Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

To co blantman pisał o tych błędach uniemożliwiających skończenie misji to na razie po 27 godz. nie natknąłem się na żadną taką sytuację, jakieś glitche jak najbardziej, lewitujące itemy, zakleszczone zwłoki, brak możliwości zlootowania zwłok, a tak to jeden permanentny freez i jedna zwiecha. Na razie jestem w drugim akcie ale robię głównie poboczne. Nie robię jakiś op buildów, żeby jednak trochę sobie postrzelać, bo nawet przyjemnie się nawala do tych pokraków. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Warto zaznaczyć ze nie pamietam czy kiedyś grałem w grę z PL dubbingiem w której było tyle przekleństw, bluzg, dalej podtrzymuje ze Pl dubbing jest świetny i wydaje mi się ze to PL język był tłumaczony na angielski a nie angielski na Polski, ma to znaczenie.

Jak będą dlc to spróbuję w rodzimej wersji językowej. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lpcl napisał:

To co blantman pisał o tych błędach uniemożliwiających skończenie misji to na razie po 27 godz. nie natknąłem się na żadną taką sytuację, jakieś glitche jak najbardziej, lewitujące itemy, zakleszczone zwłoki, brak możliwości zlootowania zwłok, a tak to jeden permanentny freez i jedna zwiecha. Na razie jestem w drugim akcie ale robię głównie poboczne. Nie robię jakiś op buildów, żeby jednak trochę sobie postrzelać, bo nawet przyjemnie się nawala do tych pokraków. 

Po pierwsze im bliżej końca to wtedy bugi się zaczynają jakby nikt już nie bawił się w testowanie ostatnich godzin  w tym dwóch bossów z końca gry. Poboczne glitchują mi się też te z końca jak juz miałem reputacje maksymalną. No i ten największy bug z ważnym side questem dla 

Spoiler

keanu

to wina tego JAK poprowadziłem questa 25 h wcześniej. I maja go wszyscy w necie co poprowadzili questa w ten sam sposób tu macie linka do supportu https://support.cdprojektred.com/en/cyberpunk/pc/gameplay/issue/1862/quest-second-conflict-dum-dum-missing i te ich rozwiązanie gówno daje bo już gracze sami śledztwo zrobili i to się dzieje tylko jak (cytat w spoilerze). 

Spoiler

This seems to only happen if you leave Royce alive & save Brick.

 

 

Mówię to moja uczciwa ocena mojego doświadczenia z grą w okolicy premiery. To że za kilka miesięcy ta gra będzie na 8 czy nawet 9/10 jest możliwe. Na razie to jednak early access i powinni to tak sprzedawać jak twórcy baldura 3. A tak to jest jedno wielkie oszustwo ja czuje się przez CDP RED oszukany bo w early accessy nie gram z wyboru lubię kompletne produkty które mogę skończyć tak jak chce a nie tak jak mi gra pozwoli przez bugi

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, blantman napisał:

Po pierwsze im bliżej końca to wtedy bugi się zaczynają jakby nikt już nie bawił się w testowanie ostatnich godzin  w tym dwóch bossów z końca gry. Poboczne glitchują mi się też te z końca jak juz miałem reputacje maksymalną. No i ten największy bug z ważnym side questem dla 

  Pokaż ukrytą zawartość

keanu

to wina tego JAK poprowadziłem questa 25 h wcześniej. I maja go wszyscy w necie co poprowadzili questa w ten sam sposób tu macie linka do supportu https://support.cdprojektred.com/en/cyberpunk/pc/gameplay/issue/1862/quest-second-conflict-dum-dum-missing i te ich rozwiązanie gówno daje bo już gracze sami śledztwo zrobili i to się dzieje tylko jak (cytat w spoilerze). 

  Ukryj zawartość

This seems to only happen if you leave Royce alive & save Brick.

 

 

Mówię to moja uczciwa ocena mojego doświadczenia z grą w okolicy premiery. To że za kilka miesięcy ta gra będzie na 8 czy nawet 9/10 jest możliwe. Na razie to jednak early access i powinni to tak sprzedawać jak twórcy baldura 3. A tak to jest jedno wielkie oszustwo ja czuje się przez CDP RED oszukany bo w early accessy nie gram z wyboru lubię kompletne produkty które mogę skończyć tak jak chce a nie tak jak mi gra pozwoli przez bugi

Akurat nie byłem miłosierny, więc akurat w tym queście nie będę miał problemu. Natomiast w innych zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, jeśli będzie lipa to dam znać. 

