Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MaZZeo napisał:

Ponoc te kody na początku trailera to kody na wiedźmina 3 goty na xboxa

 

Serio? Od razu jak je zobaczyłem, to mówiłem, że pasują, żeby je wpisać, ale zbyt leniwy byłem, by pauzować/przewijać i wpisywać szybko w aplikacji Xboksa.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Absolem napisał:

Giełda oceniła trailer negatywnie akcje cd project zaliczyły spadek. Po W3 oczekiwania były chyba za wysokie. Jednak wkład Sapka w ich największe dzieło zrobił swoje. 

Giełda liczyła pewnie na więcej konkretów, a tymczasem teraz zapowiada się dłuższy czas do premiery.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, _Be_ napisał:

 

nawet quaz ma trochę oleju w głowie, ale nie wiem na cholere się tak podnieca xd

Rozumiem szanowanie materiału źródłowego.

Natomiast redaktorzy Gryonline mają w jednym racje. Obejrzałem kilka razy wczorajszy trailer i w ogóle mi nie dygnął, zero klimatu, ciężkiej atmosfery, pełno kolorków (gra wygląda na w (pipi) generyczną, takie GTA V w 2077) - rozumiem, że w takim Sunset Overdrive to działało (kolory, ironia, fun), ale tam gra od początku była nastawiona na groteskę. Tutaj natomiast pierwszy trailer miał klimat, który wylewał się z ekranu, szczęka lądowała na ziemi, a ludzie czekali na każdą, nawet najmniejszą informację o grze. Zwiastun z konfy M$ widzę, że w wielu ostudził Hype i Redom będzie trudno znowu wykreować taki emocje jak przy pierwszej zapowiedzi.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

A ja nie wiem jak można się jarac tym trailerem sprzed pięciu lat? Poza policjantem i jakaś laseczka nic z tego nie pamietam i w ogole mnie nie interesowała wtedy ta gra. Ot po prostu coś w stylu cyberpunku i tyle. Natomiast wczorajszy trailer ma tyle detali, ze każda scenę trzeba analizować.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MaZZeo napisał:

A ja nie wiem jak można się jarac tym trailerem sprzed pięciu lat? Poza policjantem i jakaś laseczka nic z tego nie pamietam i w ogole mnie nie interesowała wtedy ta gra. Ot po prostu coś w stylu cyberpunku i tyle. Natomiast wczorajszy trailer ma tyle detali, ze każda scenę trzeba analizować.

 

Ja też nie wiem.

5 lat temu wypuścili teaser, który dzisiaj zostaje nazwany trailerem, a w nim babeczka kuca na drodze ubrana w body, ktoś jej celuję w w głowę, trochę futurystycznych hełmów. No Cyberpunk (pipi)a pełną gębą.

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, _Be_ napisał:

 

nawet quaz ma trochę oleju w głowie, ale nie wiem na cholere się tak podnieca xd

 

zasadniczo kolorowosc tego trailera to nie problem, a ta plastikowosc bardziej.

sa 2 fajne epizody Animatrixa, o typie co jezdzi na deskorolce po szkole i 'wylogowuje sie' z matrixa, i o dziewczynie, ktora szukajac kota, znalazla sie w polu zglitchowanego matrixa. oba maja wcale nie az taki ponury vibe, sporo kolorow, ale nadal sa autentyczne. niestety, ale swiat z trailerka wyglada troche jak posklejany z elementow free-use z unity. budynki tez jakies takie bez stylu, co najwyzej to te hologramy ladne sa.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...