Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Szkoda, bo braindance to chyba najciekawsza mechanika w tej grze. 

Szkoda, że hackowanie to wydmuszka zrobiona na od pipi, która ma tyle funkcjonalności co orzeł w Assassin's Creed. 

Ale z drugiej strony pewnie ta gierka musiała mieć "znajome" mechaniki, inaczej nie byłaby blockbusterem AAA. 

Zastanawiam się, jak długo jeszcze będziemy w tym ubisoftowo/rockstarowym kotle. 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Szkoda, że hackowanie to wydmuszka zrobiona na od pipi, która ma tyle funkcjonalności co orzeł w Assassin's Creed. 

Ale z drugiej strony pewnie ta gierka musiała mieć "znajome" mechaniki, inaczej nie byłaby blockbusterem AAA. 

Zastanawiam się, jak długo jeszcze będziemy w tym ubisoftowo/rockstarowym kotle. 

 

No hackowanie ogólnie jest słabe. Takie tam "czary" i wallhacki. W prezentacji gameplayu było ze najpierw musisz złąpać kogoś by się włamać, albo zdalnie przez tą laserową strunę. A teraz po prostu point click i widzisz wszystkich na mapie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, qraq_pk napisał:

Ogólnie to cuda na kiju obiecywali i zapowiadali. Były wallruny i czerpanie się ścian za pomocą mantis blades... Była większa interaktywność mieszkania v. Był wpływ ciuchów na Street cred...

Ten street cred to mam chyba już ze 37, w sumie nie wiem co on w ogóle daje?

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co skończyli, odnośnie drugiego aktu. 

Spoiler

Czy drugi akt jest bez znaczenia jeśli chodzi o kolejność wykonywania misji? Bo gdzie nie popatrzę to Brigette i ratowanie Alt jest na końcu z tych tropów, a ja to wykonałem jako  pierwsze. Ta ścieżka też była dostępna (obok Rogue i strącenia AVki) Teraz mi tylko Takemura został i robię jego misję. 

Po tym więc zostanie mi ostatnia misja tego aktu czyli "Tapeworm" 

Bo w sumie bym się nie zdziwił jakby się coś spierniczyło. 

 

Odnośnik do komentarza

U mnie bylo tak i podejrzewam ze to moglo skutkowac tym ze mi sie gra zjebala:

Spoiler

Najpierw zrobilem Voodoo do konca z ratowaniem Bridget i wtedy mialem juz w logu Tapeworm ktorego nie dalo sie w ogole zrobic. Trzeba bylo pogadac z Johnnym ale nigdzie go nie bylo. Wtedy zaczalem robic Takemure i jakos sie zrobilo po drodze automatycznie Tapeworm. Teraz mam pustego quest loga i nie moge w zaden sposob dostac ostatniej misji.

 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy jest sens w ogole posiadać jakąkolwiek gre pudełkową w tej generacji. 

Co mi po płycie skoro bazowa wersja gry jest nie grywalna. Serwery kiedys klekną to i latki nie pobierzesz. 

 

A tak w sumie ciągniesz cyfre, która po premierze kilka miesięcy dostaje wersję ostateczną z ostatnią aktualizacja i tyle. A gdyby chcieć ponownie instalować coś z płyty gdyby internetu nie było pod ręką to i tak dostaje człowiek prealfe którą można sobie włożyć. 

 

Btw. 

 

Sam Cyberpunk doyebał mi po twarzy. Ostatnio taki tytuł, który mnie przeorał to był RDR2. Człowiek idzie do roboty i już myśli co przeżyje i zobaczy w Night City :)

Bugi i glicze są i owszem ale reszta plusów mi to przysłania. Coś pięknego. Idealny tytuł dla mnie choć fanem takich klimatów nie jestem, to i hajp był zerowy. 

 

Szkoda tylko że tęgie głowy w cdpred odyebały kaszankę na bazowych konsolach zeszłej generacji, co najmniej na miarę Atarynkowego E.T :reggie:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, II KoBik II napisał:

Zastanawiam się czy jest sens w ogole posiadać jakąkolwiek gre pudełkową w tej generacji. 

