Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Dobijają mnie patche, cp2077 60 GB a BG3 na gogu ponad 110GB. Chyba wrócę muszę wrócić do grania w jeden tytuł od a do z i wylot w śmietnik albo na dysk zewnętrzny jak się spodoba.

 

Edit. Okazuje się że 60 GB to tylko łatka do podstawki, jest jeszcze 30GB aktualizacji do DLC.

Edytowane przez Dalhi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, michu86- napisał:

Kupiłem podstawkę i jak to jest z DLC? Od razu warto kupić DLC bo już od początku można korzystać z tego DLC - w sensie nowe misje itd. Czy to DLC dopiero wjeżdża z zawartością jak się skończy główny wątek?

Najlepiej robić w trakcie wątku głównego, a co za tym idzie kupić od razu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2023 o 08:35, Suavek napisał:

Strasznie biedna edycja za zawyżoną cenę. Produkt chyba tylko dla tych, którzy do tej pory jeszcze nie kupili gry w ogóle.

 

Premierówka - nadal dostępna - dużo fajniejsza, bo z fizycznymi dodatkami, pierdołami. Tutaj wygląda na to, że zwykły box z płytką/kodem.

 

Fakt, że całości nie ma na płycie PS5 totalnie bez sensu. Upgrade wersji PS4 do PS5 jest darmowy, to taniej i tak wyjdzie kupić podstawkę za 80zł, a dodatek cyfrowo.

 

Albo jest jeszcze dostępna taka wersja - Cyberpunk 2077 Night City Pack Gra V2 Gra PS4 (Kompatybilna z PS5) - niskie ceny i opinie w Media Expert. Dorzucić stówkę (lub mniej na wyprzedaży) za dodatek i na jedno wyjdzie.

W sumie Ci podziękowałem, bo miałem brać ultimate na PS5 a tak to za tą samą cenę mam bonusy dodatkowo... Ale chyba nie przemyślałem... tam są puzzle 1500 - kto do chuja to będzie układał?:notlikethis:

Odnośnik do komentarza

U mnie po patchu coś wydarzyło się chyba ze sterowaniem Gałki zrobiły się strasznie czułe, tylko musnę a już kamera powolutku odjeżdża w bok, czasami muszę kontrować o milimetr bo nie zatrzymuje się i powolutku sunie dalej. Już myślałem że pad zaczął driftować, ale tak nagle i na obu gałkach to raczej dziwne, zresztą na drugim jest to samo. Ktoś coś takiego odczuł?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Artur_K napisał:

U mnie po patchu coś wydarzyło się chyba ze sterowaniem Gałki zrobiły się strasznie czułe, tylko musnę a już kamera powolutku odjeżdża w bok, czasami muszę kontrować o milimetr bo nie zatrzymuje się i powolutku sunie dalej. Już myślałem że pad zaczął driftować, ale tak nagle i na obu gałkach to raczej dziwne, zresztą na drugim jest to samo. Ktoś coś takiego odczuł?

Musisz wejść w ustawienia sterowania w samej grze i zwiększyć rozmiar wewnętrznej martwej strefy. U mnie po patchu było ustawione z 0,49 na 0 i kursor sam mi pływał po ekranie, wyzwaniem było dostać się do tego menu :pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Bzduras napisał:

Musisz wejść w ustawienia sterowania w samej grze i zwiększyć rozmiar wewnętrznej martwej strefy

 

Tak czułem, że to coś tam, ale tych ustawień jest tyle że jeszcze trzeba było wiedzieć czego szukać ;). Dzięki po południu sprawdzę, ale jest jak mówisz tylko musnę gałkę a kursor wybiera się na wycieczkę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2023 o 14:59, ścierpła mi noga napisał:

Może ktoś miał taki problem: Wziąłem wersję na ps4 na płytach, zainstalowałem na PS5 i teraz przy próbie pobrania aktualizacji do PS5 wyskakuje błąd ce-107982-7 miejsca mam od ciula, 250 giga. Internety nic nie piszą na temat tego błędu

Też mi w takiej sytuacji nie chciało pobrać 2x aktualizacji i jakiś blad wyskakiwał (nie pamiętam czy ten sam). Za 3cim razem zaskoczyło. 

 

Ale w ogóle nie trzeba instalować wersji PS4 na PS5, czyli nie wkładamy data disc. Tylko od razu można włożyć game disc i pobrać całą wersję na PS5.

 

Ja na początku włożyłem data disc i zaczęła się instalować wersja na PS4 i jak wtedy wybrałem dodatkowo update do wersji PS5 ze sklepu to wyskoczył komunikat, że dodano do kolejki (wersję na PS5) ale w rzeczywistości nic się nie zadziało (2 razy próbowałem). Wyjąłem wtedy data disc, usunąłem część zainstalowanej wersji na PS4. Następnie włożyłem game disc i pobrałem w całości wersję na PS5.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2023 o 16:32, Qbon napisał:

W mordę, jak ta gra wygląda z path tracingiem, jeszcze na Oledzie, odkrywam ją trochę na nowo.

 

Na czym grasz? Wygląda ładnie ale boli trochę ta pustka na ulicach. Pamiętam, że po pierwszym (albo drugim) patchu, który naprawiał grę że dało się w to grać czułem, że miasto żyje. Teraz już nie ma takiego efektu choć też jest dobrze. U mnie grane na XSX.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...