Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

17 hours ago, Dante said:

To jest dokładnie takie same jak wszystkie inne Lego, tylko pomiędzy levelami mamy jeszcze otwarty świat i zbieranie klocków plus małe misje. Jak ktoś lubi  takie gierki to bardzo ok. 

 

Akurat po raz pierwszy od wielu lat gameplayowo nie jest, jest sporo elementów nowych, chociażby samo strzelanie to już rasowy shooter TPP, postacie mają dużo więcej nowych zdolności, jest potężny skill tree ododzielny dla każdej klasy (a tych jest 8) do levelowania z nowymi skillami. Nawet sam free roam jest mega bardziej rozbudowany, na każdej planecie mamy po kilkadziesiąt mini misji do zbierania klocków Kyber (służą do lewelowania drzewka), są też epickie bitwy w kosmosie w których zdobywamy największe statki łącznie z gwiezdnymi niszczycielami. Generalnie najlepsza gra Lego od wielu wielu lat jeśli chodzi o core gameplayowy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pany jakie gierunie wziąć na celownik z aktualnego stanu GamePassa, powiem że nie było mnie na konsoli MS od premiery PS4. Mam już zaciągnięte, Orisy, Scorna, High on Life, Gearsy na pewno też będą brane, ale chce sobie chyba od początku przypomnieć co tam się działo, o ile przebrne przez 2 i 3. Halo kompletnie nie moja baja. Tinykin ograny na PS5. To co mam to do końca roku raczej styknie, ale coś może jest co powinienem koniecznie najpierw zażyć ? 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Byczku, jak lubisz ścigałki, to Forza Horizon 5 obowiązkowo. Jako HC shooter może ci podejdzie Insurgency. Jak lubisz ładne gry bez gameplayu to Hellblade. Zdania są podzielone, ale mnie po kilku (nastu?) godzinach bardzo podoba się Eastward. Może jeszcze ci podejdzie As Dusk Falls. Niby spoko, ale nie chce mi się do tego wracać. Na szczęście żona zapomniała, bo ona lubi takie gierki, a mi się nie chce w to grać :rayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...