Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, chyba nie bylo to wspoiane tutaj w temacie. Mianowicie w zapowiedziach czytalem, ze w grze jest mechanizm, ze mozna sobie najac sanitariuszy z giverami i jak dostaniesz zgona to przyjda ci z pomoca, albo ze samemu mozna sie w takiego wcielic. Cos w ten desen, dobrze juz nie pamietam. Jest takie cos w grze?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Mam pytanie, chyba nie bylo to wspoiane tutaj w temacie. Mianowicie w zapowiedziach czytalem, ze w grze jest mechanizm, ze mozna sobie najac sanitariuszy z giverami i jak dostaniesz zgona to przyjda ci z pomoca, albo ze samemu mozna sie w takiego wcielic. Cos w ten desen, dobrze juz nie pamietam. Jest takie cos w grze?

Ni c**ja :pawel:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mejm napisał:

Mam pytanie, chyba nie bylo to wspoiane tutaj w temacie. Mianowicie w zapowiedziach czytalem, ze w grze jest mechanizm, ze mozna sobie najac sanitariuszy z giverami i jak dostaniesz zgona to przyjda ci z pomoca, albo ze samemu mozna sie w takiego wcielic. Cos w ten desen, dobrze juz nie pamietam. Jest takie cos w grze?

Skąd Ty to wziąłeś? Nie przypominam sobie żeby to było zapowiadane 

Odnośnik do komentarza

Kurcze czuje się jakbym grał w wersję alfa ale i tak jest fajnie. Co jakiś czas muszę ponownie uruchomić gierkę bo to telefon nie działa albo nie mogę kamery zmienić. 

 

Na zwykłe bugi już nie zwracam uwagi. 

 

Jak skończę tą gierkę i zagram w następną to będę w szoku ,że wszystko działa tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć jaja ze stali żeby z czegoś tak zbędnego w grze jak Trauma Team zrobić komiksy, koszulki, figurkę za 1300 zł, itp. xd Ewidentnie marketing/działy artystyczne ciągnęły ten projekt w inną stronę niż w rzeczywistości zmierzał.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, eskopado napisał:

Trzeba mieć jaja ze stali żeby z czegoś tak zbędnego w grze jak Trauma Team zrobić komiksy, koszulki, figurkę za 1300 zł, itp. xd Ewidentnie marketing/działy artystyczne ciągnęły ten projekt w inną stronę niż w rzeczywistości zmierzał.

No wydaje mi się, że akurat w tej formacji jest potencjał, samo ich wejście w pokazywanej na gameplayach misji robiło wrażenie, przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem właśnie, wybuchowy charakter. Może dlatego ,że to jest jedna z pierwszych babek które można zaliczyć grając męską postacią. 

 

Co się dzieje z tymi samochodami które dostajemy lub kupujemy? Mam już kilka samochodów i nie wiem gdzie są xd w tym garażu startowym?

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, Observer said:

Co ludzie tak o nią spermią? NPC jakich wiele.

Mam wrazenie ze po prostu zobaczyli kawalek dupy i im uderzylo do glowy, w rzeczywistosci jej misje sa raczej slabe i krotkie. Judy jak dla mnie ma lepszy watek, nawet Rouge. Tez chyba ta frakcja sie wydaje bardziej przyjazna dla gracza. Najlepszy watek z romansujacych NPC ma River, co prawda malo cyberpunkowy ale za to ciekawy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nieco wsydliwe pytanie, nie duży spoiler z 2 aktu. Byłem w domu lalek i przez przypadek wybrałem rozmowe z drugim mężczyzną, na szczeście w odpowiednim momencie użyłem słowa bezpieczeństwa i mu nayebałem. Mam nadzieje, że nie zapisało sie gdzieś, że wole parówki od bułek? 

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Observer napisał:

To jest ładna mina od CDPR - masz kobiete i mezczyzne do wyboru w burdelu, ale musisz wybrac po imieniu, ale to typowi dali na imie Angel xd

 

Ja bym sie nie martwił bo 98% wyborów w grze nie ma żadnych konsekwencji. Tylko Bóg bedzie cie z tego sądził.

 

To tylko pokazuje jak ludzie grają w tę grę.

 

Na początku misji podłączasz się do ich systemu i dobierają Ci partnera. Pojawiają się zdjęcia i imiona. Angel to w tym przypadku ewidentnie facet, a Skye kobieta.

 

oqzabUc.png

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...