Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Shago napisał:

Błędem było wydawanie tej gry na konsole starszej generacji. Powinni wydać teraz tylko na PC, a za rok wydać Definitive Edition na PS5/XSX maksymalnie dopieszczone i wolne od błędów.

A gdyby babcia miała fiutka to by była dziadkiem...

 

Prawda jest taka, że przejebali okres sprzedażowy black friday, świąt nie mogli już przejebać przez inwestorów. No i nikt o zdrowych zmysłach by nie wywalił do kosza lat pracy na past genach i baze ponad 150mln potencjalnych nabywców. Także wypuścili co mieli w tym momencie w myśl "psy szczekają karawana jedzie dalej".

 

Wydaje mi się, że problemem cdp jest trochę bycie indie developerem. Nie mają nad sobą jakiegokolwiek bata w postaci wydawcy, który by pilnował terminów i jakości, a o zarządzie tej firmy i ich niekompetencji to krążą legendy w necie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Soban napisał:

A gdyby babcia miała fiutka to by była dziadkiem...

 

Prawda jest taka, że przejebali okres sprzedażowy black friday, świąt nie mogli już przejebać przez inwestorów. No i nikt o zdrowych zmysłach by nie wywalił do kosza lat pracy na past genach i baze ponad 150mln potencjalnych nabywców. Także wypuścili co mieli w tym momencie w myśl "psy szczekają karawana jedzie dalej".

 

Wydaje mi się, że problemem cdp jest trochę bycie indie developerem. Nie mają nad sobą jakiegokolwiek bata w postaci wydawcy, który by pilnował terminów i jakości, a o zarządzie tej firmy i ich niekompetencji to krążą legendy w necie.

Czyli drugie 343i? :)

Chętnie sam dzisiaj sprawdzę na co stać naszych mistrzów dewu, to może być nawet zabawne, bo dawno nie grałem w nic mocno zabugowanego. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Soban napisał:

A gdyby babcia miała fiutka to by była dziadkiem...

 

Prawda jest taka, że przejebali okres sprzedażowy black friday, świąt nie mogli już przejebać przez inwestorów. No i nikt o zdrowych zmysłach by nie wywalił do kosza lat pracy na past genach i baze ponad 150mln potencjalnych nabywców. Także wypuścili co mieli w tym momencie w myśl "psy szczekają karawana jedzie dalej".

 

Wydaje mi się, że problemem cdp jest trochę bycie indie developerem. Nie mają nad sobą jakiegokolwiek bata w postaci wydawcy, który by pilnował terminów i jakości, a o zarządzie tej firmy i ich niekompetencji to krążą legendy w necie.

 

Ale jakich inwestorów? Rozkład akcji w CDP: https://www.biznesradar.pl/akcjonariat/CD-PROJEKT, zarząd ma większość akcji, oraz przewagę na WZA.

150mln? Cholera wie jaka z tego liczba to ponownie kupione sztuki, bo poprzednia padła, ile to wymian wersji z bazowej na Pro, albo jaki % przesiadł się już na PS5/XSX/PC. Więc liczba od czapy.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Jakkolwiek to ująć, pieniądze im do głowy strzeliły i przestali zwracać uwagę na sztukę, którą tworzą. 

 

Nie no, jak widzę jak ta gra wygląda na PC, to czapki z głów. Do tego fabularnie naprawdę musi być mega sztos i gra bankowo poraża rozmachem, bo jednak ten aspekt gry każda recenzja zachwala. Po prostu gra nie powinna się pojawić na konsolach w takiej postaci, bo to mocno obniża odbiór przez świat.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli pokusa wydymania potencjalnych 150 mln konsolorzy była zbyt wielka, to mogli chociaż poczekać z tymi wersjami aż będą chociaż akceptowalne. Najpierw PC, za rok staruchy, a za 2 lata Edycja Ostateczna ze wszystkimi dodatkami/multi na nextgeny(jak dostępność będzie większa i ludzie się przesiądą na dobre).

