Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ten powyższy gif na motorku mi się skojarzył ze sceną na autostradzie z Matrix Reloaded :banderas:

Niby miałem czekać na dedykowaną wersję na nextgeny, ale jak tak dalej pójdzie to pewnie wjedzie jeszcze na święta. Oczywiście na xsx i o ile nie będzie info o jakiś większych bugach. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze jak się wylewa płacz to od tych najbardziej rozgoryczonych. Mimo wszystko jeden z forumowiczów wybił mi z głowy pracę w gamedevie, bo janusze korporacji wiedzą, że i tak stuleje pracować będą więcej za mniej bo PRESTIŻ w giereczkowie. :pawel: 

Odnośnik do komentarza
35 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Zawsze jak się wylewa płacz to od tych najbardziej rozgoryczonych. Mimo wszystko jeden z forumowiczów wybił mi z głowy pracę w gamedevie, bo janusze korporacji wiedzą, że i tak stuleje pracować będą więcej za mniej bo PRESTIŻ w giereczkowie. :pawel: 

w porownaniu do Google czy Facebooka to prestiz jest praktycznie zaden, chyba ze chcesz imponowac kolego ze robisz gierki dla dzieci. No jak masz wpis w cv z CDP to jestes w lepszej pozycji na rynku pracy ale i tak tylko w gamedevie wiec zamieniasz jeden kolchoz na drugi

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Nemesis napisał:

W tekście można wyczytać, że niektórzy pracownicy w biurze natrzaskali po 1600 nadgodzin. To jest w ogóle możliwe? 


To ja anegdotycznie: np. przy releasach W3 (i dodatków), był odgórny nakaz: przychodzimy do pracy 7 dni w tygodniu, niezależnie co robisz, zwykle trwało to minimum miesiąc, nie muszę też mówić, że nikt nie siedział 8 godzin tam, tylko "kapkę" dłużej :v

Praca w CDP nadal się opłaca na rynku pracy, ale głównie jeśli chcesz robić w gierkach - w PL tylko 3-4 studia potrafią wykształcić devów AAA, Redzi są jednym z nich i płaca nie jest najgorsza ofc, ale trzeba liczyć się z absolutnie gigantycznym crunchem (i czasami irracjonalnymi decyzjami "góry").  Jest powód, dlaczego po każdym dużym projekcie CDP RED organizuje Promised Land (event służy do rekrutacji między innymi), po prostu dużo pracowników po skończeniu takiego projektu, zmienia pracę (ale są i seniorzy, którzy w zasadzie uwielbiają to co robią i taki styl życia - to oni później kształcą nowy narybek i koło się zamyka).

Post mortem tego projektu będzie ciekawe (jeśli kiedykolwiek ujrzy światło dzienne) - bo no, było kilka dużych migracji ze studia.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Zawsze jak się wylewa płacz to od tych najbardziej rozgoryczonych.

 

No trudno, żeby płakał ktoś, komu to pasuje xd. Choć śmiem twierdzić, że inni po prostu milczą, bo się nie chcą wychylać, ot zagryzą zęby i zmienią firmę po premierze.

 

Może mam trochę idealistyczne podejście, ale jak dla mnie sytuacja, w której trzeba się godzić na opisane warunki "bo taka branża, taka specyfika, będziesz miał w CV" jest chora i będzie skutkować utrwalaniem takich wzorców. Niektórym chyba się wydaje, że nerdy płaczo, bo trzeba miesiąc przed premierą posiedzieć dłużej w biurze, a tymczasem z doniesień informatora wynika, że crunch praktycznie trwa od maja 2019 :yao:  Co więcej, nie tylko nadgodziny pachną januszexem, tylko cała filozofia firmy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hype mnie uderzył bardzo mocno i jeszcze mocniej dotarło do mnie, że zwykłe ps4 tego nie uciągnie po ludzku. No (pipi)a nie. Włożyli w te piękne fury dużo serca. 

 

Ogólnie jakoś nie dociera do mnie, że to może być gra na mniej niż 8-9. Zbyt mocarnie się to prezentuje pod każdym względem. Nawet Wajfi się wczoraj ożywiła jak oglądałem, więc będę miał zapewne towarzystwo jak przy W3.

 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.