Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos postanowi powbijac pucharki to nie polecam XD obecnie jest prawie niemozliwe wbic platyne, poza tym ze niektore trofea sa zbugowane to niektorych kontraktow czy przestepstw nie da sie zrobic bo gra dostaje wylewu i ktos kto ma zadzwonic nie dzwoni, przez co nie mozemy wejsc do budynku i dokonczyc misje :reggie: po chyba 3h czyszczenia dzielnicy Westbrook utknalem na ostatnim kontrakcie i musze czekac na patcha XD

 

ale bym im kurwa nasral na leb

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Ja to bym w ogole chcial skonczyc gre, nawet nie mysle o platynie xD boje sie ze zaden patch tutaj nie pomoze bo poziom zabugowania tutaj to juz jest inna liga niz w normalnych grach. Wczesniej wspominalem ze mi sie UI z misji glownej zabugowalo na ekranie i biegalem ciagle z R2 to shoot i 5 innymi ikonkami po prawej strony, wczytanie gry nic nie dalo tak jakby sie ten glitch zasejwowal. Dopiero dzisiaj czyli po okolo 10 godzinach gry zniknelo i mam normalny widok.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schabek napisał:

Jak ktos postanowi powbijac pucharki to nie polecam XD obecnie jest prawie niemozliwe wbic platyne, poza tym ze niektore trofea sa zbugowane to niektorych kontraktow czy przestepstw nie da sie zrobic bo gra dostaje wylewu i ktos kto ma zadzwonic nie dzwoni, przez co nie mozemy wejsc do budynku i dokonczyc misje :reggie: po chyba 3h czyszczenia dzielnicy Westbrook utknalem na ostatnim kontrakcie i musze czekac na patcha XD

 

ale bym im kurwa nasral na leb

Do platyny trzeba wyczyścić wszystkie dzielnice z misji? 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, nero2082 napisał:

 

Cyberpunk 2077 Dev Aims for "as Refined as Red Dead Redemption 2" (twinfinite.net)

 

sami się do nich porównali, nikt inny =) czasami lepieć siedzieć cicho. i mieć pokorę


Łatwo łapać kogoś za słówka ale poważnie, ktoś myślał ze po takiej optymalizacyjnej kaszanie jaka wyszła z W3 to będzie cudownie na Xboxie One?

2 minuty temu, Moldar napisał:

Dobra jadę z wątkiem głównym, za dużo błędów, nie chce mi się już robić pobocznych. Byle skończyć i poczekam na prawdziwą premierę tej gry, z łatką pod nowe konsole. Gra nadrobiła bugami mi całe growe życie.

PS. Supcio klimat i muzyka :reggie:

Tez mam podobny plan, skończę chyba główny wątek i wrócę do gry po patchu pod next geny jak już będzie tip top i wezmę sobie inna ścieżkę.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, suteq napisał:

Do platyny trzeba wyczyścić wszystkie dzielnice z misji? 

 

Te dzielnice to trzeba wyczyscic z przestepstw, cyberpsycho i kontraktow. Podobno nie trzeba nawet wszystkich misji pobocznych za ktore nie ma konkretnych pucharkow ale nie ma jeszcze sprawdzonych poradnikow bo jest jak jest i tylko grupka szczesliwcow trafila niezbugowane trofea i misje :dunno:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schabek napisał:

 

Te dzielnice to trzeba wyczyscic z przestepstw, cyberpsycho i kontraktow. 

O kurwa, współczuję każdemu kto to będzie robił. :dynia: 

 

Ja w sumie na razie jestem skupiony na pobocznych. Dzisiaj skończyłem chain questa u Panam ( :s159: ) i teraz przerzuciłem się na krótsze ale tych rozsianych pod ikonką w świecie gry raczej nie zamierzam tykać, skupię się jednak tylko na tych otrzymywanych sms/podczas rozmowy bo te są fantastyczne. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Cedric napisał:

Ktoś jednak znalazł działającą policję - prawdopodobnie ten system jest tam gdzieś ukryty w kodzie, tylko był w takich powijakach, że go zakopali. ;)

 

 

 

No jak to miało być domyślnie w grze, przecież białorycerze cdpr dopiero co pisali że kto to widział w grze rpg pościgi, tylko hejter sie za brak sprawnej policji czepia, bo to nie gta i oni w ogole sa zadowoleni.

 

Niektórzy to by tej gry bronili nawet jakby im peceta spaliła, shackowała facebooka i na tablicy napisała "chuj ci w dupe pionku, nie pozdrawiam, cd project".

