Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

12h za mną i końca nie widać. Rzadko wpadam na gry, które przechodzę od początku do końca za 1 podejściem - opowieść Raza jest jedną z takich gier i jedną z najlepszych przygodówek/platformerów w jakie ostatnio grałem.  Narracja mimo słabego wstępu prowadzona jest znakomicie, częste przerywniki przestały przeszkadzać, ale wielka szkoda, że gra nie została spolszczona. Albo nie łapie tego humoru (czytałem, że gra jest zabawna...), albo może przez fakt, że rzadko używam angielskiego gdzieś te żarciki uciekają niezrozumiałe (może z polskimi napisami miałbym zgoła odmienne zdanie). Tak czy siak w szybkim podsumowaniu chciałem tylko napisać, że to jedna z lepszych gier tego roku! :notbad:

Odnośnik do komentarza

20h, gierka ukończona trochę zapał opadł na koniec, ale bardzo dobra produkcja. Mocny kandydat do gry roku w szczególności, że to " rok bez megahitu ". 

Grafika taka sobie, ale klimat, miejscówy nadrabiają na tyle, że schodzi na bardzo daleki plan. Gameplay mimo, że sięga trochę zamierzchłych czasów, to mnie nie irytował praktycznie wcale. Tylko walka byle jaka. Walki z bossami oczywiście spoko, ale te noobki mogli odpuścić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.09.2021 o 00:48, Figuś napisał:

Ja tam mam jeden problem z tą grą, jak już gram to jest spoko i cisnę, al nie mam chęci powrotu do niej kolejnego dnia

Ja mam całkiem na odwrót. Dawno nie miałem takiego uczucia, że ciągle chce mi się grać.

Ostatnimi czasy mam tak przeważnie tylko w gierkach od ND oraz w Zeldach i Marianach 3D.  


Co fajne, widać po tym temacie, że nie ma żadnej negatywnej opinii. Jest jeszcze nadzieja dla graczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby bo ograłem jedynkę na PS2. Możesz spokojnie zacząć od dwójki jak nie śmierdzisz czasem. Jest wytłumaczone co i jak. 
 

Aaaa dwójka na mnie znacznie większe  wrażenie zrobiła niż jedynka swego czasu. 
Czemu? Pewno dlatego, że w tamtych czasach wiele było dużych, mocnych gier platformowych. Obecnie to rzadkość. 

Odnośnik do komentarza

Tak po skończoniu możesz dalej kontynuować eksplorację wszystkiego. Nie ma jakiegoś sejfa, że wracasz do momentu sprzed finału.

3 minuty temu, easye napisał:

Dostałem właśnie 1 powiadomienie bym zrobił nieskończone misje przed końcem, ale które pisał, że to wcale nie jest finish? Po skończeniu można nadal zbierać rzeczy, jest save od jakiegoś momentu czy nie?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem i też trudno było mi przerwać kiedy już grałem. Spoko gra. Na wyróżnienie  kreacji świata/światów. Eksploracja i elementy platformowe też niczego sobie. Najbardziej zaskoczony jestem długością - ponad 18 godzin. A skupiłem się tylko na głównym wątku. Poboczne i znajdźki zaliczone te które były po drodze. 

Co prawda miałem jeden moment zwątpienie w Psychonauts 2. Po pierwszych godzinach, kiedy gra się otworzyła i dostaliśmy spory obszar do eksploracji - pomyślałem nie, tylko nie to. Ale gra szybko powróciła na właściwe tory - liniowej rozgrywki. 

A i jedno jeszcze zwróciło moją uwagę - brak znaczników. Szczególnie w początkowej fazie jedynie z dialogów dowiadujemy się gdzie (lub do kogo) mamy się udać. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...