Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, kotlet_schabowy said:

 

No trudno, żeby płakał ktoś, komu to pasuje xd. Choć śmiem twierdzić, że inni po prostu milczą, bo się nie chcą wychylać, ot zagryzą zęby i zmienią firmę po premierze.

 

Może mam trochę idealistyczne podejście, ale jak dla mnie sytuacja, w której trzeba się godzić na opisane warunki "bo taka branża, taka specyfika, będziesz miał w CV" jest chora i będzie skutkować utrwalaniem takich wzorców. Niektórym chyba się wydaje, że nerdy płaczo, bo trzeba miesiąc przed premierą posiedzieć dłużej w biurze, a tymczasem z doniesień informatora wynika, że crunch praktycznie trwa od maja 2019 :yao:  Co więcej, nie tylko nadgodziny pachną januszexem, tylko cała filozofia firmy.

 

Ale ogólnie branża IT, w której robisz duże, międzynarodowe projekty tak wygląda, a nie tylko gierki :klapek: Kumpel w TomTomie jest jakimś tam team liderem to przez ostatni miesiąc pracuje średnio 8-24. No ale potem przychodzi przelew za nadgodziny rzędu 20k to chyba nie tak źle :dunno:

A będzie tylko gorzej w gierkach - sequele muszą wychodzić jak najczęściej, gracze chcą gier na 50-100h no to nie da się tego zrobić w 40 godzinny tydzień pracy.

 

A fury w tym Night Wire czysty sex, mieszanka Mad Maxa z Death Race i Carmageddonem, Porsche Johnyego :banderas:

JoyfulDisguisedIlladopsis-size_restricte

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od priorytetów. 20k za nadgodziny to po prostu drugi etat w IT, ale praca z tego co piszesz praktycznie całą dobę. Jak ktoś jest na etapie dociśnięcia kasy, bo potrzebuje na jakiś cel to spoko, ale w życiu nie widziałbym satysfakcji z cyferek na koncie przy jednoczesnym braku życia (mówię o chwili obecnej, kiedyś bardzo chętnie jak byłem przed większymi życiowymi zakupami).

A na Cyberka mam hypa jak nie wiem. Do 19.11 chcę mieć wyczyszczony backlog, zostało mi parę platformerów (Unravel 2, Trine 4) i pewnie nie zdążę czasowo z Wasteland 3. I przez następny kwartał będę chłonął ten świat od CDP. Bez rushowania, bez olewania side questów. Liczę na wkrętkę jak przy Wiedźminie i GTA <3

No i mocno ciśnie mnie porównanie między PS4 a PS5, odpalę tu i tu od razu. Tylko czy Covid nie pozamyka galerii handlowych - zarówno gra jak i PS5 mam do odbioru osobistego :beksa:

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

U mnie też napięcie rośnie! Na premierę się nie nastawiam, coś od Mikołaja trzeba dostać :D. Jednak te filmiki robią robotę, sama jazda po tym mieście będzie czymś niesamowitym. Oby fury prowadziły się przyzwoicie...

Nie jestem fanem FPP, ale dla takiego tytułu trzeba będzie się przełamać. Mam nadzieję, że dla casualowych graczy też będzie dopasowana, żeby się pobawić i poznać historię bez nabijania >100h :D

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, MYSZa7 said:

Ale jest potencjał, żeby zrobić futurystycznego malucha albo poloneza. Mam nadzieję, że doczekamy się takiego smaczku.

 

no dawac mi retro wypasionego poloneza! :banderas:

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

Nie powiem, żebym miał mega hajp, ale lekka podjarka jest i w sumie idealnie na sezon zimowy i Święta by mi taki open world siadł. Poczeka się na analizy DF po premierze i w grudniu pomyśli nad zakupem.

Te analizy to tak max dzień po będą więc pewnie jeszcze pomyślisz w listopadzie jak wjedzie hajp train. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kotlet_schabowy napisał:

Niby tak, ale trzeba mieć na uwadze, że przed Świętami może już będzie taniej na Pchlim :nosacz3:

Preorder jest za 269zł, a patrząc jak ceny gier idą do góry i nie będzie się ludziom widziało wydawać 369zł za inne gry, CP wcale nie musi spadać z ceny po zdjęciu folii i jednorazowym pobycie w czytniku :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Niby tak, ale trzeba mieć na uwadze, że przed Świętami może już będzie taniej na Pchlim :nosacz3:

Nie no cygan jakiś a nie polak. Tak cebulić na naszej dumie narodowej.  ;)

21 minut temu, Figuś napisał:

Preorder jest za 269zł, a patrząc jak ceny gier idą do góry i nie będzie się ludziom widziało wydawać 369zł za inne gry, CP wcale nie musi spadać z ceny po zdjęciu folii i jednorazowym pobycie w czytniku :nosacz3:

Widziałem ostatnio po 229 zeta więc cena całkiem ok. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...