Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

No ja również się rozczarowałem zwiastunem, a grę oczywiście kupię day one bo kocham typków za Wiedźmina 3 :) Ja wiem że cyberpunk to nie tylko megacity skąpane w deszczu i neony nocą, ale co zrobić skoro taką wizję sprzedał mi Blade Runner i takiej gry oczekiwałem. A tu mamy kolorowe GTA V. W sumie i tak ch.uj bo zanim ta gra wyjdzie to będziemy starzy. No i bez gameplay'u nie ma dyskusji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Wilk_Zly napisał:

Heheszki

@sprite wyrzucił info o rzutniku za 150 tys. złotych oraz o tym, że gra nie jest w stanie ruszyć na PS4 i Xbox One. 

Jaram się straszliwe, ale jednocześnie jestem pełen obaw. Kiedy ten pokaz dla dziennikarzy? 

Data premiery 2020+ jasny przekaz jakie platformy są docelowe nawet jeśli to będzie crossgen.

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwię się jak będą teraz na każdej imprezie tylko gameplaye dla dziennikarzy przez najbliższe dwa lata jak było z Wiedźminem 2. Wtedy wszystkie urywki były nagrywane "kalkulatorami" na targach w Rosji.

Cóż jak chcą zatrzymać spadek akcji lepiej żeby nie ociągali się z urywkami rozgrywki, bo malkontentów nie przekonają gadające głowy w postaci Iwińskiego czy Gopa mówiących o tym, że "jest super więc o co ci chodzi", a nawet pada w łapie nie mających. Teraz już kropki na tweeterze im nic nie dadzą. Skiepścili megatonę fatalnym zwiastunem jak DICE/EA zrobili z BF5.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, aux napisał:

 Ja wiem że cyberpunk to nie tylko megacity skąpane w deszczu i neony nocą, ale co zrobić skoro taką wizję sprzedał mi Blade Runner i takiej gry oczekiwałem.


Tylko że to nie jest Blade Runner 2077, a Cyberpunk 2077 - sam jesteś sobie winien, skoro miałeś takie dziwne oczekiwania - przecież nikt nie zataił materiału źródłeowego, wręcz od niego zaczęto ogłaszanie produkcji gierki. Poniżej, tak dla przypomnienia (choć tu akurat noc, no ale przecież to nie ebany Batman, żeby ciągle ciemno było - w przyszłości raczej ciągle będą pory dnia):
img_0179.jpg?w=672&h=372&crop=1

Co z tego, że będzie kolorowo? To oznacza, że nie będzie klimatu? Bardzo powierzchownie w takim razie oceniasz (i nie tylko Ty, jak widzę).
Chcesz mrocznego, deszczowego klimatu w tych realiach to masz Deus Ex - na chooy nam jego klon?
Żeby nie było - mi też ten trailer kojarzył sie trochę z jakimś Watch_Dogs_3 i też mnie jakoś nie porwał, ale ja tak mam ogólnie, że jak nie ma gameplayu, to się zbytnio nie hajpuję.
Wiem jednak, że CDP RED wiedzą co robią, mają jasną wizję odnośnie tego projektu i się jej trzymają... No i zanim to wyjdzie, zdąży dopaść mnie alzheimer, więc zapomnę o wszelkich negatywnych odczuciach :D

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Farmer napisał:

Tutaj bym się kłócił. DICE zadało cios w szczepionkę swoim trailerem. Trailer REDów był cyberpunkowy. Miasto, masa, maszyna... To wszystko było. Błędem jest zakładanie, że cyberpunk to tylko noc, neony, deszcz, a wierzę, że i takie scenerie też się pojawią.

No fakt, filmy zrobiły swoje jeśli chodzi o "wizerunek", to i ludzie mieli inne oczekiwania. Ten trailer moim zdaniem powinien zostać pokazany za kilka miesięcy. Najpierw powinni dowalić gameplayem z dopakowanego PC, a dopiero później przedstawiać miasto. Oj coś mam wrażenie, że plotki o tym, że CP późno wyszedł z fazy planowania przez błędy w W3 mogą być częściowo prawdziwe. Swoją drogą pewnie bali się też przywalić rozgrywką z obawy przed oskarżeniami o downgrade jak to było po zwiastunie W3 na VGX.

Odnośnik do komentarza

Ale głupki w tym CDP pracują, oni się w ogóle znają na robieniu gier? Co to za shit ten Cyberpunk, jakieś mierne GTA5 przypomina. CHYBA TEN CDPROJEKT PO ZROBIENIU NOVIGRADU CZY  TOUSSAINT ZAPOMNIELI JAK SIE ROBI MIASTA I W CYBERPUNKU ZOBACZYMY PUSTE CUKIERKOWE MIASTO. NIE MA CO, NIE TEGO OCZEKIWAŁEM, CO INNEGO OBIECYWALI.

