Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Bzduras napisał:

Jak mocno zmrużyć oczy to i Rafalala ładna. Ale po co?


Niby tak, ale czasem trzeba.
Ostatnio grałem w Alan Wake i strasznie rozmazane gówno 360p, ale gierka jest tak zayebista i klimatyczna, że po pewnym czasie człowiek przymyka oko i bawi się świetnie.
Za to w Dead Rising 3 chyba nie dam rady - to już ten nieszczęsny Alan prezentuje się lepiej, niż tytuł startowy z XONE :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:


Niby tak, ale czasem trzeba.
Ostatnio grałem w Alan Wake i strasznie rozmazane (pipi) 360p, ale gierka jest tak zayebista i klimatyczna, że po pewnym czasie człowiek przymyka oko i bawi się świetnie.
 

 

A jak to jest teraz z black crushem?

Z tego co kojarze to na XONE gry z 360tki często na to cierpiały.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem xboxa series x i nie mogę znaleźć jednej informacji. Jak wygląda kwestia odkupywania używanych egzemplarzy gier? Można bez problemu kupić od kogoś używaną gierkę na starszą generacje (xbox one) i odpalić ją na series x (oczywiście o ile jest dostępna we wstecznej kompatybilności)?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Kuźwa, jak dobrze, że mi przypomniałeś o Conviction - ależ to był tytuł, którego zazdrościłem XBOTom - wreszcie będę mógł nadrobić :xboss:

Ostatni z ironsidem, potem ten blacklist to w zasadzie nie powinien się nazywać splinter cell. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Wredny napisał:

E tam, Blacklist jest zayebiste. Chyba nawet lepsze niż stare części. 

Takie nowoczesne action adventure ale nic z klimatu tych starych splinter skradanek tam nie ma. No i ta miękka faja jako sam Fisher. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2020 o 19:25, Wredny napisał:


Niby tak, ale czasem trzeba.
Ostatnio grałem w Alan Wake i strasznie rozmazane (pipi) 360p, ale gierka jest tak zayebista i klimatyczna, że po pewnym czasie człowiek przymyka oko i bawi się świetnie.
Za to w Dead Rising 3 chyba nie dam rady - to już ten nieszczęsny Alan prezentuje się lepiej, niż tytuł startowy z XONE :reggie:

 

 

kurde mogliby poprawić przez ten czas jak nie ma exów jak najwięcej starych gierek

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2020 o 14:06, Czoperrr napisał:

Za dwie dyszki bym łyknął to SH Collection jako fan marki. Chociaż po to by zobaczyć co spartaczyli. Niestety już nie ma tego na promocji.

Jest i u Węgrów za 20 i w pl za 25

https://www.microsoft.com/hu-hu/p/silent-hill-hd-collection/c1nl49gls561#activetab=pivot:overviewtab

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, lpcl napisał:

Takie nowoczesne action adventure ale nic z klimatu tych starych splinter skradanek tam nie ma. No i ta miękka faja jako sam Fisher. 


Tu fakt - najgorsze jest to, że ten jego ziomek, który na początku ląduje w szpitalu, ma zayebisty głos, prawie jak Ironside, a oni go zmarnowali na typa, który w grze występuje 5 minut :dunno:
 

51 minut temu, Lokomotywa napisał:

kurde mogliby poprawić przez ten czas jak nie ma exów jak najwięcej starych gierek


No mogliby, choć ten Alan Wake to taki dość specyficzny przypadek - odpaliłem wczoraj drugie Gearsy i mimo że nie jest to poziom odrestaurowanej jedynki to i tak jest ostro, wyraźnie i w oczy nie kłuje.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:


Tu fakt - najgorsze jest to, że ten jego ziomek, który na początku ląduje w szpitalu, ma zayebisty głos, prawie jak Ironside, a oni go zmarnowali na typa, który w grze występuje 5 minut :dunno:
 


No mogliby, choć ten Alan Wake to taki dość specyficzny przypadek - odpaliłem wczoraj drugie Gearsy i mimo że nie jest to poziom odrestaurowanej jedynki to i tak jest ostro, wyraźnie i w oczy nie kłuje.

Ale fakt z pakietem tekstur w 4k blacklist wygląda bardzo dobrze, nawet dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej dociera do mnie, jak dobrze zrobiłem, że pierwsze lata nowej generacji spędzę na xboksie. A jak Sony dalej będzie dawało ciała, to może i do końca. Teraz nadrobię przez lata olewaną, xboksową bibliotekę i ogram chociażby The Medium, które niesamowicie mnie interesuje. Japończycy nie dość, że odwalają z dystrybucją konsol, to jeszcze śpiewają sobie jakieś niebiańskie ceny za gry. Gry, które nie są ani TLOU2, ani Wiedźminem. Miles Morales - serio? 5-godzinny Spiderman za cenę dużej gry to jakieś nieporozumienie.

 

A jeśli za 4 lata wyjdzie PS5 Pro, które będzie miało moc aktualnego Xboksa, to ich wyśmieję. Serio. Prawdopodobnie PS5 kupię dopiero wówczas, gdy wyjdzie dedykowana jej, nowa część Persony. Albo TLOU3. Bo God Of War nie interesuje mnie juz zupełnie. Za stary jestem. 

Edytowane przez BrandonLee_z_TheCrow
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Coraz bardziej dociera do mnie, jak dobrze zrobiłem, że pierwsze lata nowej generacji spędzę na xboksie. A jak Sony dalej będzie dawało ciała, to może i do końca. Teraz nadrobię przez lata olewaną, xboksową bibliotekę i ogram chociażby The Medium, które niesamowicie mnie interesuje. Japończycy nie dość, że odwalają z dystrybucją konsol, to jeszcze śpiewają sobie jakieś niebiańskie ceny za gry. Gry, które nie są ani TLOU2, ani Wiedźminem. Miles Morales - serio? 5-godzinny Spiderman za cenę dużej gry to jakieś nieporozumienie.

 

A jeśli za 4 lata wyjdzie PS5 Pro, które będzie miało moc aktualnego Xboksa, to ich wyśmieję. Serio. Prawdopodobnie PS5 kupię dopiero wówczas, gdy wyjdzie dedykowana jej, nowa część Persony. Albo TLOU3. Bo God Of War nie interesuje mnie juz zupełnie. Za stary jestem. 

Pamiętam cię z tematu o tlou2, gdzie zażarcie broniłeś tej gierki, ale widzę, że poszedłeś po rozum do głowy. ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Ale przecież dalej ją bronię, to świetna gra. Tyle że taka się trafia w Sony raz na ruski rok, a reszta to przehajpowane buble. 

Ale ta fabuła to jest padaka, ale to nie temat do tego. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...