Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MYSZa7 napisał:

No podobno mocno gra jest średnio grywalna obecnie, ale sam się przekonam. Może się uda skończyć

 

Ja tam dopiero co przeszedłem "średnio grywalnego" i drewnianego Titan Questa z 2006 roku, więc jestem w rytmie i dobrej myśli.

 

1 minutę temu, SlimShady napisał:

Jeszcze nie zapomnij o części 1.5 na PSVR, bo co dziwne jest to bezpośrednia kontynuacja jedynki i pomost pomiędzy dwójką.

Kurde, widziałem w sklepiku, ale w sumie nie pomyślałem o tym, bo uznałem, że to jakaś popierdółka.

Wezmę to pod uwagę, dzięki za tip.

Odnośnik do komentarza

Etap

Spoiler

PSI King

No kogoś popierdoliło z kolorami i napierdalaniem nimi jakby był po kwasie, drugi raz mi się zdarzyło żeby mi się na chwilę niedobrze zrobiło podczas grania. Pierwszy raz mi się zdarzyło przy pierwszym podejściu do Tetris Effect.

 

 

Z tego co śledziłem temat, to są niby dwa komunikaty żeby pokończyć wszystko przed pójściem dalej, czy coś mi się pojebało i jest jeden?

 

Odnośnik do komentarza

A to psikus, myślałem że coś ruszyło z tą opcją. Do tej pory ani razu mi się z QR nie odpaliło. Gierka świetna i ktoś z Microsoftu mógłby zadbać o takie rzeczy, Quick Resume to jedno z ciekawszych rozwiązań na nowej konsoli i jak ich studio wydaje nową grę to oczekiwałbym że będzie działać. 

 

Odnośnik do komentarza

I tak jest lepiej niz jedynce, gdzie ich kolory byly mniej intensywne, przez co jeszcze trudniej bylo je dostrzec, a jakby tego bylo malo to sobie "migaly" robiac sie 10x bardziej przezroczyste i niezauważalne dla oka, a potem wracajac do normalnego stanu, wiec jak sie spojrzalo w nieodpowiednim czasie, to tez byla lipa. No spojrzcie na na ten figment po lewej xD

image.png.581bf02aae8b75f4b4f082953d1e0793.png

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, 20inchDT napisał:

Figmenty to najgorsze przedmioty do znalezienia w grach. Nie dosc że kolorystycznie czasami zlewają sie z otoczeniem, to jeszcze sa 2d i jak stoisz pod nieodpowienim kątem, to nie zobaczysz :pechowiec:

 

4 godziny temu, Dahaka napisał:

I tak jest lepiej niz jedynce, gdzie ich kolory byly mniej intensywne, przez co jeszcze trudniej bylo je dostrzec, a jakby tego bylo malo to sobie "migaly" robiac sie 10x bardziej przezroczyste i niezauważalne dla oka, a potem wracajac do normalnego stanu, wiec jak sie spojrzalo w nieodpowiednim czasie, to tez byla lipa. No spojrzcie na na ten figment po lewej xD

image.png.581bf02aae8b75f4b4f082953d1e0793.png

Właśnie ogrywam jedynkę i nawet chwilami 15fps-ów nie przeszkadza tak, jak te jebane figmenty. Nie dość, że w jasnych pomieszczeniach ledwo je widać, to jeszcze czasem latają, zanikają i w ogóle oczopląsu można dostać. Jak mi przyszło je zbierać na tym oczojebnym torze wyścigowym (lewitacja) to po wszystkim musiałem dać oczom odpocząć.

W ogóle nie czuję satysfakcji z ich kompletowania, ale syndrom zbieracza (straszna choroba) nie pozwala odpuścić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...