Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Czoperrr said:

Słuchałem dzisiaj zapisu wczorajszej konferencji z inwestorami (:pawel:) i obiecywali next gen wersję na Q1 2021.

Bylo streszczenie gdzies wyzej i wyraznie podkreslone ze straszny inwestor ktory pytal tylko o pieniadze i nie byl zainteresowany jakoscia produktu. No kurwa bardzo dziwne ze ktos kto wyklada pieniadze oczekuje zwrotu, teraz bedzie demonizowanie wydawcy i inwestorow, co zreszta nie jest zadna nowoscia.

Odnośnik do komentarza

Fragment z konferencji z inwestorami...

Cytat

where we want to go with the PlayStation and Xbox – as stated in the statement made public today in the morning, we are planning to get the game in much better shape than it is now, of course, and a lot of that is going to be happening in December. Come January and February you’re going to see larger improvements – which we’ve stated already. We have also stated that if your expectation is that the game is going to be equal to, say, nextgens or PC in terms of performance, that definitely isn’t going to happen. Having said that, I’m not saying it’s going to be a bad game – but if you’re expectations regarding, say, visuals or other performance angle, are like this, then we’re openly stating that’s not going to be the case. It will be a good, playable, stable game, without glitches and crashes, though. That’s the intention.

... pozwala jednak sądzić, że może coś z tego będzie na past-genach. 

 

Zakładam, że poprzez "visuals or other performance angle" chodzi im o zajebistą grafikę i 60fpsów, a PS4 i Xone zdążył nas przyzwyczaić, że 30 fpsów to norma, więc dla mnie spoko.

 

Jak pozbędą się bugów, crashów i innych zjebanych mechanik (zachowanie npców i AI zwalają na bugi) to na pewno kupię w promocji na PS4, jeśli do tego czasu nie będę miał już PS5.  

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

Czuję się przy tej grze jak bita codziennie przez męża kobieta. Niby drań, ale za każdym razem tłumaczę sobie, że bije, ale kocha. No i tu jest podobnie, bo kierwa klimat nie pozwala oderwać się od ekranu, a po chwili error i wywala do systemu. Myślisz sobie NO NIE TO BYŁ OSTATNI RAZ I SPRAWDZASZ W GOOGLE NAJBLIŻSZY LOMBARD a potem idziesz gotować makaron i ciągle z tyłu głowy Johnny Siverręka szepcze ci do ucha czułe słówka, że może jednak warto wrócić, przecież w końcu musi się udać. No i z michałkiem w ręku ciśniesz kolejne misje fabularne, tylko po to by przy wejściu w mapę przyebać ryjem w kolejny krytyczny error i hej. 

 

I to boli najbardziej. Bo z jednej strony wiesz, że obcujesz z czymś, co mogło lśnić, powodować perma wzwód i zapisać się złotymi głoskami w historii gejmingu, a z drugiej widzisz jak to wszystko spuszczono do kibla. Stworzono podwaliny, a potem ktoś przyszedł, rozpipował i kazał naprawić w tydzień. Typowa polska fuszerka, sklejenie wszystkiego na taśmę i ślinę z myślą, że HEHE NO U NAS W KRAJU PROWIZORKA TO ZAWSZE NAJDŁUŻEJ TRZYMA. No i nie, bo szwagier może zawiesić w łazience lustro na plastelinę, bo przecież nikt nie widzi, ale myśleć, że stulejki gejmingowe łykną 12 klatek :nosacz2:  I niby gram dalej, bo wersja na One X nie jest tą najgorszą, olewam te lecące momentami w mieście klatki, ale z każdą godziną złość rośnie, że ktoś to tak zdupczył. Ciekawi mnie, czy spuszczą teraz uniwersum do kibla po odratowaniu tego ulunga, czy jednak kiedyś zmyją plamę na honorze Cyberem 2078. 

 

Kurde no :reggie:

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gregorius napisał:

Potencjał wykreowanego świata wydaje się zbyt ogromny aby odpuścić kontynuacje.Teraz powinno być już z górki:D

Myślę, że potencjał kampanii reklamowej był ogromny i tutaj mogą się zapisać w dziejach złotymi zgłoskami. 

O grze wkrótce większość zapomni, bo oprócz bugów nic wielkiego się tam nie wydarzyło. Stereotypowe podejście do seksualności, fabuła z vhs i w zasadzie tylko muzyka się wyróżnia. Tu potrzebna jest inwterwencja z zewnątrz, by uratować tonący statek. 

Dajcie Polakom się rządzić, to sami się wykończa. 

 

Oh wait... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Myślę, że potencjał kampanii reklamowej był ogromny i tutaj mogą się zapisać w dziejach złotymi zgłoskami. 

