Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Promocje, czarny piątek, wszystko w normie. Od premiery minął ponad miesiąc, a nie niecały ;p. FM7 po 160 zł stoi.

 

Nowa kierownica przyszła w tym tygodniu (t300rs gt), ale na razie mam przerwę od gts. Dalej zbieram szczękę z podłogi po wypróbowaniu FFB w demku rfactor 2. Nie sądziłem, że tyle informacji i detali o zachowaniu auta można przekazać przez kierownicę. A myślałem, że Assetto jest pod tym względem świetne.  FM7 i GTS niestety w kwestii FFB są mocno jałowe.

 

Wziąć fizykę, ficzery i FFB z rfactora 2, feeling i modowalność z Assetto, dźwięki z R3E, grafikę miszmasz z FM7 i GTS, ilość aut z FM7, online z GTSport, system pogodowy z CARS2 i miałbym ścigałkę idealną.

Odnośnik do komentarza

Jaka ta gra jest piękna:fsg:. Na prosiaku i tv z HDR to wygląda lepiej niż życie. Kupiłem za 119 w promocji i uważam że nawet gdybym kupił w normalnej cenie to i tak bym nie żałował. Gra mi się zacnie, a zważywszy na content który mają niedługo dodać to wogóle petarda. Driveclub wygląda świetnie ale GTS wizualnie wymiata, przy czym gra mi się przyjemniej niż w DC. 

Odnośnik do komentarza

Jasne, w GTS nie ma np:deszczu/śniegu, który w DC wygląda obłędnie. Oświetlenie jednak i modele samochodów moim zdaniem wyglądają korzystniej w GTS. Sama jazda też bardziej mi tu pasuje niż w DC, ale mi bliżej do casuala niż hardcorowca :D w ścigałkach. Btw jest jakieś info czy w GTS dodadzą zmienne warunki atmosferyczne czy raczej nie ma na to szans? 

Odnośnik do komentarza

Abstrahując od liczby poligonów czy klatek animacji, to jest w tej grze przede wszystkim artyzm. Począwszy od intra z muzyką bodajże Chopina, po klimatyczne wstawki przed rozpoczęciem wyścigu online i cudowne kadry podczas powtórek. Takiego stylu nie ma żadna gra wyścigowa na rynku. Co by nie mówić o developerach, widać w ich pracy prawdziwą pasję.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Kornelia juz ktos wczesneij mial ten problem, tutaj masz jakis update do kiery i podobno bedzie dzialac

https://www.fanatec.com/eu-en/support/product;old_product_id;55#downloads?utm_medium=FAP+Banner&utm_source=gtplanet&utm_campaign=General+Links&a_aid=gtplanet

 

edit- podobno zaleca sie odpalenie PC Mode zeby dzialalo, tak jest na GTPlanet.

https://www.gtplanet.net/forum/threads/fanatec-porsche-gt2-wheels-not-working-on-ps4.328077/

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Kornelia napisał:

Witam, mam pytanie, czy jest możliwość podłączenia kierownicy Fanatec Porsche GT2 do GT Sport? Nie mogę znaleźć nic w internecie, podłączyłam i nie działa, nie wiem moze jakiś patch? Czy ktoś może mi pomóc? Z góry dzięki ogólnie jestem zielona w tych kwestiach.

Nie będzie działać,z Fanateca działa CSL elite. Wszystkie kierownice fanateca były wspierane na Ps4 w grach  wydanych do lipca 2016r.

Edytowane przez Michas333
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mlody23 napisał:

Panowie pytanie mam bo jeszcze wszystkiego nie ogarniam - czy mogę odbyć wyścig online sam ze szwagrem? Założyłem pokój ale nie widzę nigdzie opcji zaproś gracza lub czegoś takiego :blink:U

Nie wiem jak jest tutaj, ale w GT5/6 jak ktoś z Twoich znajomych założył pokój, to po wejściu w zakładkę społeczność widziałeś kto jest online, a jeśli był w jakimś pokoju, to też było to widać i mogłeś dołączyć. Ewentualnie można było podać komuś numer pokoju, jako że każdy pokój miał inne id.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
Godzinę temu, Michas333 napisał:

Nie będzie działać,z Fanateca działa CSL elite. Wszystkie kierownice fanateca były wspierane na Ps4 w grach do wydanych do lipca 2016r.

tutaj ktos narzeka na zmiane biegow na GT2 w GTSport:dunno:

http://cronusmax.com/forums/showthread.php/176322-Gear-Bug-using-the-Fanatec-GT2-on-PS4-Gran-Turismo-Sport

 

edit - a, to jest stronka z jakims drivehubem, czyli faktycznie masz racje. Normalnie nie wspiera

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2017 o 20:03, oran napisał:

Dziś w holenderskim media markt były gran turismo w koszu, za 29.99 euro, nówki zafoliowane normalnie o co chodzi jakby?

 

Ja w otto.de z jakąś przejściówką na angielskie wtyczki (akurat mi jest potrzebna) coby przekroczyć minimalną wartość zamówienia za gierkę dałem 14 euro :). Chyba sprzedaż nie była jakaś fantastyczna oraz no po prostu jest Black Friday i promocje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...