Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

On 5/18/2022 at 7:56 PM, Sedrak said:

PS. Też tak macie, że w RPG wszystkim pomagacie?

Tak i większość graczy tak ma, bo jest z natury dobrych, a czynienie zła we wciągającej grze, staje się dla empatycznych osób męczące psychiczne. Plus RPG z natury opiera się na pomaganiu komuś w czymś:

- Ej, słuchaj, pomożesz mi odzyskać X, bo Y mi zabrał i schował w Z?

- Nie, spier.dalaj.

Quest failed, kurtyna.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Tak i większość graczy tak ma, bo jest z natury dobrych, a czynienie zła we wciągającej grze, staje się dla empatycznych osób męczące psychiczne. Plus RPG z natury opiera się na pomaganiu komuś w czymś:
- Ej, słuchaj, pomożesz mi odzyskać X, bo Y mi zabrał i schował w Z?
- Nie, (pipi)j.
Quest failed, kurtyna.
Świetnie spostrzeżenie. Ale chyba ta kwestia questów jest dość znaczącą. Szkoda, że nie ma za bardzo gier gdzie właśnie można grać złym i nie tracić questów.
Ale pomimo, że gram jako dobry to i tak nigdy nie potrafię się powstrzymać przed otworzeniem skrzyni wytrychem czy hakowaniem komputera ;)

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Mustang napisał:

Tak i większość graczy tak ma, bo jest z natury dobrych, a czynienie zła we wciągającej grze, staje się dla empatycznych osób męczące psychiczne. Plus RPG z natury opiera się na pomaganiu komuś w czymś:

- Ej, słuchaj, pomożesz mi odzyskać X, bo Y mi zabrał i schował w Z?

- Nie, spier.dalaj.

Quest failed, kurtyna.

 

 

 

:D

 

Ogólnie polecam, toczą bekę ze wszystkiego co poruszaliście (słabe questy, bycie dobrym w RPG, kiepskie aktorstwo itp.)

Odnośnik do komentarza

Jestem w akcie 3 i mam misje spotkać 

Spoiler

się z Hanako i wyskoczyło mi tam info że point of no return. To jest ostatnia misja główna? Jeśli tak to krótka ta gra się wydaje. 

 

Porobiłem wcześniej Side questy 

Spoiler

Judy Panam i murzyna. Wpadły trofki i szkoda że już nie będzie nic z Panam :) no chyba że po story coś się odblokuje nowego? 

 

Odnośnik do komentarza

Sama fabuła jest na 20-25h, po point of no return masz jeszcze jakieś 4-6h gry zależy co wybierzesz, zrób sobie zapis przed tym

Spoiler

jak będziesz gadał z kijanu na dachu

żeby można było się cofnąć i zrobić inne zakończenia.

 

co do drugiej sprawy to będzie w zależności jaką ścieżkę wybierzesz w momencie o którym wspomniałem w spoilerze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatni cyberpsycho musi się odblokować po czymś czy jestem ślepy że go nie widziałem na mapce? 

 

No dziś chyba pokończę Side questy i się wezmę za ten finał, trochę szkoda że to będzie koniec. Wciągnęła mnie ta gierka bardzo - fabuła postacie super. Technicznie to dalej jest xd wczoraj miałem typka z czerwoną migająca mordą i się zastanawiałem może on taki ma być no ale jak zaraz weszła Rogue i taka sama tęcza na gębie to już wiedziałem że trzeba na nowo grę włączyć. 

 

Mam nadzieje że jakieś dlc do tego się pojawią. 

Odnośnik do komentarza

Ok zrobiłem zakończenie z Panam. Wrzuciło mnie na nowo przed misją z Hanako więc spoko bo sobie mogę resztę zakończeń porobić jakbym chciał, tam na dachu się nie dało zrobić save. 

 

Cyberpsycho mam dalej 16/17 i brak znacznika. A tych zielonych zadań (gigs) to pełno jest, robiłem sporo jak kasę zbierałem ale widzę że nawet 50% nie mam. No ale jakbym chciał wbić 50 lvl to chyba niczym innym już expa nie zrobię a skończyłem grę na 42. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...