W tym momencie mit o RED-ach jako ostatnich sprawiedliwych posypał się jak domek z kart.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shago napisał:

 

Nie no, jak widzę jak ta gra wygląda na PC, to czapki z głów. Do tego fabularnie naprawdę musi być mega sztos i gra bankowo poraża rozmachem, bo jednak ten aspekt gry każda recenzja zachwala. Po prostu gra nie powinna się pojawić na konsolach w takiej postaci, bo to mocno obniża odbiór przez świat.


i na tym powinna skończyć się dyskusja.

Odnośnik do komentarza

Paczyk sie pobiera ale klimat gry az sie wylewa. Moj ekran glowny na ps5 :ragus:

20201210161201.thumb.jpg.06a6da33c1fc74d2f62016eed4afea3b.jpg

 

Pierwszy bug pojawil sie jeszcze przed odpaleniem (nie zdziwie sie jak po zainstalowaniu trzeba bedzie powtarzac)

20201210161246.thumb.jpg.502f42b542e82c131544bedde380729f.jpg

 

A no i zgadnijcie jaka gierka jest w folderze Inny na pendrajwie po przeslaniu screenow:oh_you: tak jak mowilem czuc klimacik na kazdym kroku 1058748200_Zrzutekranu2020-12-10o16_31_27.png.9d4e93ac72967cae17114967a286e05e.png

 

 

Nie no wyjebane, poczekamy zobaczymy, pogram dopiero poznym wieczorem wiec sam jestem ciekawy jak to faktycznie bedzie. Na pewno bedzie smiesznie :) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Red_ napisał:

Ale fajnie jest nie mieć gry z empiku na premierę, koledzy. Bawcie się dobrze xD

Laskawa pani z infolinii kazala się nie martwić, na pewno jutro dojdzie xD 

 

Sa takie dni skumulowane, ze chcialoby się legalnych morderstw :)

 

 

 

 

Mnie media markt wyruchal na steelbooka :wujaszek: problemy sie pietrza ale juz mi sie nie chce nawet do nich pisac

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Red_ napisał:

Ale fajnie jest nie mieć gry z empiku na premierę, koledzy. Bawcie się dobrze xD

Laskawa pani z infolinii kazala się nie martwić, na pewno jutro dojdzie xD 

 

Sa takie dni skumulowane, ze chcialoby się legalnych morderstw :)

 

 

 


Powiedz mi, po co ty większość rzeczy zamawiasz z uber najdroższego sklepu? Albo jeszcze na dodatek ze spóźnionymi wysyłkami? XD

 

Nie lepiej jakieś sieciówki jak ME lub MM, albo jeszcze lepiej od Dave Czezki?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krupek napisał:

Jasny ch.uj, nikt tego nie testował? xd

Mogę cię zapewnić, że wszystkie te bugi są dawno zgłoszone i grzecznie sobie czekają w kolejce aż developerzy się za nie zabiorą. To oni decydują kiedy i czy w ogóle bug zostanie naprawiony, nie testerzy. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Faka napisał:


Powiedz mi, po co ty większość rzeczy zamawiasz z uber najdroższego sklepu? Albo jeszcze na dodatek ze spóźnionymi wysyłkami? XD

 

Nie lepiej jakieś sieciówki jak ME lub MM, albo jeszcze lepiej od Dave Czezki?

 

A skad Ty wytrzasnales dane, że większość? Nigdy nic nie kupowalem w empiku poza kartka swiateczna. A w czerwcu miałem bon 100zl empikowy do zuzycia to sobie zamowilem ze steelbookiem, bo akurat oni, mediamarkt i costam jeszcze takowe rozdawali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Red_ napisał:

 

A skad Ty wytrzasnales dane, że większość? Nigdy nic nie kupowalem w empiku poza kartka swiateczna. A w czerwcu miałem bon 100zl empikowy do zuzycia to sobie zamowilem ze steelbookiem, bo akurat oni, mediamarkt i costam jeszcze takowe rozdawali.

 

A musiałem z kimś pomylić, bo był ktoś, co tam większość z empiku zamawia XD

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...