Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mozi napisał:

Zaraz poleca zwroty na konsolach i pytanie jaki będzie wynik sprzedaży. Ja obstawiam min 10-15mln sztuk. 

 

Panie, 20-25 luźno

 

7 minut temu, MichAelis napisał:

Nigdy tego nie pojmę, pacze na premierę, a potem łatanie gry przez rok. Kiedyś gierka musiała wyjść skończona, a teraz wydają wersje beta. I jeszcze dzikowanko i że będą naprawiać. 

 

No, ale taki jest CDP oni zawsze mają tryb pracy wymachiwanie kutasem w fazie pre-produkcji a potem szybko, szybko kleimy to co mamy, reszte wycinamy a co nie działa to się zalepi patchami. 

Odnośnik do komentarza

Pisałem to już i napiszę jeszcze raz, że w CDPR od dawna wiedzieli, że wersję Xbox One S i PS4 nie pociągną tej gry w najmniejszym stopniu, a wersje One X i PS4Pro będę się co chwilę dławiły a mimo to cisnęli w zaparte, że będzie git. 

 

Zapewne już w 2018 roku (jak nie dużo, dużo wcześniej) wiedzieli, że ta gra będzie wymagać mocarnego sprzętu, więc mogli sobie odpuścić konsolowe wersje i skupić się na PC a potem jak już gra będzie na rynku zabrać się za wersje konsolową. 

 

A tak dostaliśmy grę robioną na PS4 i Xbox One, które na tych konsolach nie działa, a na Series X i PS5 jakoś chodzi tylko dlatego, że hardware tych maszynek daje radę. 

 

Nie chcę wróżyć z fusów, ale z recenzji wychodzi, że mesjasza nie zrobili a to co zrobili to wydali popsutą grę i to jest fakt. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, MichAelis napisał:

No i kurwy jebane. Nie przeczę sam kupiłem, ale wnerwia takie cos.

 

- znane od poczatkow poprzedniej generacji (jak nie dalej)

- zawsze wkur.wia, zawsze to samo

- a ch.uj i tak kupie w preorderze, TYM RAZEM TO JUZ MUSI BYC DOBRZE

 

Ku.rwa jak ci komunisci od Figaro, no jak oni dojda do wladzy to to nie bedzie taki komunizm jak za Stalina xD

 

Czlowiek jako jedyny ssak potrafi uczyc sie obserwujac inne osobniki swojego gatunku przez co jest w stanie popelniac mniej bledow ale nie, tutaj na forum psix extrime co premiera to nagle wielkie zdziwienie, ze jak to, nie dowiezli a OBIECALI?!

 

Zaraz wleci jakas naczelna malpa beta i je.bnie, ze "no ale to dobrze ze te pacze robia, przynajmniej widac, ze sie staraja" xD

 

Tfu, gracze.

  • Plusik 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dobra troche pogralem to sie podziele wrazeniami z grania bo tego waszego pierdolenia juz sie czytac nie da.

- slaba responsywnosc sterowania, glownie jezeli chodzi o menu, wtedy zamula, czasami sie wciska przycisk i nie ma reakcji, ale tez sie zdarza w normalnej grze jak np. podnosisz przedmiot wciskasz kwadrat i nic sie nie dzieje, przelaczasz kamere w aucie i musisz dwa razy nacisnac

- mapa i quest log najebane jak w rasowej ubigierce, przeszedlem pierwsza misje a tu juz w dzienniku 5 innych z powietrza

- miasto dosyc puste, miejscami wyglada slabo, mam takie wrazenie ze wszystko w glownej lini fabularnej wyglada dobrze a to co poboczne juz gorzej, ale jakichs kwadratow jak postowano wczesniej to nie uswiadczylem

- strasznie mnie wkurwia pctowe sterowanie, nawigowanie w menu kursorem, no ludzie kto w dzisiejszych czasach robi takie gry na pc?

- strzelanie takie se, walka wrecz dretwa, zaczalem na hardzie i nawet gine w zwyklych potyczkach

- jazda samochodem jak dla mnie w sam raz, ani karton ani symulator

- nie wiem w sumie co powiedziec o rozwoju postaci, ide w strone technologiczna, mam nadzieje ze nie bedzie tego taniego chwytu znanego z praktycznie kazdego rpga gdzie int to najlepszy stat robiacy easy mode

- nie mam zadnych bugow poki co, w sumie to sie nie spodziewam dramatu

- jeszcze za wczesnie zeby mowic cokolwiek o fabule

 

Powiem wam panowie ze co raz gorsze te lamenty na premiere glosnych tytulow. Najpierw byl w zeszlym roku dhl od chinczyka i narzekanie bo cos tam, pozniej bylo tlou2 i jeszcze gorzej bo lpg, teraz jest cp2077 i tez narzekanie jeszcze w ogole przed zagraniem i doszukiwanie sie bugow az do przesady. Boje sie myslec co przyniesie nowy rok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem 2h i teraz była przerwa na siku i kolacje. 

 

Gra jest mega:obama: graficzka miodzio, dialogi tak samo. Wciągający RPG się szykuje, kreator postaci trochę słabo jak na RPG, garstka statystyk i tyle. Nie miałem żadnych problemów z gierką, wersja 1.03. Optymalizacja mogła być lepsza, ustawienia wysokie/utra plus wyłączyłem i zmniejszyłem to co ludzie na necie kazali. RT na średnie, cienie RT wyłączone itp. A i tak gierka wygląda mega nawet na takim 2060S w 1440P z tym ,że klatki potrafią zlecieć do 34. 

 

Miasto robi ogromne wrażenie, jest ogromne i pełne detali. Ciekawe czy da się czymś swobodnie polatać. Tak samo wrażenie robią modele postaci. A strzelanie, o panie jakie to dobre:banderas: Idę full w bronie palne bo jest fun. A tak poza tym widać ,że gra dla dorosłego odbiorcy bo są i sceny gore jak i fajnie animowane cycuszki.  Wracam do grania :D

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

 

- znane od poczatkow poprzedniej generacji (jak nie dalej)

- zawsze wkur.wia, zawsze to samo

- a ch.uj i tak kupie w preorderze, TYM RAZEM TO JUZ MUSI BYC DOBRZE

 

Ku.rwa jak ci komunisci od Figaro, no jak oni dojda do wladzy to to nie bedzie taki komunizm jak za Stalina xD

 

Czlowiek jako jedyny ssak potrafi uczyc sie obserwujac inne osobniki swojego gatunku przez co jest w stanie popelniac mniej bledow ale nie, tutaj na forum psix extrime co premiera to nagle wielkie zdziwienie, ze jak to, nie dowiezli a OBIECALI?!

 

Zaraz wleci jakas naczelna malpa beta i je.bnie, ze "no ale to dobrze ze te pacze robia, przynajmniej widac, ze sie staraja" xD

 

Tfu, gracze.

Fajnie, ze porównujesz kupienie gry za 269 do Stalina który wymordował miliony ludzi. Za 269 mogę się wysrac i dwa śniadania kupić, tu chodzi o podejście devow którzy stali się mocno wyluzowani vs co było 15 lat temu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem 4h na ps4 pro. Jestem rozczarowany optymalizacja gry. Tekstury co chwila się doczytują, animacja na mieście chrupie, graficznie jest ok, ale bez szału. Dla mnie największą bolączką są te tekstury. W oddali są zniekształcone, a jak podbiegniesz to zmieniają kształt. Jestem ciekaw czy patche naprawią te tekstury, bo to jest dramat.

 

Ktoś wie jak odpalić photo mode na ps4 PRO?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...