Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli miałbym być szczery, jedyne, co mnie trzyma jeszcze w świecie gier, to dalszy ciąg The Last Of Us. Ale on nastąpi pewnie za 3-4 lata, jeśli dobrze pójdzie, a do tego czasu znudzi mi się kompletnie wszystko. 

Natomiast Xboxa z Cyberpunkiem łatwo sprzedam :D Razem z moją kolekcją gier na PS4, PS3 i Vitę. 

A potem już tylko dziadzieć.

Odnośnik do komentarza

Oświetlenie robi przeogromną robotę, ale reszta? Ani geometria obiektów, ani tekstury, ani animacje czy mimika postaci nie jest czymś co biłoby którąś z czołowych gier mijającej generacji. Podobne wrażenie miało się np. przy MGS V, gdzie genialne oświetlenie przysłaniało jakieś pozostałe niedoskonałości w oprawie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Gdyby do premiery był jeszcze rok, to może bym uwierzył, że sporo się zmieni i nie będzie tak wyglądać. Tylko że tutaj mamy ewidentną poprawę grafiki z materiału na materiał, przede wszystkim w porównaniu z gameplayem z 2018 roku, a do premiery zaledwie miesiąc.

 

Będzie dobrze. Zresztą gra robi wrażenie przede wszystkim artstylem i oświetleniem, niekoniecznie teksturami czy animacjami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niektórzy wierzą w grafikę z renderów i zachowują sie jakby dopiero zaczęli przygodę z gejmingiem. To nie liniowe TLOU tylko rpg z otwartym światem. Nie da sie zrobić grafiki na poziomie renderów w open worldzie bo musiałoby sie dzierżawić komputery NASA. Geometria obiektów, tekstury w 8k z Quixel Megascans, fizyka mantaflow albo z Houdini, draw distance, RTX, efekty cząsteczkowe. To jest niewykonalne obecnie. Rendering tych trailerów był robiony w Farmach Renderingowych, na stop procent. 

 

Wszyscy wierzą, że CP to pokaz gry nowej generacji i wniesie nowy poziom graficzny - goowno wniesie xD nic z tego. Design, artsyle, muzyka, klimat, świat, fabuła. Tym stoi Cyberpunk. A tymi rzeczami można czynić cuda. No i zabawa oświetleniem dużo daje co widać na każdym materiale.

 

Edytowane przez Kron997
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja piszę o wrażeniach z tego jak ta gra wygląda a nie jak animacja i mimika jest zrobiona. Może jestem naiwny ale wierzę, że na mocarnych pc to tak będzie wyglądało. Gorzej z wersjă na konsole i jak dobrze ta gra będzie wyglądała na xox, bo to ta wersja dostanie pewnie niewielki upgrade na następne konsolę. A wersja 2.0 kiedyś tam w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MYSZa7 napisał:

No na mocarnym PC tak to będzie wyglądać, wydaje mi się, że to pewniak.

A nie zapytałem o jakie czołowe gry ci chodziło, bo mi z open worldów tylko rdr2 przychodzi do głowy? 

Mimo, że rdr2 to piękna gierka z masą szczegółów, dopicowanymi animacjami i wymuskanym końskimi jajcami, to jednak w grze są głównie pejzaże, góry, przyroda itd. 

Futurystyczne miasto jednak wydaje się bardziej skomplikowane do wyświetlenia. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...