Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bekę z takiego bezsensownego jątrzenia.
Sam nie mam jakichś wygórowanych oczekiwań, żadnego hype'u, a jakbym nie kupował XSX to na CP2077 w wydaniu obecno-generacyjnym nawet bym nie spojrzał (no chyba, że recenzje byłyby wyjątkowo uspokajające). Jako że jednak kupuję najmocniejszą konsolę na rynku, pozwolę sobie sprawdzić tytuł CDPR bez większych obaw.
Drewno? A czym się niby objawia? Wygląda jak milion gier wcześniej i nie widzę tu nic takiego, co miałoby mnie skłonić do jakiegoś hejtu.
Wiedźmin 3 też miał drewniany gameplay, co nie przeszkadza mi stawiać go na piedestale moich ulubionych gier ever.

Odnośnik do komentarza

Czy gdzieś zostało coś powiedziane czy wersja która wyjdzie na ps5 w stosunku do tego darmowego update z ps4 będzie się czym różnic? Czy to będą 2 identyczne wydajnościowo i jakościowo gry - czyli odpalając na ps5 obojętne która wersje nie zobaczę żadnych różnic?

Dziękuję


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Ja się biję z myślami nad zakupem nowego Xbox Series X, tyle że gry ostatnio już tak mnie nudzą, że zastanawiam się, czy z nich nie wyrastam i czy Cyberpunk nie będzie gwoździem do trumny w mojej przygodzie z nimi.

Nie czaję tego pierdzielenia o wyrastaniu z gier. Z filmów i książek też wyrosłeś już? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Ja się biję z myślami nad zakupem nowego Xbox Series X, tyle że gry ostatnio już tak mnie nudzą, że zastanawiam się, czy z nich nie wyrastam i czy Cyberpunk nie będzie gwoździem do trumny w mojej przygodzie z nimi.


nie wysrasta sie. Po prostu Ci sie nie chce grać i tyle. Miałem to samo. Musiałem ogarnąć co mi sie podoba, jaki gatunek, żeby wrócić do gier. Zajarzyłem że tylko gry oparte na fabule mnie przyciągają. Gry telltale, Wiedźminy, To the Moon, Disco Elysium, gry Quantum Dream. Kupiłem jakiś czas temu Alana Wake, świetny klimat i początek historii a potem strzelanie strzelanie strzelanie. Odinstalowałem. Może też tak masz, upatrz sobie jeden gatunek ktory Ci sie najbardziej podoba to wrócisz do grania. 

4 minuty temu, Kron997 napisał:
Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...