Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Elitesse said:

Może dadzą jakieś info o Ubi+ na ich platformie.

Ubisoft to jest gówno obesrane. Od lat ich hejtuje i zagrałem w tym roku w Assassin's Creed Origins - o dziwo mi się podobało. Później zacząłem Far Cry 5 i tak słabej, generycznej i bezpłciowej strzelanki dawno na oczy nie widziałem. Z tego całego Ubisoftu to jedynie South Park jest wart zagrania.

Odnośnik do komentarza

Czasem trzeba przymykać oko na ich gry albo grać w co drugą albo co trzecią z serii. FC 5 mnie pozytywnie zaskoczył. Spodziewałem się, że będzie gorzej a jednak nie było tak źle. Taki odpowiednik filmu klasy B ale dobrze się bawiłem. Ja mimo wszystko czekam na wieści o ich platformie na Xboxie, bo nowe gry mają wychodzić w już nowym standardzie cenowym a nie wiem czy jestem w stanie za nie tyle zapłacić.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Elitesse said:

Czasem trzeba przymykać oko na ich gry albo grać w co drugą albo co trzecią z serii. FC 5 mnie pozytywnie zaskoczył. Spodziewałem się, że będzie gorzej a jednak nie było tak źle. Taki odpowiednik filmu klasy B ale dobrze się bawiłem. Ja mimo wszystko czekam na wieści o ich platformie na Xboxie, bo nowe gry mają wychodzić w już nowym standardzie cenowym a nie wiem czy jestem w stanie za nie tyle zapłacić.

FC 3 i 4 były okej ale piątka to plaskacz w morde, dodatkowo z włączonym FPS Boost wygląda strasznie.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Tu chyba nie chodzi, o to co jest, a czego nie ma, czy jest w co grać (bo jest w huuu), czy nie ma oraz jakie mamy czasy, a jak to w ogóle było kiedyś.
Chodzi chyba o to, że od dłuższego czasu, co miesiąc były dwa rzuty gierek do passa,  a nagle bez żadnego info i to w miesiącu gdzie niektórzy  ludzie czekają na prezenty / bomby nie ma nic.

Tak całkiem serio to mnie wali, ale na bank dużo osób się zawiedzie. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...