Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez nie wiem. Mam rozegrane na sex 14h i dużo dobrego mogę o tej grze powiedzieć ale to wyglada jak gówno z kaszą, liczba błędów jest koszmarna a klatki w miarę ok po za jazda samochodem która jest oszukana, zmienia się tylko cyferka i poziom głośności, nie ma różnicy czy jedziesz 60 czy 130.... 

Odnośnik do komentarza
Ej, a może z tym, że "chodzi obłędnie" to Wam chodzi o loadingi, które rzeczywiście na next genach dają radę?
Dokładnie. Gra na XSX jest kaszaną i tyle. Ja po 4h odpuściłem. Jak pisałem wcześniej, pierwsze 2h były bez błędów i było spoko. A potem zaczęła się jazda, do tego nieostra grafika (ziarno wyłączone) w trybie jakości. No jak ktoś odpalił tą grę, po jakiejkolwiek AAA w 4K, i nie widzi jakie tu jest (pipi), to serio ma coś z oczami.
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

@MatekDMgrałeś kiedykolwiek w jakąś grę AAA z ostatnich dwóch generacji konsol? Bo mam wrażenie, że nie.

Może po prostu przesadzasz? Nie jest tak brzydko jak piszesz. 

EDIT: ok, grałem na sexie 3h, może jakbym tam pograł dłużej to byłoby gorzej.

Edytowane przez MatekDM
Odnośnik do komentarza
Teraz, genjuro napisał:

Możecie ściągać te cyfrowe dodatki? Robię na stronie tak jak piszą, loguje się przez gog lub steam i wychodzi błąd. Wtf?

Samo przypisało się do konta po odpaleniu gry, normalnie mam dostęp do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Gra ma jak narazie super fabule, ciekawy setting, świetnie postacie, imersje na kosmicznym wręcz poziomie i fantastyczne audio ale tez wygląda absolutnie okropnie na konsolach(sex), chodzi średnio, ma koszmarną ilość błędów, niedziałający hdr, powtarzalne elementy lokacji i jest ewidentne wydana za szybko.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Mówimy o tym samym.

 

image.thumb.png.fecffe874c82cd77d8789fe4d60df63c.png

Na stronie cyberpunk.net jak zjedziesz myszka niżej strony, pojawia się możliwość ściągnięcia ost i cyfrowych komiksów. Trzeba po kliknięciu zalogować się przez gog, steam lub epic aby je ściągnąć. Wywala mi błąd po wpisaniu hasła, że dostęp mam zabroniony. Może dlatego że gry jeszcze nie odpalilem?

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj około 2,5 godziny na Xbox One X z grą zainstalowaną na zewnętrznym SSD i faktycznie,o ile graficznie jest dość przeciętnie, performance też często zjeżdża poniżej 30fps. Oczywiście design i rozmach świata robią niesamowite wrażenie. Miałem dotychczas jedną zwiechę i reset systemu, błędy i glitche także były, ale raczej drobne. Oczywiście trzeba wyłączyć te debilne filtry w ustawieniach grafiki by to jakoś wyglądało.

Nie mogę wydać jeszcze swojego wyroku, ale dziś wieczorem znów z chęcią zanurzę się w świecie gry. Pogram i ocenię, na tą chwilę jest naprawdę dobrze, ale oczywiście nie rewelacyjnie.

Jako ciekawostkę wrzucę jaki widok dziś ujrzałem na forum Neogaf, pierwsze siedem tematów z rzędu o Cyberku. :-)

 

 

neogaf_cyberpunk.JPG

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MaZZeo napisał:


czy przypadkiem nie ogrywales niedawno Duke Nukem Forever na PS3?

 

lepiej zamilcz teoretyku gawędziarzu xD 

No ogrywalem. Tyle, ze nie pisalem potem ze byla to obledna wersja xD

 

Widzisz te subtelna ronice? Pewnie nie a po robocie bedziesz walil konia do tych gliczy bo pojawily sie na xboxie a marke trzeba szanowac i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...