Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, suteq said:

Jak dostaną bonusy po premierze to od razu zmienią narrację i będą opowiadać w superlatywach jakim CDPR jest super miejscem do pracy. Hipokryci. :)

 

Wiedzieli na co się piszą więc nawet mi ich nie żal. Jak się nie podoba to wiedzą gdzie są drzwi. 

W końcu ktoś coś mądrego powiedział. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2020 o 16:44, ginn napisał:

Ile nam przyjdzie poczekać na wersję pod nextgeny? Jak przewidywania według Was? Poczekamy sobie pół roku, czy może dostaniemy już prezent na gwiazdkę?

 

Nie ukrywam, że mocno kusi, żeby ograć na premierę, ale chyba jednak poczekam aż dostanę kompletnego nextgena.

Ja tam biorę na premierę, z tego co słyszałem, gra od premiery będzie korzystać z części dobrodziejstw next genów. Jeżeli będę ją przechodził tyle co Wiedźmaka 3, to nawet jak dadzą za pół roku update, to będę miał jeszcze połowę gry przed sobą:D

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, estel napisał:

Na pewno nie bylo zadnego glosowania. Nie ma czegos takiego jak vox populi w korpie.

No to chyba nie pracowałeś w korpo. Przed pandemią jeszcze w tym roku brałem udział w głosowaniu czy w kuchni ma być nowy toster zamykany czy taki w którym tosty wyskakują. Głos pracownika jest najważniejszy :)

 

Ale tak - głosowanie czy przekładamy czy zaciskamy pasa. Jasne :D 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Voytec napisał:

No to chyba nie pracowałeś w korpo. Przed pandemią jeszcze w tym roku brałem udział w głosowaniu czy w kuchni ma być nowy toster zamykany czy taki w którym tosty wyskakują. Głos pracownika jest najważniejszy :)

 

Ale tak - głosowanie czy przekładamy czy zaciskamy pasa. Jasne :D 

XD

przypomniało mi się jak było głosowanie u mnie czy kupujemy oddzielny czajnik do pokoju do działu transportu bo pare razy nakryto szoszonów z magazynu jak punkt 6 rano gotowali parówki w kantynowym czajniku hehe. 

Odnośnik do komentarza

Patrzeć nie mogę na te wywody jak to jest im źle w tym studio pracować, każdy młody informatyk śni by sobie w CV coś takiego wpisać, CDP to nie studio z bazaru, to rozpoznawalna marka, są warci więcej niż 99% firm Polskich, podejmując się takiego produktu musisz wiedzieć o tym że zgadzasz się też na nadgodziny i brak życia rodzinnego, jeśli Ci to nie odpowiada to kasa w biedronce stoi otworem, przestańcie już o tym pisać, to nie obóz pracy tylko warunki pracy jakie są w każdej normalnej firmie która musi wykonać jakąś robotę w określonym czasie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, MaZZeo said:

Crunch w amerykańskim game devie to nie to samo co crunch w Polsce, a Schreier patrzy na to przez pryzmat USA. Ciekawe który developer z USA dzieli się zyskiem z pracownikami.

W USA pracownicy często dostaję udział w spółce w akcjach jako część wynagrodzenia, więc po części tak, dzielą się zyskiem.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, SetoPL napisał:

W USA pracownicy często dostaję udział w spółce w akcjach jako część wynagrodzenia, więc po części tak, dzielą się zyskiem.

Pierwsze słyszę o takich praktykach, zazwyczaj jest system bonusowy dla osiągnietego "levelu" ale nie procent od sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Pierwsze słyszę o takich praktykach, zazwyczaj jest system bonusowy dla osiągnietego "levelu" ale nie procent od sprzedaży.
Nie wiem jak w IT, ale wiele spółek "płaci" swoim pracownikom akcjami swojej firmy. Dzięki temu pracownicy mają też większą motywację do pracy, bo wiedza, że jak spółka się rozwija to oni automatycznie mają więcej $$


A ogólnie jak trochę miałem wy(pipi)ane w wersję na PS4 to jeśli forumek mi potwierdzi, że grała dział znośnie to biorę

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...