Co mi po płycie skoro bazowa wersja gry jest nie grywalna. Serwery kiedys klekną to i latki nie pobierzesz. 

 

A tak w sumie ciągniesz cyfre, która po premierze kilka miesięcy dostaje wersję ostateczną z ostatnią aktualizacja i tyle. A gdyby chcieć ponownie instalować coś z płyty gdyby internetu nie było pod ręką to i tak dostaje człowiek prealfe którą można sobie włożyć. 

 

Btw. 

 

Sam Cyberpunk doyebał mi po twarzy. Ostatnio taki tytuł, który mnie przeorał to był RDR2. Człowiek idzie do roboty i już myśli co przeżyje i zobaczy w Night City :)

 

Bugi i glicze są i owszem ale reszta plusów mi to przysłania. Coś pięknego. Idealny tytuł dla mnie choć fanem takich klimatów nie jestem, to i hajp był zerowy. 

 

Szkoda tylko że tęgie głowy w cdpred odyebały kaszankę na bazowych konsolach zeszłej generacji, co najmniej na miarę Atarynkowego E.T :reggie:

Jest sens jeśli chcesz opylić na pchlim. ;)

Odnośnik do komentarza
Teraz, II KoBik II napisał:

 

To jedyny plus ale patrząc na branże to większość gier opykam w GP. A hity AAA mocno wybrane. Eot. 

To tak jak ja. A gierek tyle, że czasu za mało: cyber, Hivebusters, control, za rogiem medium, yakuzy itd. Eot. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, LukeSpidey napisał:

:facepalm: A potem się dziwię, że dostajemy półprodukty i patche day one po 30 GB na premierę, bo jak ktoś uważa, że gra chodzi w MIARĘ stabilnie to warta jest 250 zł, bo jak nie to hypetrain odjedzie beze mnie. 

 

Odnoszę wrażenie, że gdyby to nie był Cyberpunk 2077 to takich tekstów jak wyżej nie byłoby w tym temacie w ogóle.

 

Ja czekam, aż ktoś napisze, że gra działa w 100%, nie ma doczytywania tekstów metr przed nosem, większych bugów nie stwierdzono, gra nie wywala do dasha, npce zachowują się jak ludzie a nie manekiny - jednym słowem jak ktoś napisze, że gra jest już naprawiona i działa i wygląda tak jak powinna była na premierę to wtedy biorę, bo też mam na nią ochotę, ale mam też pewne standardy i póki co techniczne CP ich nie spełnia. 

Masz czelność pisać takie rzeczy kiedy jarasz się asasynami xD

Odnośnik do komentarza

Odechciało mi sie poki co grac w to. Robisz jedna misje a tu zaraz spam 10 telefonow i wyskakuje 20 dodatkowych misji wiecej. Mapa tez nasrana znacznikami jak typowa ubi giera, chyba wiadomo skad brali inspiracje.

Premiera Wieśka 3, odwiedziny u Bronka, kopia dla Obamy, peany pochwalne, flesze błyski, cały świat trąbił, sukces, niemalze najlepsza gra ever, CDP mistrze

Premiera Cyberpunk: bugi, hejt, refundy, usuniecie gry ze PS Store a o kopii dla Bajdena mozna zapomnie.

To niesamowite jak można zepsuc swoja reputację w ciągu 5 lat.

Ogólnie ma się wrażenie że Wieśka 3 i Cyberpunka robiły całkiem dwa odmienne studia. Obejrzalem tez ten teaser trailer Cyberpunka z 2012 i troche dziwnie sie zrobil.

 

Mysle ze smrod zostanie, dopoki nie zapowiedza Wiedzmina 4 a tak sie pewnie stanie zeby sie zrehabilitowac po wtopie z Cyberpunkiem. Wiedzmin 4 w 2026 mozecie robic screeny.

 

Kicinski oszust, za oszczerstwa,  zapewnianie ze gra chodzi idealnie na PS4, powinni go wyjebac z zarzadu a najlepiej zeby szedł siedzieć pajac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...