Odnośnik do komentarza



 
nie wiem jak inne, ale zarówno rewolwer jak i hackowanie tworzą ci takiego op builda że niszczy cały balans. Jak masz np. hacki rozwiniete razem z perkami zarażającymi kolejnych wrogów możesz cały obóz wybić nawet do niego nie podchodząc. A jak w obozie są kamery to już w ogóle.
 .


W wiedzminie 3 żeby mieć super hiper build trzeba było w sercach z kamienia wydać wywrotkę kasy na zaklinanie i w krew i wino zdobyć arymistrzowskie zbroje wydajac górę forsy i mieć sporo zainwestowane skilli. A w cp2077 co byś nie robił w połowie gry jesteś totalnie op.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

Warto zaznaczyć ze nie pamietam czy kiedyś grałem w grę z PL dubbingiem w której było tyle przekleństw, bluzg, dalej podtrzymuje ze Pl dubbing jest świetny i wydaje mi się ze to PL język był tłumaczony na angielski a nie angielski na Polski, ma to znaczenie.

 

Było mówione w Night City Wire, gra od A do Z jest napisana po polsku dopiero potem przetłumaczona na angielski.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Durr said:

Jak to jest z tymi zwrotami u Sony? Wydali oświadczenie, że nie ma sprawy. Podali link do strony z refundacją, gdzie można było kliknąć opcje zwrotu. I co dalej? Brak potwierdzenia, gra ciagle działa, kasy niema. Nie wiadomo czy grać czy nie grać.. Co jest do chooja?

Nie wiadomo, ja chcialem zrobic refund jeszcze przed ta akcja i wyslalem normalnie formularz to mi support przyslal tego linka gdzie kliknalem i pojawil sie komunikat "no elo, sprawdzimy czy kupiles i ci oddamy, czas zalezy od metody platnosci" i tyle zadnego potwierdzenia ani nic, czekam od piatku.

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Soul said:

 

Wczepy ja mam takie, że jak przeciwnik Cię zobaczy to czas zwalnia nawet do 4 sekund jest to totalnie OP wpadasz z kataną i typów nie ma, to plus skill LB plus RB, który zwalnia czas do 6-8 sekund no i oczywiście po unik szybki strzał też czas zwalnia i jest totalny ogień! Polecam każdemu taki build, choć ciężko zrezygnować z hakowanie.. 

Choć te 4 sekundy plus to po unikach w zupełności mi wystarczy. 

soul, jaki poziom trudnosci ?

 

ja gram na v hard, mam 20 level i latam stealth z rewolwerem. robie krytyki za 100k, kazdego klade na strzala w leb, przeciwnicy nawet nie wiedza, co do nich strzela. myslalem, zeby zostawic tego builda na razie i sprobowac isc w ostrza, tylko sie zastanawiam, czy to bedzie grywalne na v hard na low levelu, gdzie padasz na 2 hity.

 

a  co do mid-end game, to tak jak ktos wyzej napisal, nie wazne w co pojdziesz, jestes op. jest nawet jeden implant, ktory psuje jedna z mechanik w grze do tego stopnia, ze od momentu jego zainstalowania, KAZDY przeciwnik pada po jednym hicie, nie wazne, kto to jest, gdzie i na jakim etapie gry.

 

redzi w balans trudnosci nigdy nie byli dobrzy, ze wszystkimi wieskami bylo tak samo. chocby na deatchmarch w w3 po przybyciu do velen byle dziki pies mogl cie rozjechac na kawalki przy odrobinie nieuwagi, tak juz w krew i wino laziles tankiem play to win. chyba nawet zrobilem kiedys builda, ktory powodowal, ze wrogowie zami gineli, gdy cie atakowali, wystarczylo tylko stac i sie nie ruszac.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kron997 napisał:

 

Było mówione w Night City Wire, gra od A do Z jest napisana po polsku dopiero potem przetłumaczona na angielski.

nie wiedziałem o tym, no to teraz wszystko jasne, dlatego lepiej mi się grało w tą grę po Polsku a nie po angielsku pomimo holiłudzkiej gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

nie wiedziałem o tym, no to teraz wszystko jasne, dlatego lepiej mi się grało w tą grę po Polsku a nie po angielsku pomimo holiłudzkiej gwiazdy.

drugie przejście zrobie po polsku, ale jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi. Mam 89h i jeszcze mam troche do zrobienia. Nie mam pojęcia kiedy te godziny przeleciały

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...