O grze wkrótce większość zapomni, bo oprócz bugów nic wielkiego się tam nie wydarzyło. Stereotypowe podejście do seksualności, fabuła z vhs i w zasadzie tylko muzyka się wyróżnia. Tu potrzebna jest inwterwencja z zewnątrz, by uratować tonący statek. 

Dajcie Polakom się rządzić, to sami się wykończa. 

 

Oh wait... 

Akurat muzyka to dla mnie średniawa jest. A najbardziej wkurzające jest jak załącza się ta muza jak z kimś się strzelasz. Da się to jakoś wyłączyć? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lpcl napisał:

Akurat muzyka to dla mnie średniawa jest. A najbardziej wkurzające jest jak załącza się ta muza jak z kimś się strzelasz. Da się to jakoś wyłączyć? 

Chyba się nie da, ale fakt: wtedy zawsze włączają szybsze kawałki, tymczasem łupanie w nieruchomego typa pięciu wystrzałów z shotguna i chowanie się za osłonką to takie rąbanie drewna, jakiego na ojczystym Podkarpaciu nie przeżyłem.

Odnośnik do komentarza
Idzie się zbełtać, oglądając analizę plebejskich konsol przez DF, którą wczoraj wypuścili. Nie sądziłem, że to będzie aż tak mocne, rozmazane gunwo, no tragedia. Nawet gierki Switchowe nie były tak mocno rozmazane jak ten CP na plebejuszach XD
Te 60 klatek na next genie wygląda jak jakieś science fiction w porównaniu. A gdzie tu do PC
Odnośnik do komentarza

Wlasnie sie rozstalem ze swoja kopia na PS4... . Czas zleci, wyjda patche, gra stanieje... moze kupie na PC. 

 

Ale cos mi mowi, ze oni tego nie ogarnal. Oni sie modla aby jak najmniej ludzi pozwracalo swoje kopie. W moim MM naszczescie siedziala ogarnieta Pani ktora wiedziala ze jest pismo z gory, bo Pani ktora mnie obslugiwala odeslala mnie prawie z kwitkiem Studio sie rozleci i z hukiem wyleca z branzy. 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, XM. said:

Nic takiego miejsca nie będzie miało ( I całe szczescie). No bo ile tak naprawdę ludzi zrobi refund/odda grę? 10%? Mlze pare % wkecej. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej, norma.

Dlaczego całe szczęście? Branża jest już wystarczająco rakotwórcza że nie potrzeba jej developerów manage'owanych przez zakłamanych, zadufanych w sobie hytrych na kasę oszustów!

Pokazali doskonale co kieruje studiem: tylko $ i jeb.ć graczy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ocelot napisał:

Dlaczego całe szczęście? Branża jest już wystarczająco rakotwórcza że nie potrzeba jej developerów manage'owanych przez zakłamanych, zadufanych w sobie hytrych na kasę oszustów!

Pokazali doskonale co kieruje studiem: tylko $ i jeb.ć graczy.

Dlatego ze po jednej wpadce nie bede skreslal studia ktore do tej pory dostarczalo dobre gry.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Każdy może strzelić babola, ale żeby od razu życzyć im śmierci?

No kurwa, ludzie...

Już naprawdę nieistotne jest to, jaką grę dowieźli wiedźmińską? Kultową i wyznacznik zajebistości do dziś wskazywany przez wielu, jako gra generacji. Wyszło z CP, jak wyszło. Źle wyszło owszem, ale odszczekują chłopaki i robią, co mogą, żeby naprawić zarówno produkt, jak i wizerunek firmy. Czego jeszcze chcieć? Dajmy im czas, poczekajmy, ograjmy zaległe ubigierki, a czas pokaże, że będzie mocne 8+/10 na konsolach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ocelot napisał:

Dlaczego całe szczęście? Branża jest już wystarczająco rakotwórcza że nie potrzeba jej developerów manage'owanych przez zakłamanych, zadufanych w sobie hytrych na kasę oszustów!

Pokazali doskonale co kieruje studiem: tylko $ i jeb.ć graczy.

 

Musze Cię rozczarować, ale wszystkie studia o wielkości porównywalnej z cd projekt sa zarządzenie przez takich "diabłów wcielonych" i kierują się dokładnie tymi samymi wartościami.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Boomcio napisał:

Wyszło z CP, jak wyszło. Źle wyszło owszem, ale odszczekują chłopaki i robią, co mogą, żeby naprawić zarówno produkt, jak i wizerunek firmy.

Pewnie, że to tylko gierka i życie się na tym nie kończy, ale nie wiedzieli co dostarczają? Dlaczego nie było recenzji konsolowych? Myśleli, że to przejdzie bo gracze wszystko łykną?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...