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To może być trochę kontrowersyjne co napiszę, ale gra podoba mi się bardziej od całej trylogii Wiedźmina wraz z dodatkami. A trylogię Wiedźmina z dodatkami oceniam na 9.5/10. Cyberpunk nie daje odetchnąć jak porządnie przysiądę i później śni mi się po nocach. Są bugi i tanie rozwiązania, ale czuć tutaj tą nutę geniuszu CDPR. Mam 32 godziny i jestem na początku II aktu i robię wszystko byle tylko fabuły nie ruszać. No po prostu super się w to gra. Jakby to miało jakieś znaczenie to gram na najwyższym poziomie trudności i na PC z RTX na ultra. Ale i bez tego gra się broni w chu.j.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MarekCol napisał:

To może być trochę kontrowersyjne co napiszę, ale gra podoba mi się bardziej od całej trylogii Wiedźmina wraz z dodatkami. A trylogię Wiedźmina z dodatkami oceniam na 9.5/10. Cyberpunk nie daje odetchnąć jak porządnie przysiądę i później śni mi się po nocach. Są bugi i tanie rozwiązania, ale czuć tutaj tą nutę geniuszu CDPR. Mam 32 godziny i jestem na początku II aktu i robię wszystko byle tylko fabuły nie ruszać. No po prostu super się w to gra. Jakby to miało jakieś znaczenie to gram na najwyższym poziomie trudności i na PC z RTX na ultra. Ale i bez tego gra się broni w chu.j.

Po 10h też wiem, że to dla mnie jest fenomenalna gra, ale szkoda mi tak grać. Wywala, bugi, grafa średnia. Dopóki nie dadzą patcha dla nextgenów, to nie będę sobie psuł odbioru. Gra nie zając, nie ucieknie. Lepiej zaczekać. Choćby i rok. Chociaż patrząc na to, że gra na pastgeny jest nie do odratowania, to stawiam, że szybciej będzie. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie o to chodzi. Ludzie tego nie widzą. Misje poboczne mają momentami wybory niczym wybieraj se typie między śmiercią "matki" vs "ojca".
Cudzysłowie tylko po to żeby wyolbrzymić dylematy. Ogólnie odnoszę wrażenie, że obrona tej gry w internecie to farsa. Fama poszła, gra jest kloaką gamingu. Nie warto. A dla mnie osobiście wyrasta hędożone GOTY 2020.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W tak niedorobiona technicznie gre na dzien dobry chyba jeszcze nie gralem, a ja lubie w crapy i kotlety na premiere cisnac wiec troche ich w zyciu juz ogralem. Dym pod dupa, slaby metascore i skazony obraz firmy w pelni zasluzony, ewidentnie zrzucili fasade przyjacielskiego korpo dla kochanych graczy w celu sprzedania gry jeszcze pod sam koniec zywota last-genow.

 

Ale co by o tych patafianach z cedepu nie mowic, samo miasto, design, pojazdy, cala ta otoczka, to jajeczko na ktore sie patrzymy jest cudowne. Pekniecia zaczynaja sie pojawiac jak ktos ma ochote troche blizej sie przyjrzec pewnym aspektom (takim jak niedodupione AI przykladowo), ale sklamalbym gdybym nie powiedzial ze pomimo chwilowych frustracji, bawie sie z gra wysmienicie i nie moge jej odstawic na polke.

 

Szkoda ze wypuscili za wczesnie, koniec koncow wolalbym ich wyzywac za to ze znowu przedluzyli o 6 miesiecy niz za to ze wypuscili tak niedorobiony produkt w ktorym drzemie taki potencjal. No coz... trzymac kciuki ze gra podazy sciezka No Man's Sky jesli chodzi o naprawy i zawartosc. Ciekaw tez jestem multi, Night City jest ogromne wiec spore pole do popisu beda mieli jesli pojda w styl GTA:O.

 

Kilka screenow, moj ulubiony na samym dole, slav squad obowiazkowy.

 

EpUAqHgW8AAm0cY?format=jpg&name=4096x409

EpUSiIXXYAA3jUz?format=jpg&name=4096x409

EpUSZx5XcAAL0eW?format=jpg&name=4096x409

EpUApvAXMAINitv?format=jpg&name=4096x409

EpUSajrW8AAikIn?format=jpg&name=4096x409

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze wersja konsolowa to jest naprawdę kupsztal na miarę gier z kosza w biedronce. PCtowa wersja przy tym to zupełnie inna bajka. Mniej błędów i się kompletnie nie wiesza. A w wersji na PS4 to się cuda dzieją co 10 minut i to nawet w głównych misjach. 

 

CDP pokazały się ze strony pazernych świń, mogli to teraz wydać tylko na PC a pozostałe wersje dopieścić i wydać wersję PS4/One z next genami. Nie pamiętam tak zabugowanej gry. 

 

A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest podejście Sony i MS. Przecież ci giganci nie mają kompletnie kontroli jakości. Pozwolili wydać tak niedopracowane gówno na swoje konsole. IMO na nich też powinna spaść fala krytyki to może coś się ruszy. U MS to jeszcze pół biedy bo jest coś takiego jak zwroty a Sony jak zwykle w tyle za MS i PC jeśli chodzi o dbanie o klienta. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...