Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

10h za mną, nie mogę się oderwać od tej gierki. Do tego stopnia mnie wciągnęło, że w robocie oglądam filmy na YT na kanale Double Fine, czytam artykuły, recki etc. Dawno mnie tak singlowa gierka nie wciągnęła. Czuć ducha 6 generacji, gdy każda gra zaskakiwała, każdy kolejny etap był czymś nowym, gdy nie dało się przewidzieć, co jeszcze dla nas przygotowano :fsg:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, balon napisał:

To jest akurat multiplatforma. 

 

Zgadza się, ale na playstation gra kosztuje 249 zł i jest dostępna wyłącznie cyfrowo

 

A Xbox Series S masz za 1300 zł + 4 zł abonament game pass na start, a w tym Psychonauts 2 i inny szajs ;)

 

Przy opcji zakupu tej gry na ps, nawet zakup nowej konsoli wygląda jak dobry deal

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę z czasem 22 godzin. Starałem się wszędzie zaglądać, zbierać co się dało i wykonywać wszystkie misje poboczne. Nie wiem czy czegoś mogę się jeszcze spodziewać na koniec poza nowymi kwestiami dialogowymi z niektórymi osobami. Gdyby była nowa gra+ to przy zachowaniu wszystkich zdobytych umiejętności zagrałbym jeszcze raz aby wejść w miejsca, do których nie dało się wcześniej dostać. Teraz jestem ciekaw jak długo będziemy czekać na kontynuację, o ile będzie jakaś kontynuacja.

 

Wyszedłem z podobnego założenia jak @beardo0 decydując się na zakup xboxa one z GP miesiąc albo dwa po zakupie PS4. Udało się w ten sposób zaoszczędzić parę groszy na grach, które chciałem ograć, a pojawiły się w GP + sprawdziłem kilka tytułów dostępnych tylko na tej konsoli. Opłacało się kupić xboxa dla GP i jego zestawu gier.

 

 

Odnośnik do komentarza

14 godzin, jestem w ostatnim świecie, tuż przed finałowym bossem. 

 

Masakra ile pracy włożono w ten tytuł. Praktycznie non stop jazda bez trzymanki, pomysł goni pomysł. Co ciekawe na początku gry tego nie widać. Gdzieś tak po pierwszym otwartym świecie zaczynamy ogarniać o co w tym wszystkim chodzi. I nawet się nie orientujemy kiedy wciąga nas niczym bagno. 

Odnośnik do komentarza

Ok, pękła giera.

 

Cudownie się bawiłem. 

 

mocne 8+ na 10. Najlepsza platformówka od... 6 generacji? Zabrakło trochę hajsu w budżecie, a byłaby może i gra roku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...