Odnośnik do komentarza

CDP nic niczego nie obiecywało, ale każdy chyba ma prawo się wypowiedzieć, czy mu się coś podoba, czy nie. Od tego jest forum. Ja osobiście na razie jestem rozczarowany tym, co zobaczyłem. Nie twierdzę, że to będzie słaba gra, ale po prostu bardziej liczyłem na coś innego, zwłaszcza po tym, co pokazano w pierwszym trailerze sprzed iluś już tam lat. Tam sugerowano, że to ma być jednak coś w mocno inną stronę. Dlatego ludzie, w tym ja, mają takie odczucia a nie inne. Ale jak widać nie można mieć innego zdania. Oczywiście jest to cały czas cyberpunk, ale na to, co pokazali, to dla mnie to wygląda jak jakaś gra od UBI na teraz, a tych nie trawię zupełnie. 

Jestem ciekaw, kiedy ta gra wyjdzie (2020 to mega optymistycznie chyba) i ile jeszcze zmian w niej będzie. Na razie podchodzę do tego tytułu na chłodno. Szału na razie nie ma.

Odnośnik do komentarza

Koleżka strasznie jara się cyberpunkiem i jego systemowym protoplastą. Twierdzi, że to - cytuję - "miałem łzy w oczach jak to oglądałem". Cyberpunka 2020 zna na pamięć i coś mi wciskał, że prosili Pondsmitha (jakiś twórca tego klimatu chyba) żeby im podpowiedział, jak świat mógł się zmienić w przeciągu tych 57 lat. No nie wiem, wierzę, że jest jak mówi, a osobiście nastawiam się po prostu na bardzo dobrego RPGa.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2018 o 17:35, Bzduras napisał:

Koleżka strasznie jara się cyberpunkiem i jego systemowym protoplastą. Twierdzi, że to - cytuję - "miałem łzy w oczach jak to oglądałem". Cyberpunka 2020 zna na pamięć i coś mi wciskał, że prosili Pondsmitha (jakiś twórca tego klimatu chyba) żeby im podpowiedział, jak świat mógł się zmienić w przeciągu tych 57 lat. No nie wiem, wierzę, że jest jak mówi, a osobiście nastawiam się po prostu na bardzo dobrego RPGa.

 

Ale kto prosił Pondsmitha? CDPR? Przecież od początku powstawania produkcji konsultują się z nim, bo kto jak nie on ma mieć na ten temat pojęcie.

Przypominam, że Sapkowski na gierki miał wyje.bane, a jaki był tego efekt to każdy wie :)

 

Bodajże pierwszy wywiad z nim na temat gry z przed 5 lat, który powinien dawno wyjaśnić malkontentom czym ta gra będzie, ale pewnie go nie widzieli. Za to jest za kolorowo i wygląda jak paździerz od UBI.

Jeszcze brakuje porównania do Remember Me i temat wyczerpany.

 

Jego wypowiedź z dzisiaj:

0kp8icra1f311.png

 

Tak że ten.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr1zzt napisał:

Ale kto prosił Pondsmitha? CDPR? Przecież od początku powstawania produkcji konsultują się z nim, bo kto jak nie on ma mieć na ten temat pojęcie.

Tak, Redzi. Nie wiem, nie śledzę powstawania CP2077, bo nie jestem turbofanem uniwersum, tylko liczę na bardzo dobrą gierkę.

Odnośnik do komentarza

http://uk.ign.com/articles/2018/06/12/e3-2018-first-cyberpunk-2077-details-game-is-a-first-person-rpg-more

 

Cytat

 

CD Projekt describes the game as a "first-person RPG."

Gameplay is in first a first-person perspective, but switched to third-person during a cutscene.

You play a character named V (as in the letter).

V can be a man or a woman.

You can drive cars in the game, and seemingly toggle between first and third person during this.

While driving in first-person, the U.I. appears diegetically on the windshield.

Damage numbers pop up during combat.

CD Projekt also described Cyberpunk as a "mature experience intended for mature audiences."

Like Witcher, you take missions from NPCs and have dialogue options in conversations.

It's an open world that you open up more with "street cred." For example, a specific jacket might raise it by 5%, allowing you access to new places.

 

 

edit:

Więcej w tweecie.

 

 

A mogli tak nam pokazać...:frog:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...