Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Słupek napisał:

tak sobie palnąłem ale jakoś nie widzę tej gierki na ps4 czy nawet na scorpionie. a jak ma być jakaś bieda wersja to i tak wolę czekać na nextgeny

No też ciężko mi sobie to wyobrazić na bazowych wersjach Xboxa i PS4 jak oni mieli taki problem żeby zoptymalizować W3 pod nie. Generalnie obstawiam, że to już na next geny będzie lecieć bo Sony i MS nie pozwolą wydać obciętych wersji cross genowych na Skorpio i Pro pomijając PS4 amatora i fata/skę. 

Odnośnik do komentarza

Ale zapominacie chyba, że gra ma zarobić i się sprzedać - to jest pierwszy główny cel tworzenia dużej gry.

Powiedzmy 150mln konsol na rynku (ps4+xbox) vs  może 10% tego jeśli celują z wydaniem do końca 2020.

Zresztą nie ma co gdybać, już potwierdzili że gra wyjdzie na "Don't worry, it's for this generation, and is currently slated to hit Xbox One, PlayStation 4, and PC."

Beda się musieli uwijać z polerką :rolleyes:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Widac golym okiem ze gra jest robiona z mysla o nowych konsolach w 2020r. Do tego ma byc wsparcie darmowymi dodatkami wiec bankowo tytul bedzie mial dlugi ogon i rozejdzie sie na trzy rozne ''generacje'' konsol + PC.

 

Dla mnie trailer gry i wrazenia po pokazie jak z gry R*. CDP tego nie sperdoli chyba ze kometa yebnie w Polske. To juz jest tem sam poziom co najwieksi developerzy, a bankowo Redzi nie beda sie yebac w tancu i zaoferuja mocarne questy glowne jak i poboczne, dojrzala fabule , konkretnych bohaterow i brutalnosc wielkiego miasta.

 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

no ja rozumiem niby wszystko, ale porownajcie sobie teraz potencjalny ogrom tej gry to tych korytarzowek od sony robionych taśmowo kopiuj-wklej albo do gier microsoftu gdzie im sie nawet nie chce robic grafiki jak w np sea of thieves albo state of decay gdzie jest 5 rodzajow budynkow na cale mape czy 5 rodzajow samochodow ktorymi moze jezdzic gracz xdddd

Odnośnik do komentarza

Porównywanie gry indie za 30 dolarów do robionego przez 6 lat gry AAA no to ma sens, prawie jak porównywanie polskiej ligi z hiszpańską. 

 

Były screeny w tej jakosci? Na poprzedniej stronie nie widzę więc wrzucę a co 

image_cyberpunk_2077-38565-2618_0018.jpg

 

image_cyberpunk_2077-38565-2618_0020.jpg

 

image_cyberpunk_2077-38565-2618_0017.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Gotowe demo? Gra może pojawić się wcześniej niż po 2020? :obama:Dobrze jest być graczem.

A co do środkowego screena od blubera i trailera. Wszyscy obstawiali, że to medycy ale mają spluwy i potem strzelają do typków. Obstawiam, że czerpali inspiracje z Repo Man z Lawem i Whitakerem. Windykatorzy od cyber narządów. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Bigby napisał:

 

edit:

 

 

 

Mike Pondsmith jest tak zadowolony z tego co zrobili Redzi. Normalnie, duma z niego wypływa jak ser z tostów. Właśnie reakja twórcy tego świata, która naprawdę zdaje się być szczerym zachwytem a nie korpogadką najbardziej przekonuje mnie do wizji Redów.

 

"they nailed it" 

Mike Podsmith, E3, 2018

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...