Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Masorz napisał:

Mam prośbę do moderacji- czy można zrobić osobny temat do kwestii czysto technicznych?

Bo chciałbym tutaj czytać wyłącznie o wrażeniach z gry i np jwj mechanizmach a nie o tym kto ma ostrzejszą zieloną puszkę albo na jakim radeonie można wyciągnąć 2 klatki na sekundę więcej.

Takie tematy już były przy innych grach i inho tutaj bardzo by się taki przydał.

Główne wrażenie z gry to to, że jest ona niegrywalna. Tak, wiem. Nie wierzysz. Ja też nie wierzyłem.

Ale wystarczy uruchomić to na jakiejkolwiek konsoli.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Grajcie w grę, chcecie framerate, super tekstury, mniej problemów, szybsze patche, kupcie PC zgodnie z wymaganiami high/ultra i grę na GOG (ewentualnie Steam). 

Mam na PC, ale chciałem bratu konsole pożyczyć żeby sobie ograł, ale nie wiem czy jest sens jak będzie FPS spadał często ponizej 30 :/ 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Grajcie w grę, chcecie framerate, super tekstury, mniej problemów, szybsze patche, kupcie PC zgodnie z wymaganiami high/ultra i grę na GOG (ewentualnie Steam). 

Kompletnie nie wiem, jakim cudem Microsoft się na wypuszczenie tej kaszany w pudełkach z nowym Xboksem, czy też tych świetnie wyglądających edycji XOX. Przecież to zepsuje im opinię na dzielni.

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Kisiel-PL napisał:

Mam na PC, ale chciałem bratu konsole pożyczyć żeby sobie ograł, ale nie wiem czy jest sens jak będzie FPS spadał często ponizej 30 :/ 

Niestety sprzedałem swoje pro, widziałem tylko u kolegi na Slimie, tam jest źle, o Pro chyba nikt się nie wypowiadał, jak Ci bardzo nie zależy, żeby zagrać dzisiaj, poczekaj na analize DF, pewnie będzie dzisiaj/jutro. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też macie wrażenie, że stealth jest jakoś koncepcyjnie dziwny? Staję w miejscu w którym mnie być nie powinno z kałachem przed samym ryjem gościa, a jemu i tak "pasek wykrycia" musi się napełnić, żeby zareagować. Nie wiem czy to bug czy feature

edit:
w sumie stealth przy paradowaniu z kałachem dziwnie brzmi xd chodzi mi o mechanizm wykrywania
 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Kompletnie nie wiem, jakim cudem Microsoft się na wypuszczenie tej kaszany w pudełkach z nowym Xboksem, czy też tych świetnie wyglądających edycji XOX. Przecież to zepsuje im opinię na dzielni.

 

Wersja na XOX działa całkiem znośnie, a jedyne bundle z CP2k77 to te z XOX albo XSX właśnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...