Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi wyścigami online? Są tylko te 3 co parę minut i te eventy w listopadzie? Oprócz tego nie ma coś w stylu szybkiej gry z innymi online czy matchmakingu?

Możesz zakładać pokój lub do jakiegoś dołączać. Opcji konfiguracji jest bardzo dużo. Tylko, że to wszystko jest poza głównym systemem (brak dobierania przeciwników do naszych umiejętności, pkt fair play nie mają znaczenia itp.). W oficjalnym systemie są 3 tory na cały tydzień, coś w stylu tygodnia wyścigowego. Po tygodniu się zmieniają. W listopadzie będzie to wieńczone oficjalnym wyścigiem w weekend.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak to jest z tymi wyścigami online? Są tylko te 3 co parę minut i te eventy w listopadzie? Oprócz tego nie ma coś w stylu szybkiej gry z innymi online czy matchmakingu?

Możesz zakładać pokój lub do jakiegoś dołączać. Opcji konfiguracji jest bardzo dużo. Tylko, że to wszystko jest poza głównym systemem.
Gdzie to się znajduje? Bo chyba jestem ślepy
Odnośnik do komentarza

 

 

Jak to jest z tymi wyścigami online? Są tylko te 3 co parę minut i te eventy w listopadzie? Oprócz tego nie ma coś w stylu szybkiej gry z innymi online czy matchmakingu?

Możesz zakładać pokój lub do jakiegoś dołączać. Opcji konfiguracji jest bardzo dużo. Tylko, że to wszystko jest poza głównym systemem.
Gdzie to się znajduje? Bo chyba jestem ślepy
E: dobra mam...

Sory za post pod postem - do usunięcia

Edytowane przez tobik
Odnośnik do komentarza

Ogólnie tak się to prezentuje. Auta w lepszej jakości w GTS i to porównując do PC/XoX, w xone są zauważalnie gorsze. Cieniowanie, oświetlenie, shadery + GTS. Liczba obiektów na torze + FM7, rozdzielczość tekstur +FM7, drzewa +GTS. Rozdzielczość/ostrość obrazu +FM7, HDR +GTS. Pisałem to już kiedyś. Ogrywam fm7 na pc 4k ultra hdr i gts na ps4pro. Dla mnie grafika porównywalna w obu tytułach. Jedna lepsza od drugiej w różnych elementach.

 

W FM7 boli bieda online (a dla mnie to główny tryb w takich grach), zero informacji o autach, żadnych ciekawostek itp. Mniej pasujący mi klimat (nie czuję tu pasji do motoryzacji ;p). W GTS boli taka sobie zawartość i mus bycia online nawet do szkółek, wyzwań, trybu foto, muzeum i malowania auta. Oba tytuł oceniam na 8/10 z lekką przewagą GTS. Moim głównym tytułem wyścigowym dalej jest Assetto Corsa, ale GTS i FM7 to bardzo fajne odskocznie.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi czemu pokazuje moje czasy w rankingach licencji i challengach w które nigdy nie grałem? Trochę mnie to denerwuje, zrobię najlepszy czas ze znajomych w licencji, a pokazuje jakiś randomowy czas i np. 7 miejsce w rankingu

Teraz coś się popsuło z czasami kwalifikacji do wyścigów dziennych. Poprawiłem swój czas dwukrotnie a w tabeli nadal mam stary czas.

Odnośnik do komentarza

W tych zadaniach czy tam misjach to beda jakies wyscigi czy tylko taka namiastka?

 

Dziwilem sie co mi tak chu.jowo idzie a okazalo sie ze cos nie tak z r2 mam musialem na x gaz przestawic od razu zlota w licencjach zaczely wpadac a tak to braz ledwo xD No ale przynajmniej jest jak za czasow psx ze x gaz kwadrat hamulec, nawet spoko sie gra.

Odnośnik do komentarza

niestety nawet przy tej liczbie aut nie kazdy ma dopracowany model jazdy, jak czytam gtplanet to wlos sie jezy jak duzo aut prowadzi sie gorzej niz w gt6 ale pewnie dziesiatkami patchy beda to naprawiac

 

tory i ich liczba to prokuratura - tym bardziej ze w grze nie ma wiele torow, ktore byly w poprzednich czesciach, ciekawe czy ich brak to sprawa licencji czy 4 lata to za malo by podciagnac je pod standardy ps4 i beda je dodawac w patchach

 

podobnie z pogoda...bedzie, nie bedzie, dojdzie w patchu?

 

jedyne co ponoc sie sprawdza to ten profil kierowcy w fia i matchmaking wg tego, do pro esportowych fanow recerow to moze byc zywotny tytul

Odnośnik do komentarza

kaz bete patchowal chyba 6 razy wiec obstawiam, ze za rok o tej porze gts bedzie czyms calkiem innym niz obecnie i powtorzy sie sytuacja z driveclubem ale na milosc boska to flagowe studio sony co mialo tyle czasu na zrobienie gierki

 

ale jak sie jezdzi co chwile po swiecie po roznych targach i imprezach to potem masz to co masz no ale jest srubka przy wycieraczce na zoomie x100

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...