Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Ej, a może z tym, że "chodzi obłędnie" to Wam chodzi o loadingi, które rzeczywiście na next genach dają radę? :D

Nie, chodzi mi o to ze tak ogromna gra w 60fpsach robi wrazenie

 

https://gamerdvr.com/gamer/eXX4cT/video/132d6df2-9231-40c8-b481-2f4cc8360a3f/c14924dd-0734-46b2-9d83-5dc70f633f690

 

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, pomimo tego ze RPG to nie moja kategoria to wstępnie jestem mega wkręcony, może za 10 godzin będę pisał co innego ale aktualnie po kilku godzinach spędzonych z gra jest bardzo dobrze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, benito82pl napisał:

Kurczę odpalam Wiesia 3 na series x w 2k Boże ale to pięknie wygląda, przelaczam sie na cyberpunka i nie wierze w to co widzę. Jak ta sama firma moze wydać taki pazdzierz graficzny to nie wiem

Też szukam przyczyny tej porażki, ale chyba chodzi o to, że jednak Wiesiek był szczytem ich możliwości. Choć wielu z nas (w tym ja) myślało, że to dopiero początek. Żeby zrobić z tego choćby bieda Watch Dogsy, trzeba z rok albo dwa developmentu. Nie mówiąc już o testach lokalizacji na poziomie technicznym, rany, jak można nawet na tym się wyłożyć, przecież to najłatwiejsza rzecz do poprawienia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Just now, Basior said:

Eh. Odpalam, o nie ma angielskiego. Dociągnę. Wiesza się. Ze niby jest już a nie ma. Czekaj na aktualizacje a jest 100%. No ok anuluje. Cyk gra usunięta z dysku. No cudo. Xsx.

Eee... nie wiem o czym mówisz, u mnie wszysto śmiga na sexie, bawie się nie samowicie, bugów żadnych nie ma, chyba nawet w 120hz mi hula bo jest tak qqqqrwa dobrze.....

 

 

Odnośnik do komentarza

Współczuję graczom, którzy graja w to na podstawowym PS4 i Xboxie, z tego co widać ta wersja to istny kryminał. Szkoda też developerów, bo zapewnie są świadomi, że gra potrzebuje jeszcze kilka miesięcy. Coś tam musiało pójść mocno nie tak, skoro przy takim okresie developolingu, gra działa tak, a nie inaczej. 

Jestem tylko ciekwy user score na meta, ja swoją wersję kupię, gdy już pojawi się patch pod nowa generację. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, YETI napisał:

Współczuję graczom, którzy graja w to na podstawowym PS4 i Xboxie, z tego co widać ta wersja to istny kryminał. Szkoda też developerów, bo zapewnie są świadomi, że gra potrzebuje jeszcze kilka miesięcy. Coś tam musiało pójść mocno nie tak, skoro przy takim okresie developolingu, gra działa tak, a nie inaczej. 

Jestem tylko ciekwy user score na meta, ja swoją wersję kupię, gdy już pojawi się patch pod nowa generację. 

 

Kiedy mają odblokować dla userów? Wiem, że przez review bombing pozablokowali na jakiś czas przez akcję tlou2.

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej w pipi ta chora propaganda, by winą za bugi obarczać graczy, którzy kupili wersję na PS4/X1, choć na next-genach przecież wersja jest praktycznie ta sama (tyle że w 60 fps-ach, które tu są chyba tylko po to, żeby udawać, że to next-gen). A media wciąż lecą z propagandą sukcesu, ile to się sprzedało i jakie noty poszły. 

Tyle że każdy, kto odróżnia gry z PS2 od tych z PS4 czuje się oszukany. Niech chociaż media branżowe uchwycą ten problem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Basior napisał:

Eh. Odpalam, o nie ma angielskiego. Dociągnę. Wiesza się. Ze niby jest już a nie ma. Czekaj na aktualizacje a jest 100%. No ok anuluje. Cyk gra usunięta z dysku. No cudo. Xsx.

Miałam podobnie na XOX, aktualizacja 100% a gry nie da się odpalić. Nie dało się anulować aktualizacji, więc ją usunęłam (miało odinstalować grę, "odinstalowało" aktualizację) i gra się uruchomiła z angielską wersją :potter:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Mnie najbardziej w pipi ta chora propaganda, by winą za bugi obarczać graczy, którzy kupili wersję na PS4/X1, choć na next-genach przecież wersja jest praktycznie ta sama (tyle że w 60 fps-ach, które tu są chyba tylko po to, żeby udawać, że to next-gen). A media wciąż lecą z propagandą sukcesu, ile to się sprzedało i jakie noty poszły. 

Tyle że każdy, kto odróżnia gry z PS2 od tych z PS4 czuje się oszukany. Niech chociaż media branżowe uchwycą ten problem. 

 

Media branżowe? Te, które hurtem wystawiały 9 i 10? Trochę głupio tera pisaćz, że gra ma koszmarne błedy :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...