Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, Il Brutto said:

No i chuj no i czesc, nie moge ruszyc fabuly, gralem ze 3h robiac misje poboczne, skipujac czas i ciagle nie moge dostac misji glownej juz na samym koncu. Ale mnie ten gniot wkurwil oby te gnoje z cdp zdechli raz na zawsze, growy mcdonalds.

comment_1607778702do1gbRiD8muTzvtufySRuf

 

Każdemu developerowi może się potknąć noga! Nie skreślaj studia po jednej wpadce!

"To dobry developer był"

Odnośnik do komentarza

Ja mam na liczniku 8,5 godziny. Gram i się dobrze bawię, serio, ale też tyle bugów jest, gliczy i innego dziadostwa, że choćbym się zesrał z wrażenia, to bym na ten moment nie potrafił Cyberfankowi 2007 postawić oceny wyższej, niż 7+/10.

Chcę też nadmienić, że ostatni patch poprawił klatkarz na otwartych przestrzeniach na Prosiaku.

Więc wygląda to tak, że gra się z bananem na ryju mimo wszystko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie "insajderzy" @sprite @eX4cT_PL. Co tam się odjaniepawliło na szczytach władzy w CDP, że w tydzień ich produkt i firma stała się pośmiewiskiem całego internetu? Czy ukrywanie stanu gry na bazowe konsole i multum bugów to celowa zagrywka i skok na kasę kosztem świadomej utraty reputacji? Bo w teksty, że nie mieli świadomości w jak złym stanie są bieżące buildy ciężko uwierzyć - przecież to by świadczyło o kompletnej amatorce organizacyjnej. Ci ludzie nie wyskoczyli z dnia na dzień psu spod ogona. Gdzie jest haczyk? 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Bez urazy chłopy ale wierzenie, że gierka puszczana na pcmr z 20 tera się przeskaluje magicznie do 1,2 przez zmianę suwaków była trochę naiwna. Plus brak gameplayi z wersji na last geny. Zresztą dużo osób pisało, żeby zaczekać do recenzji. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Mejm said:

Gra miala wyjsc przed wakacjami wiec wiadomo bylo, ze tworzyli ja z mysla o tych konsolach. Mogli nie byc pazernymi ku.tasami, skupic sie na odchodzacych konsolach i zakonczyc generacje wspanialym tytulem, na ktory czekaly miliony. Czy ktos by sie pultal ze nie ma na ps5/xsx? Pewnie mniej osob niz teraz pultajacych sie, ze na ps4 dostali go.wno.

Zasadniczo jako posiadacz XSX się zgadzam. I tak byłyby jakieś benefity z ogrywania na nextgenie i wolałbym to, niż czekanie teraz na nextgenowy patch albo chociaż na jakąś wersję bez wszechobecnych bugów.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, p406 napisał:

Panowie "insajderzy" @sprite @eX4cT_PL. Co tam się odjaniepawliło na szczytach władzy w CDP, że w tydzień ich produkt i firma stała się pośmiewiskiem całego internetu? Czy ukrywanie stanu gry na bazowe konsole i multum bugów to celowa zagrywka i skok na kasę kosztem świadomej utraty reputacji? Bo w teksty, że nie mieli świadomości w jak złym stanie są bieżące buildy ciężko uwierzyć - przecież to by świadczyło o kompletnej amatorce organizacyjnej. Ci ludzie nie wyskoczyli z dnia na dzień psu spod ogona. Gdzie jest haczyk? 


Niestety „insajderow” w zarządzie nie mam, mogę się tylko domyślać ze firma z takim kapitałem, będąca na giełdzie po prostu na pewne rzeczy nie może sobie pozwolić i musieli wydać produkt taki jaki był, jak to się mówi, business is business, za miesiąc większość o tej akcji zapomni, za pół roku będzie wersja na next geny, dorzuca może darmowe DLC, wypuszcza patcha pod W3 przy okazji zapowiadając coś nowego „dużego” i akcje firmy znowu poszybują i jakoś to będzie.

Prawda jest taka ze PS4 i Xbox One były słabymi konsolami i jak to się mówi z gowna bata nie ukręci.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rudiok napisał:

 

Zapomniał wół jak cielęciem był? :reggie:

 

HandsomeColorlessDrake-size_restricted.gif

tumblr_nbjm5sa2Sf1qartamo1_500.gif

I to jest właśnie IDEALNY OBRAZ naszej rodzimej firmy. Oni po protu nie potrafią robić gier na konsole. Skoro gry sprzed 4-5 lat na PS4 i XoX wyglądają lepiej niż Cyber to sorry ale nie potrafią. Nie mieli odwagi powiedzieć tego co np. zrobił Techland w 2013/2014 roku czyli wycofać się z poprzedniej generacji. Ale Techland nie jest na giełdzie i "łapacze groszy" nie  decydują o ich planach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, eX4cT_PL said:


Niestety „insajderow” w zarządzie nie mam, mogę się tylko domyślać ze firma z takim kapitałem, będąca na giełdzie po prostu na pewne rzeczy nie może sobie pozwolić i musieli wydać produkt taki jaki był, jak to się mówi, business is business, za miesiąc większość o tej akcji zapomni, za pół roku będzie wersja na next geny, dorzuca może darmowe DLC, wypuszcza patcha pod W3 przy okazji zapowiadając coś nowego „dużego” i akcje firmy znowu poszybują i jakoś to będzie.

Prawda jest taka ze PS4 i Xbox One były słabymi konsolami i jak to się mówi z gowna bata nie ukręci.

Ok, myślałem że może stało się coś "więcej". Wychodzi więc na to, że to wejście na giełdę bardziej im teraz przeszkadza niż pomaga... Kasy przecież na Wiedźminie i Gwincie zarobili tyle, że premiera 2077 nawet za rok nie wyrządziłaby im szkody.

 

Odnośnik do komentarza

Nieźle redzi ściamniali kolorowymi trailerami po których miało sie wrażenie że wyjdzie watch dogs 2 (przynajmniej ja tak miałem). 
 

Wątek główny jest mroczny. Zadania poboczne jeszcze bardziej, a co najlepsze to to, że są tak długie, bogate w treść i różnorodność, że odnoszę wrażenie że CP ma w sobie kilka głównych wątków. 
 

Genialna szpila. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kron997 napisał:

To co oni robili przez 7lat? W połowie produkcji zaczęli wszystko od nowa?

Co się dziwić jak większość devów o tym że każdą misję można będzie można przejść po cichu dowiedzieli się po zeszłorocznym E3, gdzie cała gra nie było pod to pierwotnie projektowana

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.