentarza

 

 

3,5k za koło pod konsole? Cyce kogoś ostro swędzą.

 

Można dać I więcej np. za Fanateca, ale musi to być warte swojej ceny. Ten thrustmaster jest zdecydowanie przegięty cenowo jak na to co oferuje.

 

Co do bmw M4, to tak jak wyżej. Fure trzeba zdławić w tuningu żeby spadła do klasy niżej. Żaden myk tylko tuning.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to taką listę zrobię, paczcie jaki informatyk ze mnie (serio umiem takie rzeczy robić):

 

  • Kupowania auto do garażu i kolekcjonowanie - JEST
  • Szkoła jazdy/licencje/misję, typu je.baj miliard okrążeń by mieć złoto - JEST
  • Wyścigowanie się o punkciki, za które może teraz tuningować ałto - JEST

A czego nie ma, co było np w gt 6? Nawet (pipi) wasza ukochana mapa z DILERAMI (hehe) jest. 

 

Tylko, teraz zamiast grindować bez sensu z ai o inteligencji niższej niż homo erectus (to ten co pierwszy wymyślił wzwód?), wyścigowujecie się z ludźmi, którzy mają inteligencje na poziomie jeszcze niższym xD

 

Jedyny słuszny krok, biorąc pod uwagę, że żyjemy w matrixie i tworzymy sobie kolejną wirtualną rzeczywistość - wszystko teraz jest "online", niby GT się nie rozwija, a tak naprawdę to doskoczyło w kategorii online do iRacing, nie pod względem symulacyjnym, bo tutaj to se tak średnio - ale dalej mamy stare gran turismo, trochę lepszy model jazdy i nakur.vianie online, które jest zrobione, szczególnie, że na konsole wręcz doskonale. Pograłem dużo i sam ghostowanie aut, które dla każdej kategorii punktów fairplay jest odpowiednio inne (np. grupa S nie ma w ogóle ghostowania), to jest geniusz. Na pewno nie wymyślił tego Kaz, tylko jakiś inny sprytny chińczyk :D

 

Fakt, tuning ograniczyli (to akurat debilizm) ale gra (oby) może być rozwijana na zasadzie iRacing, że ciągle coś nowego dodają, konkretne zmiany o których się nawet fizjologom nie sniło. 

 

Tak jak w recce którą wypuściło ISR (post wyżej), mówią, ze aby gra była teraz dobra musi mieć jedną naprawdę porządnie dopracowaną rzecz, a reszty po prostu nie sp.ierdolić. To im się udało. Teraz mogą dopracować reszte i tyle.

 

Podobnie było z diablo 3 (chociaż mi się podobało jak zarabiałem  prawdzwiwy hajs na itemkach w grze), niby teraz po tylu latach jest lepsze no i zdecydowanie inne od tego czym było na początku.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Taka tam cięta docinka XBOX Polska

e39ed5aacb88538ebc0be78c623061d0.png

 

Co by nie było, że wojenki znowu robie bo w końcu można poczytać o grze coś a nie same jojcenie, tak też się zawiodłem ale nasz lament na forumku raczej podejścia PD i Kazka nie zmieni. Gra się spoko, dla mnie GTS jest fajnym uzupełnieniem dla PC2, tyle i aż tyle

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

U mnie działają, wczoraj zaliczałem licencje to nie mogło zapisać więc zrezygnowałem. Dziś włączyłem i te zadania które już zrobiłem musze jeszcze raz przejechać. Czyli bez połączenia z netem jest kiepsko :/

nie kiepsko, a nie działa po prostu :D Może kiedyś zacznie jak ogarną jakiś anticheat system. Pewnie nigdy to nie nastąpi ;)

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem dopiero zadania na złoto, teraz będę zaliczać trasy żeby nauczyć się ich na pamięć bo dawno nie grałem i wszystkiego trzeba sobie teraz przypominać. A potem na koniec zostawię zadania i zawody.

 

To co mnie już mocno denerwuje to niemożliwość zaliczania czasówek gdy serwery nie działają. To na minus ale pewnie nigdy tam nie wrócę gdy je pozaliczam. Tak więc póki co źle nie jest.

Na plus to mała ilość aut i tras, dlaczego? Ponieważ nie zastanawiam się co wybrać czym pojechać, co kupić czym poszaleć. Wybór jest mocno ograniczony i dobrze. Tak samo tras nie ma  za wiele więc i nauki jest mało. 

 

Jak się uporam ze wszystkimi zadaniami dla single player to zacznę szukać jakiejś ligi GT do której można dołączyć i organizować się w wyścigi. 

  • Plusik 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

 

Na plus to mała ilość aut i tras, dlaczego? Ponieważ nie zastanawiam się co wybrać czym pojechać, co kupić czym poszaleć. Wybór jest mocno ograniczony i dobrze. Tak samo tras nie ma  za wiele więc i nauki jest mało. 

 

 

 

Jak tu się potem dziwić, że Kaz i ekipa tak nas dyma.

Kolejne GT, to będzie tapeta na ekran. Nie będziesz musiał lecieć do sklepu po grę, a potem tracić czas na granie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...