Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ginn napisał:

Udało mi się wysiąść z hypetrainu i grzecznie poczekam na przystanku, aż wyjdzie nextgenowy patch.

 

Myślicie, że jest potencjał, żeby nowe konsole dorównały wersji na PC pod względem wizualnym? Patrząc na to, jak gra zażyna Rtxy, mam duże wątpliwości.

 

No i pytanie, czy Niebiescy pójdą po rozum do głowy i wykupią Dolby Vision na PS5.

Nie ma takiej opcji ,gra ciśnie karty graficzne za 3k  to co taka konsola za 2300zl ma powiedzieć xD

Odnośnik do komentarza

Gra zajeżdża 3090 które na papierze jest 3 razy mocniejsze niż XSX, wyglądać taka jak na PC nie będzie. No myślałem ,że to lepiej będzie zoptymalizowane. 

 

Nie wiem czy grać na swoim 2060S czy PS4Pro. Po pracy chyba odpalę konsolową wersję i jak będzie źle to wklepię kod na gogu xd.

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
Just now, Ukukuki said:

Gra zajeżdża 3090 które na papierze jest 3 razy mocniejsze niż XSX, wyglądać taka jak na PC nie będzie. No myślałem ,że to lepiej będzie zoptymalizowane. 

 

Nie wiem czy grać na swoim 2060S czy PS4. Po pracy chyba odpalę konsolową wersję i jak będzie źle to wklepię kod na gogu xd.

 

na PC odpalisz sobie, pobawisz się suwakami i pozwolisz DLSS2.0 pracować w 1080p/1440p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Nie wiem czy grać na swoim 2060S czy PS4.

Jeśli przeżyjesz brak RTX to jak najbardziej na PC. Na 2060 bez S śmiga to z DLSS Quality na ultra i wygląda świetnie, po co się męczyć z konsolową wersją jak masz pod ręką lepszą alternatywę?

Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj godzinke przeszedlem tutorial i wstep. Zaczalem na hardzie wybralem corpo, zrobilem sobie kobiete z kutasem, duzym :obama: Niesamowita gra.

Ciezko opisac jakiekolwiek wrazenia poki co, z tutoriala widac ze walka bronia biala jest strasznie dretwa. Szkoda ze dzisiaj i jutro caly dzien zawalony praca bo bym wiecej pogral. Kto to widzial premiere w czwartek robic.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nawet się nie zastanawiaj. Na innych forach ludzie podają że z DLSS Performance, detalami high/ultra i nawet RT na Ultra da się wyciągnąć z 50-60 fpsow w 1080p na 2060 Super.

 

W wyższej rozdzielczości wiadomo trzeba będzie zjechać nieco z ustawieniami (np RT na medium), ale to i tak zupełnie inny poziom niż konsola. Czytałem że najbardziej opłaca się obniżyć ustawienia dot. wolumetrycznych chmur i mgły i już jest duży przyrost klatek. Do tego ponoc pomaga ustawienie borderless Window zamiast Full screen.

 

 

 

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Bigby said:

Nawet się nie zastanawiaj. Na innych forach ludzie podają że z DLSS Performance, detalami high/ultra i nawet RT na Ultra da się wyciągnąć z 50-60 fpsow w 1080p na 2060 Super.

 

W wyższej rozdzielczości wiadomo trzeba będzie zjechać nieco z ustawieniami (np RT na medium), ale to i tak zupełnie inny poziom niż konsola. Czytałem że najbardziej opłaca się obniżyć ustawienia dot. wolumetrycznych chmur i mgły i już jest duży przyrost klatek. Do tego ponoc pomaga ustawienie borderless Window zamiast Full screen.

 

 

 

 

 

Wg reddita zmiana Cascaded Shadows Resolution na medium lub niżej daje przyrosty 40-50%.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Bartg said:

 

Wg reddita zmiana Cascaded Shadows Resolution na medium lub niżej daje przyrosty 40-50%.

 

Super, sprawdze jak wroce do domu

 

 

Także trzeba pamiętać o wyłączeniu wszystkich cinematic gówien typu: chromatic aberration, film grain, blur, depth of field

Odnośnik do komentarza

Król z gatunku gier Cyberpunk jest tylko jeden, teraz inne gry mogą mu buty polerować, no długo się nie doczekamy następcy Cyberpunk 2077. Jezu, jaka ta gra jest ogromna, a jak wciąga klimatem to głowa mała, Redzi dowieźli i są tuzami develeropów wśród ND, Rockstar - no, święta trójca gamedevu, jeśli chodzi o gierki, bo o technikalia to na razie leżą na podłodze, ale to z czasem się naprawi wszystko.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...