Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

jest sens w to grac na padzie, czy jeno kierownica wchodzi w gre?

Jak najbardziej, ja wszystkie misje zrobiłem na złoto na padzie.

Niestety 3 ostatnie to jakaś tragedia tzn już dawno sie tak nie nawkurzałem. 

8-6 zajęło mi 8h prób aż zaliczyłem. Wczoraj 8-7 zajęło mi też jakieś 4-6h i tylko srebro. Czuje się jak w Motorstorm Pacifik Rift gdzie AI dostaje takiego busta że jedzie o wiele szybciej niż gracz mimo że mamy teoretycznie ten sam pojazd. Na ostanim okrążeniu kiedy to ja prowadziłem po 30 minutach przeciwnik nadrobił 10 sekund (na jednym okrążeniu) i tuz przed meta zepchnął na bande i dziękuje - dodam że ja jechał na jeden pitstop a przeciwnicy na dwa wiec jaka musi byc duża różnica wp redkości że i tak nie bardzo ciężko od nich odjechać. Mimo że mamy ten sam pojazd na prostej widać jak odchodzą jak z procy. Wkurzony poszedłem spać :)

Troszke mnie to dziwi bo pozostałe 7 zestawów  i połowę 8 są na wiele niższym poziomie niż te 3 ostatnie misje. Taki szok że w jedno popołudnie umiałem zaliczyć cały zestaw i tu nagle jedna misja męczona od dwóch dni.

 

Podsumowując gra super, stare dobre GT, bawię sie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne te wyścigi. Emocji co niemiara :D Prawie wygrałem pierwszy wyścig tzn. ten na Kyoto gr.4 (chyba nic nie pomyliłem), ale coś mnie rozkojarzyło, popełniłem błąd i na przedostatnim okrążeniu wyprzedził mnie Portugalczyk. Co ciekawe zauważył, że jest wolniejszy na jednej szykanie i pojechał trochę inną linią żebym ja nie mógł optymalnie wziąć tych zakrętów. Czad :D AI na to by nie wpadło. Fajny był też wczorajszy wyścig na owalu i łapanie tunelu aerodynamicznego. Najlepsze jest jednak to że wszyscy starają się jeździć fair :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raz zaliczylem puchar narodow. Runda 1, Kyoto, gr.4. Najlepsze GT w jakie grałem. Oprawa, emocje, stawka, wyścig fair. Z dziesiątej pozycji startowej (kwalifikacje troche chaotyczne, wszyscy na torze, jakiś jeden troll, trzeba znalezc miejsce na dobre okrazenie) wskoczylem na trzecie miejsce. Gonilem pierwsza dwojke na tyle dobrze, ze koles z drugiego nie wytrzymal presji i wylecial na jednym z zakretow. Zwyciezca juz uciekl za daleko. GT Sport 10/10 ;)

 

Dwa razy probowalem walczyc w pucharze producentow. Przy pierwszym podejsciu (Suzuka gr.3) mialem fuksa  w kwalifikacjach bo kolesie przede mna sie nawzajem wyeliminowali z drogi i mialem przed soba czysta trase na krecenie dobrego czasu. Pierwsze PP, ale przyznaje ze nie do konca satysfakcjonujace bo reszta pewnie nie miala szans na tak szybka jazde jak sie smiga jeden za drugim. Na razie kwalifikacje to roznie, trzeba w odpowiednim czasie na tor wyjechac, a to i tak nie gwarantuje szansy na dobre kolko. Wyścig. Start z pierwszego pola i... moja Toyota startuje, a reszta zostaje w miejscu  :scratch_one-s_head:  WTF? Przejechalem tak z dwa okrazenia, za kazdym razem zmuszony do slalomu miedzy wszystkim samochodami stojacymi na starcie i wyszedlem z wyscigu. Coz, sezon testowy, takie kwiatki. Kolejnego dnia, puchar producento to samo. Tym razem przemeczylem sie te 10 kolek i ostatecznie po dojechaniu do mety wyskoczylo ze jestem czwarty. Czyli inni tez jezdza ale u mnie wszystkich samochody stoja twardo z hamulcem recznym przed meta, wiec tak...

 

Tez takie kwiatki ktos ma? Bo z tego co czytam na GTP to ludzie sie scigaja normalnie. 

Odnośnik do komentarza

Chodzi pewnie o wyścigi, które odbywają się cały czas. Wchodzisz w online i jest od razu matchmaking, jak w większości gier. O ile idea startu o danym czasie mi aż tak bardzo nie przeszkadza, tak 3 wyścigi na dzień w takich odstępach czasu to zdecydowanie za mało. Zresztą "za mało" to powinien być podtytuł tej gry.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

w zwiazku z promocja na pss zastanawiam sie nad zakupem. Wiadomo cos o DLC jak to bedzie wygladalo?? mozna liczyc ze chociaz trasy beda za darmo??

 

Nie wiadomo jeszcze. W GT5 za dodatkowy content trzeba było zapłacić. Z kolei do Szóstki nowe samochody, tryby i trasy były darmowe. Myślę, że do Sport  pojawią się oba rodzaje dlc, tak darmowe (pewnie jakieś samochody z serii Vision GT), jak i płatne (nowe tory). Jednak to tylko gdybanie, czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Tory raczej na bank będą darmowe. Jeśli zrobią je płatne to automatycznie podzielą społeczność, która już teraz nie jest zbyt duża. Chodzi przede wszystkim o online, gdzie jeśli tory byłyby płatne to ten co nie kupi nie pojedzie. Wiemy jak takie zabiegi kończyły się w grach typu BF, itd. Wszyscy grali na podstawce, a w dodatki mały odsetek. Prędzej samochody dadzą płatne, a w ogóle to nie zdziwię się jak Mile będzie można kupować za realny hajs, z dupy dwóch walut by nie zrobili.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak będzie w dalszym cyklu życia GTS, a tymczasem informacja z blogu PlayStation. Dwie nadchodzące aktualizacje dodadzą kilka samochodów i rozbudują kampanię o nowe tryby. Wszystko póki co darmowe.

 

https://blog.us.playstation.com/2017/11/22/gran-turismo-sport-incoming-updates-add-new-cars-offline-play-gt-league-more/

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...