Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko przypominam, to firma, w której devsi jako ostatni dowiadywali się np. o tym, że grę można przejść bez zabijania, w momencie gdy ta była już feature complete, o konfliktach marketing/góra vs. dev team, to można by książkę napisać i to nie tylko w przypadku CP2077, ale ogólnie (Thronebreaker też ma fajne historie).

Współczuję premiery devom, ciekawe czy i tym razem będzie dyżur 7/7 z 12h dniem pracy, niezależnie od tego co robisz.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Tuzi dewelopingu, ale technicznie gra leży, weź przestań wąchać ten klej w końcu.

 

Przecież napisałem baranie, że technicznie jest tragedia wg internetów, naucz się czytać, albo okulary kup, najlepiej to denka od butelek.


Z resztą gram i moje odczucia są takie, że jakoś bugów dopóki co nic nie uświadczyłem, poza znikającymi dźwiękami czasem.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

no tak 20 fps, lol, szybko zapominacie. 

 

Co do wersji na past-geny:

 

image.png.870d666c3d1f22401da907af4ef86764.png

No i pięknie, Butcher pisał w recenzji, że Battlefield 3 wygląda na konsoli tak samo jak na dobrym PC.

 

tak, to żart jakby co

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Cytat
Miła Pani
28.01.2020 17:20

plusy: - ładne biuro - można czasem pogadać z kimś z zarządu - darmowe piwko na imprezach - czasem rozdają koszulki lub stare gry - zgniatarka do plastikowych butelek i duży wybór herbat - jak ktoś jest niedowartościowany to może się pochwalić na fejsie że tu pracuje i to by było na tyle, serio minusy: - dziwne zasady nieprzystające do branży – raz ci mówią że luz i krótkie spodenki, a potem dziewuchy z HR próbują prać mózgi jak w jakimś korpo z Mordoru, to bank czy się gry robi? - zgłaszasz uwagi? dostaniesz w pakiecie kilka spotkań kołczingu od dziewuch z HR jak się uśmiechać i że tak naprawdę to nie myślisz to co myślisz, a to co ci się nie podoba tak naprawdę ci się podoba, tylko jeszcze tego nie zrozumiałeś, bo to cd projekt i zrobiliśmy wiedźmina, więc musi być super wszystko i zawsze, nie rozumiesz to zrozumiesz - ocena pracownika jak z grupy przedszkolnej 4-latków – co miesiąc dostajesz medaliki, pucharki i łapki w górę (lub w dół), a spróbuj się zaśmiać że dziecinada to – patrz punkt 2 - niby wszyscy miło „cześć, cześć”, a jak spróbujesz wnieść uwagę do wypowiedzi managera (zwanego tutaj dumnie LEADEM), to grożą ci konsekwencje związane z łapkami w dół albo gorzej (patrz punkt 2), chyba nie myśleliście, że ten dziecinny system jest tylko dla beki - miało być miło, a managerowie udają że cię nie widzą na korytarzu, z plebsem się przecież nie rozmawia - dotyczy panisk na stanowiskach kierowniczych a nie zarządu który jest bardziej w porządku niż paniska - ludzie z pasją? są, ale się pochowali i pracują, za to widać dużo takich co w gry w ogóle nie grają i psują atmosferę - poznam jak się robi gry! – nie poznasz, bo nie dostaniesz dostępu do większości materiału a ludzie nie chcą rozmawiać, tylko patrzą wilkiem coś za jeden i kontrolują każdy twój ruch - pogram sobie w gry! – nie, nie pograsz, bo tu się robi gry a nie w nie gra, nawet piłkarzyki zniknęły bo ktoś w nie grał - nawiedzeni fanatycy - cyt. „mógłbym tu pracować za darmo” „kocham Adama B.” - regionalny folklor – „jestem nerdem, ubiorę się w szlafrok i klapki, może ktoś mnie zauważy” - niedojrzałe małolaty - „byłem na imprezie”, „będę na imprezie”, „mam kaca, więc wciąż jestem na imprezie”, „kiedy beer Friday?”, „idziemy do kina, yeee!, before przed wejściem?” – przynajmniej browar z firmowej lodówki sprzątnijcie, bo wstyd przed gośćmi kiedyś będzie - lansiarze - „pokażę swoje nowe białe buciki / pomaluję włosy na fioletowo / będę spacerować pół dnia z pieskiem po biurze albo najlepiej pięcioma żeby dostać +10 do lansu w towarzystwie” – to schronisko dla zwierząt czy gry się robi? - moje konto bankowe płakało jak widziało co na nie wpływa, nigdy nie widziało mniejszego datku, ale tutaj pracuje się dla wartości a nie pieniędzy, tak mówili na początku, tylko w sklepie mówią że nie akceptują tego środka płatniczego - bonusy obiecywali duże i pewnie takie były ale nie dla mnie i innych maluczkich, za to widziałem na parkingu kto maluczki nie był - nadgodziny są płatne ale jak ci je pozwolą rozliczyć – jak myślicie, zawsze pozwalają? przecież nie musisz siedzieć po godzinach, nikt nie każe, tylko praca ma być na czas - szkolenia? rozwój? plan na pracownika? - cyt. ”eeee yyyy eeeee a nie masz zakresu obowiązków?”, „nie narzekaj, wiesz ile osób chce być na twoim miejscu?” Rozważ wątpiący kandydacie przy dobrym trunku, czy aplikując tutaj zmierzasz w dobrym kierunku

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Faka napisał:

Przecież napisałem baranie, że technicznie jest tragedia, naucz się czytać, albo okulary kup, najlepiej to denka od butelek.

Stawiasz określenie "tuzi dewelopingu" z "technicznie jest tragedia", rozumiesz już o co chodzi?

 

"Tuzi dewelopingu"

 

i

 

"technicznie jest tragedia"

 

Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Jak ja to w ogóle mam opylić, przecież wstyd to nawet sprzedawać jakiemukolwiek człowiekowi i żerować na jego niewiedzy.

 

Bez przedady, przeciętny gracz niedzielny pogra w to jak w GTA, odpali pojeździ po mieści w niedzielę i gitara :D (może.  być nawet w 10 fps).

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Tu screeny pokazujące trochę co daje ray tracing w miejscach innych niż te oczywiste, wypełnione neonami i kolorowym światłem. Szczególnie uderza "rzeczywiste" cieniowanie drugiego planu. Odległe obiekty i "tło" to elementy które od zawsze w grach z otwartym światem wyglądały najgorzej więc fajnie że Ray Tracing sobie z tym radzi.

 

RT off:

9SitcWX.jpg

RT on:

FvzilY2.jpg

 

Screen 2:

Spoiler

 

RT off:

mjXv6p9.jpg

RT on:

YngN9PB.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, rodi84 napisał:

Jak ta gra wyglada na ps5? Są jakieś opcje graficzne do wyboru?

Nie ma, ale klatkarz przynajmniej trzyma solidnie na poziomie 60kl/s, nie zdarzyły mi się jakieś mocne spadki.

Bawiłem się też w szybkie podbieganie do NPC i chyba tekstury ładują się w miarę ok, bo nie miałem pustych mord, które ładują się przed nami. 

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do moderacji- czy można zrobić osobny temat do kwestii czysto technicznych?

Bo chciałbym tutaj czytać wyłącznie o wrażeniach z gry i np jej mechanizmach a nie o tym kto ma ostrzejszą zieloną puszkę albo na jakim radeonie można wyciągnąć 2 klatki na sekundę więcej.

Takie tematy już były przy innych grach i imho tutaj bardzo by się taki przydał.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...