Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, gekon napisał:

no tak po dłuższym posiedzeniu to nie wiem, co tak słabo.  Jakby ta gra wyszła te 5 lat temu jak miała wyjść w planie to może by robiła wrażenie. 

Dobrze, że to nie wyszło w okolicy Ghost of Thusima albo RDR2, bo by ich zjedli.

Ba nawet przy W3 Cyber wypada naprawdę słabo... Mam wrażenie, że oni wjebali do tej gry wszystko co tylko mogli (zapożyczyli) i wymieszali w kotle licząc, że się uda dodając do tego dobra fabułę. W3 miał i dobra główną fabułę jak i świetne side questy. Tutaj jedynce co jest dobre to główna oś fabularna - te side questy no cóż... czuje się jak w ubi gierce.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, MichAelis napisał:

Fajnie, ze porównujesz kupienie gry za 269 do Stalina który wymordował miliony ludzi. Za 269 mogę się wysrac i dwa śniadania kupić, tu chodzi o podejście devow którzy stali się mocno wyluzowani vs co było 15 lat temu.

Po takim prostym sprzedawcy odkurzaczy duzo nie oczekiwalem, ale ty ku.rwa nic nie zrozumiales. Nawet tego, ze wlasciwie sie z toba zgodzilem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Na pohybel wszystkim marudom, bawię się bardzo dobrze, skradanie sprawia małe wyzwanie, a przy okazji radochę. Chyba trochę więcej czasu poświęcę tej grze przez taki styl grania :potter: Oczywiście widzę doczytujące się tuż przed postacią tekstury czy inne graficznie bugi, ale w sumie przymknąłem na to oko i wsiąknąłem.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MichAelis napisał:

Tak szmato, chodzi o dostarczenie w pełni działającego produktu do sklepu.

 

ale ty jesteś głupi. głupiutki łupu ciupu

 

Tak, 15 lat temu devowie sie nie opyerdalali, co prawda teraz crunchuja 7 dni w tygodniu, ale po prostu opyerdalaja się w game roomie

Odnośnik do komentarza

szczerze to czuje mega zawod gra jest delikatnie mowiac taka sobie.Mysle ze glowny blad to jak mozna zrobic gre z otwartym swiatem z pierwszej osoby.Kto wogole wpadl na tak glupi pomysl....Wtedy wychodza wszystkie bugi i inne pierdly nie wspomne o slabej grafice.Na szczescie nie kupilem jak tylko sie dowiedziaelm ze ta gra bedzie first p.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, narwaniec napisał:

szczerze to czuje mega zawod gra jest delikatnie mowiac taka sobie.Mysle ze glowny blad to jak mozna zrobic gre z otwartym swiatem z pierwszej osoby.Kto wogole wpadl na tak glupi pomysl....Wtedy wychodza wszystkie bugi i inne pierdly nie wspomne o slabej grafice.Na szczescie nie kupilem jak tylko sie dowiedziaelm ze ta gra bedzie first p.

 

No i takie opinie to ja szanuję.

XD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przełączyłem się na 30 fps. Mam wrażenie, że w tym trybie jest mniej rozmazanego gówna na ekranie. 

Na Series X graficznie mocno nie równo. Ewidentnie jest coś nie tak z doczytywaniem tekstur, bo na części obiektów jest super, na innych nie. 

Natomiast poruszanie się, gunplay i model jazdy o dziwno daje rade. 

Muzyka w pierwszej misji w NC :banderas: widać, że Nina Kraviz maczała swoje Ruskie paluszki, przy soundtracku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...